The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Švarus žarnynas

Natūralus žarnyno valymas buvo propaguojamas dar senovės Graikijos laikais. Antikinių laikų gyventojai tikėjo autointoksikacijos teorija. Šia teorija sakoma, kad nesuvirškinta mėsa ir kitas maistas skatina gleivių susidarymą žarnyne. Gleivių sankaupos išskiria toksinus, kurie patenka į kraujotaką ir taip nuodija organizmą. Kai kurie žmonės teigia, kad šie toksinai sukelia tokius simptomus kaip nuovargis, galvos skausmas, mažas energijos lygis.
Pastaruoju metu žarnyno valymas vėl tampa itin populiarus. Naudojamos priemonės: įvairios arbatos, fermentai, vidurius laisvinantys vaistai, magnis, klizma.

ŠVARIAM ŽARNYNUI SVARBI SVEIKA IR SUBALANSUOTA MITYBA

Venkite nenaudingų produktų. Geriausias būdas detoksikuoti žarnyną – atsisakyti produktų, kurie kelia problemas. Atsisakykite visų produktų, kurie yra našta jūsų kepenims ir žarnynui. Tai tokie produktai kaip baltas cukrus, balti miltai, pieno produktai ir alkoholis. Nevalgykite perdirbtų saldumynų, kuriuose gausu balto cukraus ir baltų miltų. Taip pat ribokite suvartojamą sūrio ir ledų kiekį.

Valgykite maistą, kuris padeda detoksikuoti organizmą. Kai kurie maisto produktai padeda detoksikuoti organizmą. Šiai produktų grupei priklauso žalios daržovės – brokoliai, žiediniai kopūstai, Briuselio kopūstai, kopūstai. Šiose daržovėse yra įvairių maistinių medžiagų ir specifinių kompleksinių medžiagų, vadinamų sulforafanais, kurios padeda detoksikuoti organizmą. Taip pat reguliariai vartokite daug skaidulinių medžiagų turinčių produktų, nes skaidulos valo žarnyno sieneles ir padeda greičiau pašalinti atliekas iš organizmo.

Nevartokite produktų, kuriems esate alergiški arba kurių organizmas netoleruoja. Jei niekada nesityrėte dėl netoleruojamų maisto produktų – galbūt būtų pats metas apsilankyti pas specialistą ir tai padaryti. Netoleruojamo maisto valgymas gali sulėtinti žarnyno veikimą ir apsunkinti jo darbą.

Valgykite maisto produktus gausius chlorofilo. Yra produktų, kurie gali padėti sumažinti toksinų kiekį jūsų kraujyje. Tyrimai rodo, kad chlorofilas sumažina toksinų įsisavinimą. Tamsios, žalios daržovės yra gausios chlorofilo. Vartokite daugiau špinatų, kopūstų, petražolių, jūros dumblių. Stenkitės valgyti šių produktų kiekvieno valgymo metu.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais