The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Pietų paplūdimio dieta

Populiariausių dietų apžvalga: Pietų paplūdimio dieta

Pietų paplūdimio dieta yra mažo glikemijos indekso dieta, originaliai sukurta JAV pacientams sergantiems širdies ligomis. Nėra jokių kalorijų ir maisto porcijų apribojimų. Laikydamiesi šios dietos turite valgyti tris pagrindinius patiekalus ir du užkandžius per dieną bei reguliariai mankštintis. Žmonės siekiantys sulieknėti daugiau kaip penkiais kilogramais, turi pradėti pirmu etapu. Pirmasis etapas, tai dviejų savaičių trukmės greito lieknėjimo režimas, kurio metu turite valgyti liesus baltymus, įskaitant mėsą, žuvį ir paukštieną, taip pat žemo glikemijos indekso daržoves ir nesočiuosius riebalus. Mažo glikemijos indekso angliavandenius turite pradėti vartoti antro ir trečio etapų metu, kurie skatina laipsnišką ir nuoseklų lieknėjimą.

Argumentai už

Jei galite atsisakyti pirmo etapo ir iš karto pradėti antru etapu – jo metu yra mažiau apribojimų lyginant su kai kuriomis kitomis populiariomis dietomis. Po pirmo etapo, sekančių etapų metu iš esmės turite laikytis pagrindinių sveikos mitybos principų. Nereikia atsisakyti jokių maisto grupių, be to dieta skatina valgyti daug vaisių ir daržovių, taip pat rekomenduojama valgyti žemo glikemijos indekso angliavandenius.

Argumentai prieš

Pirmo etapo metu yra keletas griežtų apribojimų, dėl kurių galite jausti silpnumą, o jūsų organizmui gali trūkti vitaminų, mineralų ir skaidulų. Iš pradžių jums gali pasireikšti tokie šalutiniai efektai: blogas burnos kvapas, burnos džiūvimas, nuovargis, galvos svaigimas, nemiga, pykinimas ir vidurių užkietėjimas.

Verdiktas

Sunkiausia ištverti pirmas dvi savaites. Susirūpinimą kelia tai, kad ši dieta žada iki 6 kg sulieknėjimo efektą per pirmas dvi savaites. Tačiau tai nebus tik riebalai. Šiek tiek svorio neteksite vandens ir angliavandenių sąskaita, kuris atsistatys, kai tik pradėsite daugiau valgyti. Kai pereisite pirmąjį etapą – vėliau rekomenduojama laikytis pagrindinių sveikos mitybos principų, kurie padės užtikrinti, kad gausite visas būtinas maistingąsias medžiagas, kurių reikia, kad išliktumėte sveiki.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais