Resveratrol Complex, 60 kapsulių

31,46 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Resveratrolis su kvercetinu, kofermentu Q10 ir EGCG
  • Pakuotėje yra 60 kapsulių (2 mėnesiams)
  • Tinka vegetarams ir veganams

Turime

Herbavel Resveratrol Complex
Resveratrol Complex, 60 kapsulių 31,46 
Už šį produktą gaukite 32 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • Iki 18 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Resveratrolis padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

Produkto sudėtyje yra didelė koncentracija (125 mg) aukštos kokybės trans resveratrolio iš Japoninių plačialapių rūgčių (Polygonum cuspidatum) šaknų ekstrakto. Sudėtyje taip pat yra kvercetino, kofermento Q10 ir EGCG iš kininių arbatmedžių (Camellia sinensis) lapų ekstrakto.

1 kapsulėje yraKiekis%RMV*
Japoninių plačialapių rūgčių (Polygonum cuspidatum) šaknų ekstraktas500 mg-
kuriame yra trans resveratrolio125 mg-
Kininių arbatmedžių (Camellia sinensis) lapų ekstraktas112 mg-
Kuriame yra epigalokatechingalato (EGCG)50 mg-
Kvercetinas80 mg-
Kofermentas Q1020 mg-

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ

Vegetariškos kapsulės. Produkto gamyboje nenaudojame jokių pagalbinių medžiagų, rišiklių ar nenatūralių užpildų. Vegetariška kapsulė pagaminta taip, kad kapsulėje esančios aktyviosios medžiagos pasiektų žarnyną ir organizmas jas absorbuotų virškinimo metu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kvercetino nauda

Kvercetino nauda

Kvercetinas priklauso augalinių pigmentų, vadinamų flavonoidais, grupei, kurie suteikia spalvą daugeliui vaisių, gėlių ir daržovių. Flavonoidai, tokie kaip kvercetinas, yra antioksidantai. Jie organizme naikina daleles,

Skaityti straipsnį »
resveratrolio nauda

Resveratrolio nauda

Resveratrolis yra natūralus junginys, randamas raudonųjų vynuogių odelėse, Japoninių plačialapių rūgtyse, žemės riešutuose, mėlynėse ir kai kuriose kitose uogose. Tai yra galingas antioksidantas, kurį augalai

Skaityti straipsnį »
Kofermentas Q10

Kofermentas Q10

Kofermentas Q10 (CoQ10) yra maistinė medžiaga, kurią organizmas gamina natūraliai.  Jo taip pat yra kai kuriuose maisto produktuose. CoQ10 veikia kaip antioksidantas bei atlieka svarbų

Skaityti straipsnį »

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel “Resveratrol Complex”

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 49,92 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 832 mg).

Resveratrolis padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Japoninių plačialapių rūgčių (Polygonum cuspidatum) šaknų ekstraktas (turi 25 % resveratrolio), glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, kininių arbatmedžių (Camellia sinensis) lapų ekstraktas (turi 95 % polifenolių, 70 % katechinų), kvercetinas, kofermentas Q10.

1 kapsulėje yra: 500 mg japoninių plačialapių rūgčių (Polygonum cuspidatum) šaknų ekstrakto (turi 125 mg resveratrolio), 112 mg kininių arbatmedžių (Camellia sinensis) lapų ekstrakto (turi 50 mg epigalokatechingalato (EGCG)), 80 mg kvercetino, 20 mg kofermento Q10.

Vartojimas.  Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1 kartą per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,6 9 klientų įvertinimai
5 ★
89% 
8
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
11% 
1
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
GG
25-05-2023
Gražina G.
LT LT

Mano komentaras

Resveretrolį perku čia, nes jos kartu su kofermentu Q , greitai pristato ir paskutinę siuntą gavau su puikiomis dovanomis, kokybiškais serumais veidui. Ačiū, jie man patinka.

LA
07-03-2023
Laima A.
LT LT

Resveratrolis

Esu labai patenkinta kokybiškas produktas

ŽS
31-01-2023
Živilė S.
LT LT

Viskas puiku

Geros augalinės sudėties papildai. Greitas pristatymas. Užsakinėju ne pirmą ir ne paskutinį kartą. Gal tinklapy trūksta truputi struktūros, kurie nuo ko. Nes teko daug perskaityt kol išsirinkau tinkamus.

DD
07-02-2022
Daina D.
LT LT

Aa

Atrodo geri. Greitas pristatymas. Ačiū.

A
22-12-2021
Anonymous
LT LT

Puikiai

Labai lanksti ir supratinga Healthylife komanda - dėkoju už asmeninį požiūrį 🤗