Ultimate Herbal Laxative, 90 kapsulių

18,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

Žolelių formulė žarnynui su rabarbarų milteliais, raugerškio žievės milteliais, gliukomanano milteliais, liucernos milteliais, kajeno paprikų milteliais, česnakų milteliais, alavijų ekstraktu (200:1), kiaulpienės šaknų ekstraktu (4:1), imbiero šaknies ekstraktu (20:1), dilgėlių lapų ekstraktu (4:1).

Turime

Herbalax
Ultimate Herbal Laxative, 90 kapsulių 18,99 
Už šį produktą gaukite 19 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:
Vaistiniai rabarbarai padeda palaikyti normalią žarnyno veiklą. Paprastoji kiaulpienė padeda palaikyti virškinamojo trakto veiklą.
 

APIE SUDEDAMĄSIAS DALIS

Rabarbarai. Rabarbarai padeda palaikyti normalią žarnyno veiklą.

Raugerškis. Raugerškio žievėje yra alkaloido, vadinamo berberinu.

Kiaulpienių šaknys. Paprastoji kiaulpienė padeda palaikyti virškinamojo trakto veiklą.

Česnakas. Česnakas – svogūninis augalas. Visame pasaulyje plačiai naudojamas kaip prieskonis ir pagardas dėl savo aštraus skonio.

Gliukomananas. Natūrali, tirpi maistinė skaidula iš konjako manano šaknies.

Dilgėlių lapai. Dilgėlėse yra daug chlorofilo (žalias pigmentas randamas visuose augaluose).

Tikrasis alavijas. Alavijo sudėtyje yra chlorido ir veikliosios medžiagos aloino.

Kajeno paprika. Aštrus čili pipiras, priklausantis Capsicum šeimai. Jame yra kapsaicino, kuris atsakingas už deginimo pojūtį, kurį jaučiate valgydami čili pipirą.

Imbiero šaknis. Imbieras (Zingiber officinale) yra šakniastiebis – storas požeminis augalas. Šis augalas yra kilęs iš šiltesnių Azijos kraštų – Kinijos, Japonijos ir Indijos, bet dabar taip pat auginamas Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Zingeronas, gingerolis ir eteriniai aliejai suteikia imbierui savitą aromatą ir skonį.

Liucerna. Liucernos (alfalfa) yra kilusios iš Azijos, bet dabar dar yra randamos vidutinių platumų regionuose. Jų daiguose yra alkaloidų, izoflavonų, kumarinų ir sterolių. Jose taip pat yra 8 pagrindiniai fermentai: amilazė (virškina krakmolą), koaguliazė (tirština pieną), invertazė (verčia cukrų į dekstrozę), emulsinas, peroksidazė, lipazė, pektinazė ir proektazė.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Herbalax“
Maisto papildas

90 kapsulių
Grynasis kiekis: 65,52 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 728 mg).

Vaistiniai rabarbarai padeda palaikyti normalią žarnyno veiklą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Vaistinių rabarbarų (Rheum officinale) milteliai, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, gliukomanano milteliai 90 %, kajeno paprikų milteliai, vaistinių rabarbarų (Rheum officinale) ekstraktas (5:1), cukrinių runkelių maistinės skaidulos, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kiaulpienių šaknų ekstraktas (4:1), alavijų ekstraktas (200:1), imbierų šaknų ekstraktas (20:1), dilgėlių lapų ekstraktas (4:1), raugerškių ekstraktas (10:1), juodųjų česnakų milteliai (100:1).

1 kapsulėje yra: 270 mg rabarbarų miltelių, 90 mg gliukomanano miltelių, 60 mg kajeno paprikų miltelių, 60 mg rabarbarų ekstrakto (5:1), 45 mg cukrinių runkelių maistinių skaidulų, 15 mg kiaulpienių šaknų ekstrakto (4:1), 10 mg alavijų ekstrakto (200:1), 3 mg imbierų šaknų ekstrakto (20:1), 3 mg dilgėlių lapų ekstrakto (4:1), 1,5 mg raugerškių ekstrakto (10:1), 0,6 mg juodųjų česnakų miltelių (100:1).

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules 1-3 kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
5,0 1 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
03-03-2021
Anonymous
LT LT

Malonus aptarnavimas, bendravimas. Labai greitas užsakymo įvykdymas, gražus įpakavimas ir net lapelis pridėtas. Malonu🙂 Produktas (Ultimate) atitinka aprašymą, veiksmingas. Kolageną dar neilgai vartoju, bet tokiuosi rezultatas irgi bus🙂