Peashake Original, 500 g miltelių

19,99 

Healthylife „Peashake Original“ – žirnių baltymų mišinys praturtintas dietinėmis skaidulomis ir maistinėmis medžiagomis. Šiame unikaliame mišinyje yra aukščiausios kokybės augalinės kilmės žirnių baltymų izoliato (72,2 g / 100 g). Sudėtyje taip pat yra cikorijų šaknų ekstrakto, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) ekstrakto, kiaulpienių šaknų miltelių, spirulinos miltelių, aliejinių kopūstpalmių ekstrakto (4:1) (Acai).

Skaityti daugiau apie žirnių baltymus.

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • Iki 18 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Healthylife „Peashake Original“ – žirnių baltymų mišinys praturtintas dietinėmis skaidulomis ir maistinėmis medžiagomis. Šiame unikaliame mišinyje yra aukščiausios kokybės augalinės kilmės žirnių baltymų izoliato (72,2 g / 100 g). Sudėtyje taip pat yra cikorijų šaknų ekstrakto, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) ekstrakto, kiaulpienių šaknų miltelių, spirulinos miltelių, aliejinių kopūstpalmių ekstrakto (4:1) (Acai).

Žirnių baltymai

Healthylife „Peashake Original“ baltymų kokteilyje yra koncentruotų baltymų išgautų iš šviežių žirnių. Vienoje porcijoje yra 18,1 g baltymų. Žirnių baltymai yra lengvai virškinami, nesukelia pilvo pūtimo.

Žirnių baltymai yra natūralūs augalinės kilmės baltymai, kuriuose yra aukštos kokybės amino rūgščių:

  • Šakotos grandinės amino rūgščių (leucino, izoleucino ir valino);
  • Lizino (esminė amino rūgštis);
  • Glutamino (dalyvauja baltymų sintezėje);
  • Arginino (jo yra gausiau nei bet kuriuose kituose komerciniuose baltymuose).

Žirniuose taip pat yra:

  • Vitaminų: vitamino A, riboflavino, niacino, tiamino, pantoteno rūgšties, folio rūgšties, piridoksino, vitamino B6, vitamino C ir vitamino K;
  • Mineralų: kalcio, geležies, cinko, magnio, fosforo, vario ir mangano;
  • Kitų maistinių medžiagų: tirpių ir netirpių maistinių skaidulų, liuteino, chlorofilo.

Be to žirniuose yra mažai riebalų, kalorijų, natrio, juose nėra cholesterolio

Lengvai virškinami – nepučia pilvo

Žirnių baltymai vertinami dėl aukšto suvirškinamumo (90-95%) ir itin retai pasitaikančių alerginių reakcijų. Jie taip pat populiarūs, nes yra saldaus skonio ir gerai maišosi su įvairiais skysčiais. Be to juos galima įmaišyti į įvairius patiekalus, pvz., sriubas ir troškinius.

Skaityti daugiau apie žirnių baltymus.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Grynasis kiekis: 500 g miltelių. Su stevia saldikliu. 20 vienkartinių porcijų

Sudedamosios dalys. Žirnių baltymų izoliatas, maistinės skaidulos (cikorijų šaknų ekstraktas), kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) ekstraktas, kiaulpienių šaknų milteliai, spirulinos (plokščioji vingrūnė) milteliai, aliejinių kopūstpalmių ekstraktas (4:1) (Acai), stabilizatorius ksantano derva, saldiklis steviolio glikozidai.

Vartojimas. 1 matavimo samtelį arba 4 kupinus arbatinius šaukštelius miltelių (apie 25 g) įdėkite į stiklinę vandens, vaisių ar daržovių sulčių. Miltelius galima maišyti su uogomis, vaisiais, dėti į sultis, košes, norint suteikti papildomą maistingumą bei saldumą.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.