Thermo-F Herbal Fat Burner, 90 kapsulių

24,48 

Aukštos kokybės maisto papildas

Riebalų degintojas

Idealiausių rezultatų pasieksite sportuodami, bei laikydamiesi sumažintos energinės vertės dietos

Turime

Į krepšelį

Thermo-F Herbal Fat Burner, 90 kapsulių 24,48 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:
 • Gliukomananas padeda mažinti svorį, kai laikomąsi sumažintos energijos vertės dietos. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant prieš valgį per parą 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1-2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos.
 • Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.
 • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą.
 • Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę apykaitą, normalią angliavandenių apykaitą, normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią riebalų rūgščių apykaitą, normalią baltymų sintezę.
Maistinė ir energinė vertė2 kapsulėseRMV*
Vitaminas B610 mg714%
Cholinas8 mg-
Cinkas4 mg40%
Chromo pikolinatas50 mcg125%
Jodas30 mcg20%
**Gliukomanano milteliai1000 mg-
Karčiųjų apelsinų žievelių milteliai100 mg-
Aviečių ketonai60 mg-
Bevandenis kofeinas50 mg-
Žaliosios arbatos lapelių ekstraktas (10:1) (40% katechinų)50 mg-
L-tirozinas40 mg-
Afrikos mangų ekstraktas (atitinka 200 mg Afrikos mangų miltelių)20 mg-
Paprikų ekstraktas (atitinka 80 mg šviežio augalo)10 mg-
Paulinijos ekstraktas (22% kofeino) atitinka 40 mg šviežio augalo10 mg-
Juodojo eleuterokoko ekstraktas (atitinka 350 mg šviežio augalo)10 mg-
Piperinas (juodųjų pipirų ekstraktas)3 mg-

KUO “THERMO-F“ SKIRIASI NUO KITŲ PRODUKTŲ?

Pirmiausia ir svarbiausia – Healthylife „Thermo-F“ yra sukurtas remiantis mitybos mokslu. Sukurtas mitybos specialistų taip, kad veiktų kartu su natūraliais organizmo procesais. Produkto sudėtyje nėra jokių vaistinių ar kitokių neaiškių medžiagų, skirtingai nuo daugelio kitų nenatūralių lieknėjimui skirtų produktų.

GLIUKOMANANAS

Healthylife „Thermo-F“ sudėtyje yra gliukomanano (tirpių skaidulų iš konjako manano šaknies). Laikantis sumažintos energinės vertės dietos gliukomananas padeda mažinti svorį. Poveikis pasireiškia suvartojant prieš valgį per parą 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1-2 stiklines vandens, jeigu laikomasi sumažintos energinės vertės dietos. Gliukomananas taip pat padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 4 g gliukomanano).

Gliukomananas (konjako mananas):

 • Padeda mažinti svorį;
 • Beveik neturi kalorijų;
 • Natūraliai gausus skaidulų;
 • Sugeria vandenį skrandyje;
 • Sąlyčio su vandeniu metu išsiplečia ir gali sugerti iki 50 kartų savo svorio.

IDEALI PAGALBA SPORTUOJANTIEMS

Šiame moderniame amžiuje, nuolatos skubant – sudėtinga teisingai maitintis, dėl ko idealaus svorio palaikymas gali tapti tikru iššūkiu. Nedaugelis mūsų maitinasi taip, ką iš tiesų būtų galima pavadinti „optimalia dieta“. Kiekvieną dieną susiduriame su pagunda suvalgyti greito maisto, ar užkąsti nesveikų užkandžių. Be to daug žmonių gyvena sėslesnį gyvenimą – sėdi prie kompiuterio darbe visą dieną, o grįžę namo sėdi priešais televizorių.
Deja daugelis populiarių lieknėjimo dietų yra visiškai neefektyvios, nes grindžiamos klaidingomis prielaidomis (pvz., siūloma drastiškai sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, atsisakyti kažkokios maisto produktų grupės ir pan.). Todėl tokios dietos, neturinčios nieko bendra su subalansuota mityba, gali netgi būti žalingos sveikatai. Rezultate jūs galite ne tik greitai sugrįžti prie buvusio svorio, bet jo priaugti dar daugiau.
Sveika mityba ir aktyvus gyvenimo būdas yra esminiai komponentai. Nepasitikėkite neaiškiomis dietomis ir siūlomais greitais rezultatais. Vietoje to – ieškokite priemonių, kurios sustiprins jūsų pastangas siekiant sveikesnio gyvenimo būdo.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Thermo-f Herbal Fat Burner“

Maisto papildas

90 kapsulių

Grynasis kiekis: 88 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 977,78 mg).

Gliukomananas padeda mažinti svorį, kai laikomąsi sumažintos energijos vertės dietos. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant prieš valgį per parą 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1-2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos.

Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą. Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę apykaitą, normalią angliavandenių apykaitą, normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią riebalų rūgščių apykaitą, normalią baltymų sintezę.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims.

(6 kapsulėse yra 150 mg bevandenio kofeino)

Sudedamosios dalys. Gliukomanano milteliai, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, karčiųjų apelsinų žievelių milteliai, aviečių ketonai (iš aviečių miltelių), bevandenio kofeino milteliai, žaliosios arbatos lapų ekstraktas (10:1) (turintis 40 % katechinų), L-tirozinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, afrikinių mangų ekstraktas (10:1), cholino bitartratas, piridoksino hidrochloridas, paprikų ekstraktas (8:1), gvaraninių paulinijų ekstraktas (4:1), juodųjų eleuterokokų ekstraktas (35:1), cinko oksidas, piperinas, rudadumblių ekstraktas (4:1) (turintis 1 % jodo), chromo pikolinatas.

6 kapsulėse yra (RMV*, %): 3000 mg gliukomanano miltelių, 300 mg karčiųjų apelsinų žievelių miltelių, 180 mg aviečių ketonų (iš aviečių miltelių), 150 mg bevandenio kofeino miltelių, 150 mg žaliosios arbatos lapų ekstrakto (10:1) (turinčio 60 mg katechinų), 120 mg L-tirozino, 60 mg afrikinių mangų ekstrakto (10:1), 60 mg cholino bitartrato, 30 mg (2142,9 %) vitamino B6, 30 mg paprikų ekstrakto (8:1), 30 mg gvaraninių paulinijų ekstrakto (4:1), 30 mg juodųjų eleuterokokų ekstrakto (35:1), 12 mg (120 %) cinko, 9 mg piperino, 9 mg rudadumblių ekstrakto (4:1) (turinčio  15 µg (10 %) jodo), 25 μg (62,5 %) chromo.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 2 kapsules 3 kartus per dieną, išgeriant 1-2 stiklines vandens.

Įspėjimai. Rekomenduojama gerti daug vandens (jei geriama nepakankamai skysčių), kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Klientų atsiliepimai
5,0 1 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
10-08-2021
Anonymous
LT LT

Viskas gerai, ačiū

Jau ne pirmi metai kartas nuo karto vartoju. Vartoju, kai noriu riebalinės masės % sumažinti. Efektyvus produktas, padeda greičiau pasiekti rezultatą