TOP #2 kategorijoje Žuvų taukai

Omega 3-6-9 Oils, 90 kapsulių

12,98 

Aukštos kokybės maisto papildas

„Omega 3-6-9 Oils“ – teisingu santykiu sumaišytos Omega riebiosios rūgštys. Herbavel Omega riebiosios rūgštys išgautos iš saulėgrąžų sėklų aliejaus, linų sėmenų aliejaus ir žuvų taukų. Šis maisto papildas taip pat praturtintas vitaminu E.

Turime

Omega 3 6 9
Omega 3-6-9 Oils, 90 kapsulių 12,98 
Už šį produktą gaukite 13 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Teisingu santykiu sumaišytos Omega riebiosios rūgštys. Herbavel Omega riebiosios rūgštys išgautos iš saulėgrąžų sėklų aliejaus, linų sėmenų aliejaus ir žuvų taukų. Produkto sudėtyje taip pat yra vitamino E. Omega riebiosios rūgštys atlieka funkcijas:

1 minkštojoje kapsulėje yra:Kiekis% RMV*

Žuvų taukai

400 mg-
Linų sėmenų aliejus300 mg-
Saulėgrąžų sėklų aliejus290 mg-

kuriuose yra Omega-3 riebalų rūgščių:

Alfa-linoleno rūgštis (ALR)150 mg-
Eikozapentaeno rūgštis (EPR)72 mg-
Dokozaheksaeno rūgštis (DHR)48 mg-

Omega-6 riebalų rūgščių:

Linolo rūgštis (LR)181 mg-

Omega-9 riebalų rūgščių:

Oleino rūgštis44 mg-
Vitaminas E11 mg92%

SUDEDAMŲJŲ DALIŲ NAUDA

DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.*
DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.*
EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.**

*- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

** – teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.

Linolo rūgštis padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.***

***- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 10 g LR.

DAUG NESOČIŲJŲ RIEBALŲ

Sočiųjų riebalų pakeitimas nesočiaisiais riebalais mityboje padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Oleino rūgštis priskiriama nesotiesiems riebalams.

OMEGA 3 RIEBALŲ RŪGŠČIŲ ŠALTINIS

ALR padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.****

****- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 2 g ALR.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

KAS YRA NEPAKEIČIAMOSIOS RIEBALŲ RŪGŠTYS?

Tai yra grupė polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios būtinos gyvybinei organizmo veiklai užtikrinti. Jos skirstomos į tris polinesočiąsias riebalų rūgštis – linolo, linoleno ir arachidono. Svarbiausios yra linolo ir arachidono – jos dalyvauja metabolizme, riebalų pernešime ir ląstelių membranų priežiūroje. Linoleno ir arachidono rūgštis organizmas gali sintetinti pats, o linolo rūgšties organizmas pats nesintetina ir ji turi būti gaunama tik su maistu arba maisto papildais.

OMEGA RIEBIOSIOS RŪGŠTYS

Nepakeičiamosios riebalų rūgštys yra dviejų tipų – Omega 3 ir Omega 6. Dauguma žmonių gauna pakankamai Omega 6 riebiųjų rūgščių su maistu, kurį jie valgo, tačiau dažnai mityboje trūksta Omega 3 riebiųjų rūgščių. Per pastaruosius 50 metų Europoje gerokai sumažėjo Omega 3 riebiųjų rūgščių suvartojimas.

Geriausi Omega 3 riebiųjų rūgščių šaltiniai – riebi žuvis, tamsiai žalios daržovės ir kai kurie grūdai bei sėklos. Juose yra α-linoleno rūgšties, kuri paverčiama į eikozapentaeno (EPR) ir dokozaheksaeno (DHR) rūgštis. DHR dideliais kiekiais randama pilkojoje smegenų dalyje, akies tinklainėje, ji reikalinga smegenų ląstelių membranoms ir smegenų signalų perdavimui.

Skirtingai nei Omega 3 ir Omega 6, Omega 9 riebiosios rūgštys neklasifikuojamos kaip nepakeičiamosios riebalų rūgštys. Organizmas gali jas pagaminti pats iš nesočiųjų riebalų rūgščių ir todėl jos vadinamos „neesminėmis“. Reikia paminėti, jog veganams, vegetarams, pusiau vegetarams ir kitiems žmonėms ribojantiems savo mitybą (nepriklausomai nuo ribojimo priežasties) – gali reikėti suvartoti didesnius Omega riebiųjų rūgščių kiekius.

SUBALANSUOTAS NAUDINGŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ VARTOJIMAS

Mūsų protėviai, medžiotojai ir rinkėjai, Omega 6 ir Omega 3 riebiąsias rūgštis vartodavo apytiksliu 5:1 santykiu. Šiais laikais, dėl maisto produktų apdorojimo ir gamybos ypatumų, išsivysčiusiose šalyse suvartojamų riebalų rūgščių santykis apytiksliai yra 24:1. Gauti pakankamą Omega 3 riebiųjų rūgščių kiekį su maistu yra sudėtinga ir dėl to, kad jos yra trapios ir gali būti suardomos veikiant maistą karščiu, t.y. verdant ar kepant.

NEPAKEIČIAMŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ TRŪKUMAS

Nepakeičiamųjų riebalų rūgščių trūkumas, ypatingai Omega 6, dažnai gali atsirasti dėl alkoholio vartojimo, prastos mitybos ir daugybės kitų veiksnių. Trūkumas gali pasireikšti įvairiais simptomais, įskaitant nemalonų prakaito kvapą, psoriazę, odos problemas, pleiskanojimą, egzemą, plaukų ir nagų trapumą, dieglius.

Optimaliam nepakeičiamųjų riebalų rūgščių pasisavinimui organizmui reikalingas pakankamas vitamino A, B grupės vitaminų, vitamino C, vitamino D ir vitamino E kiekis. Taip pat reikia pakankamo mineralų kiekio – kalcio, geležies, magnio ir seleno. Šių medžiagų yra riebioje žuvyje, šalto spaudimo sėklų aliejuose, ankštiniuose, avokaduose, riešutuose ir riešutų aliejuose.

Mūsų Omega 3 6 9 riebiosios rūgštys yra iš saulėgrąžų sėklų aliejaus, linų sėmenų aliejaus ir žuvų taukų (trijų geriausių šaltinių), sumaišytos teisingomis proporcijomis ir papildytos vitaminu E.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Omega 3-6-9 Oils“

Maisto papildas

90 minkštųjų kapsulių

Grynasis kiekis: 123,3 g (paaiškinimas: 90 minkštųjų kapsulių po 1370 mg).

DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.*
DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.*
EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.**

*- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

** – teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.

Linolo rūgštis padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.***

***- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 10 g LR.

DAUG NESOČIŲJŲ RIEBALŲ

Sočiųjų riebalų pakeitimas nesočiaisiais riebalais mityboje padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Oleino rūgštis priskiriama nesotiesiems riebalams.

OMEGA3 RIEBALŲ RŪGŠČIŲ ŠALTINIS

ALR padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.****

****- teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 2 g ALR.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Žuvų aliejus, linų sėmenų aliejus, saulėgrąžų sėklų aliejus, želatina, drėgmę išlaikanti glicerolis, vanduo, D-alfa-tokoferolis.

1 minkštoje kapsulėje yra (RMV*, %): 400 mg žuvų aliejus ir 300 mg linų sėmenų aliejaus, kuriuose yra: Omega-3 riebalų rūgščių: 72 mg eikozapentaeno rūgšties (EPR), 48 mg dokozaheksaeno rūgšties (DHR)) ir 150 mg alfa-linoleno rūgšties (ALR), Omega-6 riebalų rūgščių: 200 mg linolo rūgšties (LR), Omega-9 riebalų rūgščių: 100 mg oleino rūgšties; 10 mg (83,3 %) vitamino E.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę, 1-2 kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.