The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Privatumo politika.

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkama, kai lankotės interneto svetainėje healthylife.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Delmoda, UAB, kodas 303223716, buveinės adresas: Veiverių g. 153, LT–46417, tel. +370 607 72107, El.paštas: labas@healthylife.lt.

KOKIĄ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine healthylife.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai.

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

– informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

– informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius;

– bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Jums elektroninėmis komunikacijos priemonėmis kreipiantis į Healthylife klientų aptarnavimo skyrių, šios komunikacijos vykdymo bei klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimo tikslais renkame ir tvarkome šiuos jūsų asmens duomenis:

  • Elektroninio pašto adresą
  • Komunikacijos su jumis istoriją

Jums apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje, elektroninės prekybos vykdymo tikslu mes renkame ir tvarkome šiuos jūsų asmens duomenis:

  • Vardą ir pavardę
  • Elektroninio pašto adresą
  • Telefono numerį
  • Prekių pristatymo adresą 

Taip pat jums apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje siekiant patogesnio aptarnavimo mes renkame šiuos jūsų asmens duomenis:

  • Pirkimų istoriją
  • Mokėjimų istoriją
  • Komunikacijos su jumis istoriją

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

SLAPUKAI

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Visi mūsų naudojami slapukai naudojami tik su Jūsų išankstiniu sutikimu, išskyrus būtinuosius slapukus.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

– atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,

– nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,

– pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą,

– fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą,

– prisimintų Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Kokius slapukus naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai (būtini, rinkodaros, statistikos ir kt.)

Pirkimo duomenys

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. 

JŪSŲ ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

Asmeniniai duomenys, pateikti healthylife.lt svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose healthylife.lt svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

– Interneto svetainei administruoti;

– Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

– Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

– Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

– Trečiųjų šalių paslaugų teikimui. Norėdami įvykdyti jūsų užsakymą, įmonei UAB „Baltic Post“ (LP Express); Omniva LT, UAB; DPD Lietuva, UAB perduodame jūsų vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: labas@healthylife.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą,  atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, įskaitant būtinuosius, o daugumą interneto naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje.

Jūs patys galite išsivalyti savo naršyklės slapukus. Pasirinkite savo įrenginio (kompiuterio, mobilaus įrenginio ar kt. prietaiso) naršyklę:

JŪSŲ TEISĖS

Žinoti, kokius duomenis apie jus turime. Gavę asmens prašymą pateikti informaciją apie sukauptus duomenis ją pateikiame per 5 darbo dienas.

Atsisakyti duomenų naudojimo rinkodaros tikslais. Jei nenorite gauti naujienlaiškių, jų galite atsisakyti parašę mums el. pašto adresu: labas@healthylife.lt arba reklaminio laiško apačioje paspaudę nuorodą „Atsisakyti naujienlaiškių“.

Būti pamirštam. Jei norite, kad visi mūsų apie jus sukaupti duomenys būtų ištrinti, susisiekite el. pašto adresu labas@healthylife.lt.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais