Riceshake Chocolate, 500g miltelių

19,99 

Healthylife „Riceshake“ šokolado skonio baltymų mišinys praturtintas dietinėmis skaidulomis ir maistinėmis medžiagomis. Šiame unikaliame mišinyje yra aukščiausios kokybės augalinės kilmės ryžių baltymų izoliato (67,7 g / 100 g). Sudėtyje taip pat yra cikorijų šaknų ekstrakto, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) ir guaranos sėklų ekstrakto.

Skaityti daugiau apie ryžių baltymus.

Turime

Healthylife ryžių baltymai
Riceshake Chocolate, 500g miltelių 19,99 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Healthylife „Riceshake“ šokolado skonio baltymų mišinys praturtintas dietinėmis skaidulomis ir maistinėmis medžiagomis. Šiame unikaliame mišinyje yra aukščiausios kokybės augalinės kilmės ryžių baltymų izoliato (67,7 g / 100 g). Sudėtyje taip pat yra cikorijų šaknų ekstrakto, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) ir guaranos sėklų ekstrakto.

Ryžių baltymai yra lengvai virškinami ir nesukelia pilvo pūtimo ar dujų kaupimosi žmonėms, kuriems dažnai pasireiškia šios problemos vartojant pieno pagrindu pagamintus baltymus.

Ryžių baltymai – puiki alternatyva išrūgų ar sojos baltymams.

Ryžių baltymai

Ryžių baltymai yra vegetariškų baltymų izoliatas – alternatyva išrūgų ir sojos baltymų izoliatams. Ryžiuose yra stebėtinai kokybiškų, liesų ir subalansuotų baltymų – dėl to tai puikus pasirinkimas vegetarams ir veganams. Ryžių baltymai yra be pieno, be glitimo, todėl jie tinka netoleruojantiems laktozės, pieno produktų, glitimo ar kenčiantiems nuo alergijų. 98% koreliacija su moters pienu ir 97% koreliacija su išrūgų baltymais – ryžių baltymai yra vieni kokybiškiausių gamtoje randamų baltymų – lengvai virškinami ir turi tinkamą nepakeičiamųjų amino rūgščių balansą (panašų į pieno ar kiaušinių baltymų).

Gvaraninių paulinijų (Guarana) sėklos

Guarana – džiovinti milteliai, pagaminti iš susmulkintų P. Cupana arba P. Sorbilis (daugiamečių krūmų kilusių iš Brazilijos ir kitų Amazonės regionų ) sėklų. Šie krūmai veda geltonai oranžinius vaisius, kurių kiekviename yra iki trijų sėklų. Sėklos yra surenkamos ir ugnies pagalba sausai paskrudinamos. Paskrudinti branduoliai sutrinami į miltelius, kurie suspaudžiami į cilindrines lazdeles, kurios išdžiovinamos saulėje. Guarana atliko svarbų vaidmenį Amazonės indėnų bendruomenėse. Ji dažnai buvo vartojama pasninkavimo periodais, siekiant sumažinti apetitą ir geriau toleruoti mitybos apribojimus. Tam tikruose regionuose tikėta, kad guaranos ekstraktas veikia kaip afrodiziakas ir gali apsaugoti nuo maliarijos ir dizenterijos.

1840 metais kofeinas buvo įvardintas kaip pagrindinė guaranos sudedamoji dalis. Brazilijos indėnai vartojo guaraną kaip stimuliuojantį gėrimą, gėrė kaip kavą ar arbatą. Palyginimui, kavos pupelėse yra apie 1-2% kofeino, o džiovintuose guaranos lapuose yra apie 1-4% kofeino. Natūraliuose lieknėjimui skirtuose produktuose neretai dedama guaranos dėl apetitą slopinančio poveikio. Tai susiję su kofeinu.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Grynasis kiekis: 500 g miltelių. Su stevia saldikliu. 20 vienkartinių porcijų

Sudedamosios dalys. Rudųjų ryžių baltymai, maistinės skaidulos (cikorijų šaknų ekstraktas), kakavos milteliai, natūrali šokolado kvapioji medžiaga, stabilizatorius ksantano derva, saldiklis steviolio glikozidai, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) ekstraktas, guaranos sėklų ekstraktas.

Vartojimas. 2 matavimo samtelius miltelių (apie 25 g) įdėkite į pusę stiklinės vandens, sulčių, sojų pieno ar kt.. Įpilkite daugiau skysčio ir gerai išmaišykite arba išplakite. Miltelius galima maišyti su uogomis, vaisiais, dėti į košes, norint suteikti papildomą maistingumą bei saldumą.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.