The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Žalios kavos pupelių ekstraktas

Sulieknėti kartais gali būti nepaprastai sunku. Dėl to žmonės domisi įvairiomis priemonėmis, kurios galėtų palengvinti lieknėjimo procesą. Žalios kavos pupelių ekstraktas yra viena iš jų – pastaruoju metu viena populiaresnių pasaulyje lieknėjimui skirtų priemonių.
Kaip skelbia produkto pavadinimas – šio papildo pagrindinis ingredientas yra žalios kavos pupelės, kurių sudėtyje yra medžiagos, vadinamos chlorogeno rūgštimi, kuri manoma ir yra atsakinga už lieknėjimo efektą.

ŽALIOS KAVOS PUPELĖS

Žalios kavos pupelės – tai tiesiog neskrudintos kavos pupelės. Natūraliai kavos pupelės yra žalios, bet įprastai jos yra paskrudinamos prieš parduodant jas galutiniam vartotojui. Skrudinimo metu jos įgyja mums įprastą rudą spalvą. Kavos pupelėse yra antioksidantų ir farmakologiškai aktyvių junginių. Du svarbiausi – kofeinas ir chlorogeno rūgštis.
Manoma jog chlorogeno rūgštis yra pagrindinė veiklioji medžiaga žaliose kavos pupelėse. Tai yra medžiaga turinti teigiamą efektą siekiant sulieknėti. Skrudinant kavos pupeles beveik visa chlorogeno rūgštis yra sunaikinama. Dėl šios priežasties, skrudintos kavos pupelės neturi tokio paties poveikio kaip žalios kavos pupelės.

KAIP VEIKIA ŽALIOS KAVOS PUPELĖS?

Žaliose kavos pupelėse yra šiek tiek kofeino. Keletu tyrimų nustatyta, kad kofeinas gali padidinti medžiagų apykaitą iki 3-11%.
Tačiau manoma, kad pagrindinė veiklioji medžiaga yra chlorogeno rūgštis. Kai kurie tyrimai rodo, kad ši rūgštis gali padėti sumažinti angliavandenių įsisavinimą iš virškinamojo trakto.
Kitų tyrimų metu (su gyvūnais) nustatyta, kad chlorogeno rūgštis gali padėti sumažinti kūno svorį, sumažinti su maistu gaunamų riebalų įsisavinimą ir pagerinti riebalų deginimo hormono adiponektino funkciją.

TYRIMAI SU ŽMONĖMIS

Yra atlikta keletas tyrimų su žmonėmis. Viename iš jų dalyvavo 30 antsvorio turinčių asmenų, tyrimas truko 12 savaičių. Tiriamieji buvo padalinti į dvi grupes – vieni turėjo reguliariai vartoti tirpią kavą, kiti – tirpią kavą praturtintą 200 mg žalios kavos pupelių ekstraktu. Nei vienai grupei nebuvo nurodyta pakeisti mitybos įpročius.

Po 12 savaičių buvo gauti tokie rezultatai:

  • Įprastą tirpią kavą vartojusi grupė vidutiniškai sulieknėjo 1,7 Kg;
  • Tirpią kavą praturtintą žalios kavos pupelių ekstraktu vartojusi grupė vidutiniškai sulieknėjo 5,4 Kg.

Kūno riebalų procentas atitinkamai sumažėjo 3,6% ir 0,7%.

KUO NAUDINGAS ŽALIOS KAVOS PUPELIŲ EKSTRAKTAS?

Žalia kava gali turėti teigiamą poveikį angliavandenių įsisavinimui ir panaudojimui. Kaip rodo tyrimai su gyvūnais, chlorogeno rūgštis gali sumažinti gliukozės absorbciją. Žalios kavos pupelių ekstraktas taip pat gali teigiamai veikti kraujagysles, kurios daro didelį poveikį širdies sveikatai. Chlorogeno rūgštis taip pat veikia kaip antioksidantas.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais