Eyebright Plus, 60 kapsulių

28,87 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Vitaminai akims ir regėjimui
  • Su akišveite, liuteinu, zeaksantinu, mėlynėmis, vitaminu A ir kt.
  • Pakuotėje yra 60 kapsulių (2 mėnesiams)
  • Tinka vegetarams ir veganams

Turime

Vitaminai akims ir regėjimui
Eyebright Plus, 60 kapsulių 28,87 
Už šį produktą gaukite 29 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Augalinė formulė akims ir regėjimui su akišveite, liuteinu ir zeaksantinu, likopenu, mėlynių miteliais, astaksantinu, vitaminu A ir kt.

Vitaminas A padeda palaikyti normalią gleivinių būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą. Akišveičių ekstraktas padeda palaikyti normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą.

Akišveitė (Eyebright) yra vienmetis, laukinis augalas. Manoma, kad šis pavadinimas kilo dėl jo naudojimo tradicinėse medicinos priemonėse. Veiklioji augalo medžiaga yra taninai.

Liuteinas ir zeaksantinas yra karotenoidai, kurių natūraliai yra sveikų akių geltonojoje dėmėje, vadinamoje makula. Natūralus šių karotenoidų kiekis akyse senstant dažnai mažėja.

1 kapsulėje yraKiekisRMV*. %
Liuteino ekstraktas (turintis 7 mg aktyvaus liuteino)140 mg-
Likopeno ekstraktas (turintis 7 mg aktyvaus likopeno)140 mg-
Akišveičių (Euphrasia) milteliai50 mg-
Paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) milteliai50 mg-
Zeaksantino ekstraktas (turintis 2 mg aktyvaus zeaksantino)40 mg-
Astaksantino ekstraktas (turintis 1 mg aktyvaus astaksantino)33.33 mg-
Paprastųjų morkų (Daucus carota) milteliai20 mg-
Alfa lipoinė rūgštis2.5 mg-
Vitaminas A770 µg96 %

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ

Vegetariškos kapsulės. Produkto gamyboje nenaudojame jokių pagalbinių medžiagų, rišiklių ar nenatūralių užpildų. Vegetariška kapsulė pagaminta taip, kad kapsulėje esančios aktyviosios medžiagos pasiektų žarnyną ir organizmas jas absorbuotų virškinimo metu.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife “Eyebright Plus”

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 35,02 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 583,73 mg).

Vitaminas A padeda palaikyti normalią gleivinių būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Liuteino ekstraktas (turintis maltodekstrino), likopeno ekstraktas (turintis krakmolo), glajinė medžiaga celiuliozė, akišveičių (Euphrasia) milteliai, paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) milteliai, zeaksantino ekstraktas, astaksantino ekstraktas, paprastųjų morkų (Daucus carota) milteliai, alfa lipoinė rūgštis, retinilo acetato kompleksas (krakmolas, maltodekstrinas, retinilo acetatas, sacharozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas).

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 140 mg liuteino ekstrakto (turinčio 7 mg aktyvaus liuteino), 140 mg likopeno ekstrakto (turinčio 7 mg aktyvaus likopeno), 50 mg akišveičių (Euphrasia) miltelių, 50 mg paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus) miltelių, 40 mg zeaksantino ekstrakto (turinčio 2 mg aktyvaus zeaksantino), 33,33 mg astaksantino ekstrakto (turinčio 1 mg aktyvaus astaksantino), 20 mg paprastųjų morkų (Daucus carota) miltelių, 2,5 mg alfa lipoinės rūgšties, 770 µg (96 %) vitamino A.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną, valgio metu.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių,  laktozės, dirbtinių dažiklių ar konservantų. Tinka veganams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,3 6 klientų įvertinimai
5 ★
83% 
5
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
17% 
1
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
08-09-2023
Otilija Š.
LT LT

Maisto papildai

Maisto papildai be pridėtinių konservantų ar kitokių medžiagų naturalus o tai svarbiausia pasitikiu jūsų produkcija

A
27-01-2023
Anonymous
LT LT

Papildai akims

Vitaminus vartoju dar tik pora sav.tad rezultatų teks palaukti jūsų papildus pasirinkau dėl natūralios sudėties vitaminai buvo greitai pristatyti esu patenkinta 😊 Ačiū!

A
25-08-2021
Anonymous
LT LT

Viskas gerai

Labai gera produktų sudėtis. Aptarnavimo ir pristatymo kokybė nepriekaištinga taip pat. Ačiū jums 🙂

A
21-07-2021
Anonymous
LT LT

gera sudėtis

Lyginau su įvairiais produktais, kiek radau. Sudėtis labai gera, todėl šį produktą ir išsirinkau.

JB
18-03-2021
Jonas B.
LT LT

Greita ir kokybiška

Pristatymas paštomatu labai greitas. 1 diena nuo užsakymo. Tikiu produktas kokybiškas, reikia laiko tuo įsitikinti. Ačiū