Natokinazės kompleksas, 60 kapsulių

24,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Natokinazės ir augalinių ekstraktų kompleksas
 • 100 mg/2000 fibrino vienetų (FV) fermento natokinazės kapsulėje
 • Širdies ir kraujagyslių sistemai
 • Kraujotakai, esant padidėjusiai trombų susidarymo rizikai
 • Pakuotėje yra 60 kapsulių (2 mėnesiams)

Turime

Į krepšelį

Herbavel Natokinazė
Natokinazės kompleksas, 60 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)
Pristatymo informacija

Užsakymai, pateikti liepos 30 – rugpjūčio 5 d., bus išsiųsti rugpjūčio 6-7 d. Iki to laiko pristatymas vykdomas įprastais terminais.

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Natokinazė yra fermentas, išgaunamas iš tradicinio japoniško maisto, vadinamo natto. Natto yra fermentuotos sojų pupelės, kurias fermentuoja bakterija Bacillus subtilis natto. Šis fermentas yra žinomas dėl savo gebėjimo skaidyti fibriną – baltymą, kuris sudaro kraujo krešulius.

Sudėtyje esančių augalinių ekstraktų nauda:

 • Sėjamosios juodgrūdės padeda palaikyti gliukozės kiekį kraujyje
 • Kininiai arbatmedžiai padeda palaikyti normalią medžiagų apykaitą, normalų lipidų kiekį kraujyje, normalų cholesterolio kiekį kraujyje
 • Paprastosios kiaulpienės padeda palaikyti normalią skrandžio ir kepenų veiklą, normalią šlapimo sistemos funkciją, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos

Įspėjimai. Nevartokite šio maisto papildo, jei vartojate kraujospūdį mažinančius ar kraują skystinančius vaistinius preparatus, arba esate nėščia ar maitinate krūtimi.

1 kapsulėje yra:Kiekis% RMV*

Fermentuotų sojos pupelių ekstraktas, kuriame:

100 mg-
Fermentas natokinazė2000 FU**-
Sėjamųjų juodgrūdžių (Nigella Sativa) sėklų ekstraktas 4:162.50 mg-
Vaistinių drebuločių (Chondrus Crispus) ekstraktas 4:162.50 mg-
N-acetil cisteino milteliai40 mg-
Kalendrų (Cilantro) lapų milteliai30 mg-
Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum Officinale) šaknų ekstraktas 4:112.50 mg-
Kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) lapų ekstraktas5 mg-
Paprastųjų pankolių (Foeniculum Vulgare) sėklų ekstraktas 6:15 mg-
Selenas55 μg100%
Vitaminas D35.5 μg110%

Kas yra natokinazė?

Natokinazę 1987 m. pirmą kartą atrado Čikagos universiteto mokslininkas daktaras Hiroyuki Sumi. Dr. Sumi domėjosi, kaip rasti natūralų būdą išvengti kraujo krešulių, ir pradėjo tyrinėti natto, kuris jau seniai žinomas dėl savo naudingų sveikatai savybių.

Jis atrado, kad natto sudėtyje yra fermento, galinčio suskaidyti fibriną – baltymą, kuris dalyvauja susidarant kraujo krešuliams.

Dr. Sumi pavadino šį fermentą natokinaze, ir jo atradimas greitai sulaukė mokslininkų bendruomenės dėmesio. Nuo to laiko buvo atlikta nemažai tyrimų, kuriais siekta ištirti galimą natokinazės naudą sveikatai, ypač širdies ir kraujagyslių sveikatai.

Kaip veikia natokinazė?

Fibrinas yra baltymas, kurį organizmas gamina reaguodamas į sužalojimus ar kraujagyslių pažeidimus ir kuris veikia kaip tinklelis, padedantis sustabdyti kraujavimą ir suformuoti krešulį.

Tačiau kai kuriais atvejais organizmas gali gaminti per daug fibrino arba fibrinas gali būti netinkamai suskaidytas, todėl gali susidaryti kraujo krešuliai. Tai gali būti ypač pavojinga širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip širdies priepuolis ir insultas, atveju.

Natokinazė gali padėti išvengti kraujo krešulių skaidydama fibriną į mažesnius, geriau tirpstančius fragmentus. Dėl to organizmas lengviau pašalina fibriną ir neleidžia susidaryti krešuliams.

Natokinazė yra ypač populiari tokiose šalyse kaip Japonija, kur tradiciniai produktai kaip natto yra plačiai vartojami. Vakarų šalyse, kur sveikos gyvensenos tendencijos skatina natūralių ir veiksmingų papildų vartojimą, natokinazė tampa vis labiau pripažinta.

Natokinazė laikoma saugia medžiaga, tačiau jos nerekomenduojama vartoti žmonėms, kurie vartoja kraujospūdį mažinančius ar kraują skystinančius vaistinius preparatus.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

* Šis produktas pagamintas Jungtinėje Karalystėje laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Šis produktas atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose. Produktas notifikuotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje.

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Nattokinase Complex

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 26,56 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 442,70 mg).

Selenas padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, normalią kaulų būklę, normalią imuninės sistemos veiklą, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Sėjamosios juodgrūdės padeda palaikyti gliukozės kiekį kraujyje. Paprastosios kiaulpienės padeda palaikyti normalią skrandžio ir kepenų veiklą, normalią šlapimo sistemos funkciją, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Kininiai arbatmedžiai padeda palaikyti normalią medžiagų apykaitą, normalų lipidų kiekį kraujyje, normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Natokinazė (išskirta iš fermentuotų sojos pupelių ekstrakto), kapsulės apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė, sėjamųjų juodgrūdžių (Nigella Sativa) sėklų ekstraktas 4:1, vaistinių drebuločių (Chondrus Crispus) ekstraktas 4:1, N-acetil cisteino milteliai, rudųjų sėjamųjų ryžių (Oryza Sativa) miltai (be glitimo), kalendrų (Cilantro) lapų milteliai, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum Officinale) šaknų ekstraktas 4:1, L-selenometioninas, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) lapų ekstraktas, paprastųjų pankolių (Foeniculum Vulgare) sėklų ekstraktas 6:1, cholekalciferolis.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 100 mg/2000 fibrino vienetų (FV) fermento natokinazės (išskirto iš fermentuotų sojos pupelių ekstrakto), 62,50 mg sėjamųjų juodgrūdžių (Nigella Sativa) sėklų ekstrakto 4:1, 62,50 mg vaistinių drebuločių (Chondrus Crispus) ekstrakto 4:1, 40 mg N-acetil cisteino miltelių, 30 mg kalendrų (Cilantro) lapų miltelių, 12,50 mg paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum Officinale) šaknų ekstrakto 4:1, 55 μg (100 %) seleno, 5 mg kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) lapų ekstrakto, 5 mg paprastųjų pankolių (Foeniculum Vulgare) sėklų ekstrakto 6:1, 5,5 μg (110 %) vitamino D3.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Suaugusiems rekomenduojama vartoti 1 kapsulę ryte 30 min. prieš valgį, užgeriant stikline vandens.

Įspėjimai. Nevartokite šio maisto papildo, jei vartojate kraujospūdį mažinančius ar kraują skystinančius vaistinius preparatus, arba esate nėščia ar maitinate krūtimi. Asmenys, vartojantys tam tikrus vaistinius preparatus, šį maisto papildą turėtų vartoti tik prižiūrimi gydytojo.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė pagal UAB „Delmoda“ užsakymą.