The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Žarnyno valymas

Žarnyno valymas ir būdai

Natūralus žarnyno valymas buvo praktikuojamas dar Senovės Graikijoje. Vėlesniais laikais jis prarado savo populiarumą, tačiau pastaraisiais metais patyrė tikrą atgimimą ir vis dažniau praktikuojamas visame pasaulyje, o daugiausiai dėmesio sulaukia įvairūs natūralūs produktai ir priemonės – fermentai, arbatos, žarnyno plovimas ir t.t.

Dėl kokių priežasčių įprastai rekomenduojama atlikti žarnyno valymą skaitykite kitame mūsų straipsnyje.

KAS YRA NATŪRALUS ŽARNYNO VALYMAS?

Yra du pagrindiniai natūralūs žarnyno valymo būdai. Pirmasis susijęs su žarnyno plovimu, o antrasis susijęs su tam tikrų produktų vartojimu.

ŽARNYNO VALYMAS IŠPLAUNANT ŽARNYNĄ

Pirmas modernus žarnyno plovimo aparatas buvo išrastas maždaug prieš šimtą metų. Šiais laikais, naudodami specialią įrangą, šį procesą įprastai atlieka hidrokolonoterapijos specialistai. Žarnyno plovimas veikia panašiai kaip klizma, tačiau jame naudojama daug daugiau vandens. Kol žmogus guli ant stalo, jam specialia pompa į išangę supilama 10 litrų ar daugiau vandens.

Kai vanduo subėga į organizmo vidų, terapeutas masažuoja pilvą. Vėliau vanduo iš žarnyno pašalinamas įprastu tuštinimosi būdu. Procesas gali trukti iki valandos ir įprastai jį rekomenduojama atlikti apie penkis kartus.

Hidrokolonoterapijos specialistai gali naudoti įvairų vandens slėgį ir temperatūrą, vanduo gali būti praturtintas fermentais, probiotikais ir kitomis medžiagomis arba naudojamas be jokių priedų.

ŽARNYNO VALYMAS PRODUKTŲ PAGALBA

Yra įvairių žarnyno valymui skirtų produktų. Pasirinkti tinkamus gali būti sudėtinga. Mes apžvelgsime pagrindinius. Jei turite kažkokių abejonių dėl asmeninės situacijos ir produktų tinkamumo, rekomenduojame pasitarti su savo asmeniniu sveikatos priežiūros specialistu.

Rinkinys Colon Clean

Colon Cleanser augalinė formulė žarnyno ir virškinimo funkcijai palaikyti. 10 augalinių ingredientų. 100 kapsulių organizmo valymui. Daugiau informacijos apie produktą.

Lepitox. Dietary Fibre Complex – Augalinė formulė su kelių rūšių skaidulomis, probiotikais, pankolių sėklomis: svorio kontrolei, organizmui valymui, virškinamojo trakto funkcijai palaikyti. Daugiau informacijos apie produktą.

Žolelės

Pagrindinės storojo žarnyno funkcijos yra atliekų formavimas ir išskyrimas bei vandens ir mineralų absorbcija. Storajame žarnyne esančios gerosios bakterijos gamina vitaminus B1, B2 ir B12 bei vitaminą K. Jos taip pat saugo nuo per didelio blogųjų bakterijų kiekio.

Kai virškinimo sistema veikia be priekaištų, organizmas save išsivalo pats. Tačiau dėl įvairių priežasčių (mitybos, streso, maisto alergijų, ligų, vaistų, amžiaus ir kitų) žarnyno sistema gali būti per daug apkrauta.

Tokiu atveju galbūt norėsite jai padėti natūraliomis priemonėmis. Tam tikrų rūšių žolelės padeda virškinimo sistemai, įskaitant peristaltiką. Keleto ir daugiau kokybiškų žolelių mišiniai gali būti parduodami maisto papildų formoje ir yra vadinami žarnyno valymo priemonėmis.

Maistinės skaidulos

Didesnis ir reguliarus kokybiškų maistinių skaidulų vartojimas naudingas žarnyno sveikatai. Tiesa, vartojant daugiau skaidulų – būtina vartoti ir daugiau vandens, nes kitu atveju reikalai gali tapti dar blogesni. Dauguma vaisių, daržovių ir grūdų natūraliai gausūs skaidulų.

Virškinimo fermentai

Virškinimo fermentai yra medžiagos, kurias gamina organizmas arba kurių natūraliai yra šviežiuose maisto produktuose. Jie skaido didesnes maisto molekules į mažesnes, tokiu būdu padėdami organizmui suvirškinti ir įsisavinti maistines medžiagas bei sumažinti fermentacijos tikimybę organizme. Žmonės kurie kenčia dėl blogo virškinimo arba turi mažiau fermentų (vyresni žmonės, sergantys tam tikromis ligomis ar vartojantys kai kuriuos vaistus) turėtų pagalvoti apie papildomą natūralių virškinimo fermentų vartojimą.

Probiotikai

Probiotikai yra gyvi mikroorganizmai (dažniausiai ir bakterijos, bet kartais gali būti ir kiti organizmai, pvz., mielės), kurių natūraliai yra žmonių žarnyne ir kitose kūno vietose. Jų taip pat randama maisto produktuose, pvz., kefyre, jogurte. Dėl teigiamo poveikio sveikatai jos dažnai vadinamos draugiškomis bakterijomis ir gerosiomis bakterijomis. Jos padeda apsiginti nuo blogųjų bakterijų daromo kenksmingo poveikio organizmui. Jos taip pat palaiko virškinimo proceso sveikatą.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais