The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Su svoriu

Su antsvoriu susijusios problemos

Antsvoris gali turėti rimtų pasekmių jūsų sveikatai, ypatingai kai pasiekiamas nutukimo lygis. Didelis kūno riebalų kiekis siejamas su:

 • 2 tipo cukriniu diabetu;
 • Aukštu kraujo spaudimu;
 • Širdies ligomis;
 • Virškinimo sutrikimais;
 • Tulžies pūslės ligomis ir tulžies akmenimis;
 • Ir kt.

Tačiau, įgijus teisingų žinių galima ne tik lengviau sulieknėti, bet ir pasiekti kitus sveikatos tikslus, kad ir kokie jie būtų.

SVEIKAS SVORIS TURĖTŲ BŪTI VIENAS IŠ TIKSLŲ SIEKIANT GEROS SVEIKATOS IR ENERGIJOS

Tiesa, nėra didelės paslapties kaip sulieknėti ir nepriaugti svorio. Iš tikrųjų, sėkmingas ir ilgalaikis sulieknėjimas turi labai paprastą formulę:

 • Reguliari mankšta;
 • Subalansuota mityba;
 • Virškinimo sveikata (įskaitant virškinimo sutrikimus, maisto produktų netoleravimą ir pan.);
 • Daug tyro vandens;
 • Organizmo detoksikacija retkarčiais;
 • Maisto papildai papildomai pagalbai, jei reikia.

KODĖL SVARBU MANKŠTINTIS?

Ar kada nors esate girdėję išsireiškimą „naudok arba prarask“? Na, tai tikrai tinka kai kalbame apie jūsų kūno kondiciją. Jei reguliariai nesinaudosite savo kūnu, laikui bėgant pastebėsite, kad situacija ima blogėti. Pavyzdžiui, jūsų raumenys taps silpni, širdis ir plaučiai neveiks taip efektyviai, o jūsų sąnariai taps ne tokie lankstūs ir lengviau pažeidžiami. Žmonių kūnai sukurti judėti, todėl jiems reikia mankštos. Ir ne tik todėl, kad išlaikytumėte sveiką svorį, bet ir todėl, kad sumažintumėte įvairių ligų, įskaitant širdies ligas, diabetą, aukštą kraujo spaudimą, riziką. Mankšta taip pat gali pagerinti jūsų išvaizdą ir pristabdyti senėjimo procesus. Reguliari mankšta padės išlaikyti gerą sveikatą (fizinę ir psichinę), jėgą, lankstumą, koordinaciją, energijos lygį. Tai tikrai padės palaikyti tonusą, sulieknėti ir išlikti liekniems.

KAS YRA SUBALANSUOTA MITYBA IR KODĖL TAI SVARBU?

Apskritai kalbant, subalansuota mityba reiškia reguliarų įvairių natūralių maisto produktų ir maisto produktų grupių rinkimąsi, atsižvelgiant  į maisto apribojimus, tokius kaip alergijos, glitimo netoleravimas, vegetariškas gyvenimo būdas ir kitus. Tai taip pat reiškia saikingą valgymą ir gėrimų vartojimą, sočiųjų riebalų, transriebalų, cholesterolio, rafinuoto cukraus, druskos, kofeino ir alkoholio ribojimą.

Subalansuota mityba padeda užtikrinti, kad gaunate pakankamą kiekį visų reikalingų maistinių medžiagų (įskaitant baltymus, skaidulas, antioksidantus, omega riebiąsias rūgštis, vitaminus ir mineralus), padeda palaikyti energijos lygį, apsaugoti organizmą nuo ligų arba kovoti su jomis, padeda skatinti gerą sveikatą ir palaikyti sveiką svorį.

Gerai subalansuota mityba taip pat apima pakankamą vandens suvartojimą, kad būtų atstatyti rezervai, kurie prarandami dienos eigoje įprastų kūno procesų metu, tokių kaip prakaitavimas, kvėpavimas ir atliekų pašalinimas.

KODĖL SVARBI VIRŠKINIMO SVEIKATA?

Virškinimo sveikata be abejo yra geros sveikatos kertinis akmuo. Kodėl? Kadangi tai sistema kuri kontroliuoja maistinių medžiagų įsisavinimą ir atliekų pašalinimą – du dalykus, kurie itin svarbūs geros sveikatos palaikymui.

Pavyzdžiui, jei organizmas negalės gerai įsisavinti maistinių medžiagų dėl virškinimo trakto uždegimo, tai turės pasekmių imuninei sistemai, medžiagų apykaitai ir sveikatai.

Taip pat, jei jūsų organizmas negalės greitai ir efektyviai pašalinti atliekų, tai turės tiesioginį poveikį jūsų organizmo toksiniam krūviui ir bakterijų kiekiui žarnyne (įskaitant pusiausvyrą tarp gerųjų ir blogųjų bakterijų). Visi šie dalykai savo ruožtu gali turėti neigiamos įtakos siekiantiems sulieknėti.

Todėl daugelis natūralios sveikatos specialistų, prieš pradedant naują lieknėjimo programą rekomenduoja  išspręsti visus esminius virškinimo sutrikimus, maisto netoleravimą ir alergijas (kurios gali trukdyti lieknėjimui).

KUO GALI BŪTI NAUDINGI MAISTO PAPILDAI?

Mūsų organizmai gali susidurti su didele įtampa dėl įvairių priežasčių – tiek vidaus, tiek išorės. Tai sustiprėja streso metu, padidėjus fiziniam aktyvui ar pasikeitus gyvenimo būdui (visa tai gali būti susiję su lieknėjimo procesu). Tokiais atvejais mūsų kūnai gali gauti naudos iš aukštos kokybės maisto papildų – vitaminų, mineralų, antioksidantų, baltymų kokteilių ir kt.

Šiuolaikiniai ūkininkavimo metodai kai naudojama tiek daug cheminių medžiagų, apriboja galimybes gauti visą kiekį reikiamų maistinių medžiagų net ir iš pažiūros renkantis sveikus produktus. Ir ne tik dėl ilgų transportavimo atstumų ir technikų, kurios prailgina produktų galiojimo laiką. Produktų virimas ar kepimas taip pat sumažina maistinių medžiagų kiekį produktuose. Net ir neperdirbti produktai neturi tiek maistinių medžiagų kaip seniau, dėl išeikvotų dirvožemių.

Tiems, kurie siekia sulieknėti ir išlikti liekni, tinkami maisto papildai gali padėti laikantis lieknėjimo programos. Be to jie gali užtikrinti pakankamą maistinių medžiagų suvartojimą, kai ribojamas suvalgomo maisto kiekis. Svarbiausia rinktis aukštos kokybės maisto papildus ir vengti pigių alternatyvų, pagamintų su įvairiais dažikliais, cukrumi, priedais, konservantais ir kitais užpildais.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais