Mega Multi, 90 kapsulių

24,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • 30+ vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų kompleksas
  • Pakuotėje yra 90 kapsulių (3 mėnesiams)
  • Tinka vegetarams

Turime

Herbavel Mega Multi
Mega Multi, 90 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Produkto sudėtyje yra daugybė maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus A, B1, B2, B3, B5, B6, B12 C, D3, E, choliną, bioflavonoidus, PABA, biotiną, folio rūgštį, molibdeną, kalį, cinką, manganą, l-gliutamo rūgštį, chromą ir kt.

Mega Multi sudėtyje yra gerokai didesnės visų svarbiausių vitaminų ir mineralų dozės, palyginti su vidutiniu standartiniu aukštos kokybės produktu.

1 kapsulėje yraKiekis%RMV*
Vitaminas C100 mg125%
Vitaminas B540 mg667%
L-glutamo rūgštis40 mg-
Vitaminas B1 (tiaminas)30 mg2727%
Vitaminas B3 (niacinas)30 mg188%
Vitaminas E27 mg225%
Inozitolis25 mg-
Vitaminas B2 (riboflavinas)20 mg1429%
Citrusinių vaisių bioflavonoidai20 mg-
Cholinas15 mg-
Vitaminas B615 mg1071%
Kalis (citratas)10 mg-
Para-amino benzoinė rūgštis10 mg-
Betaino hidrochloridas8 mg-
Cinkas (gliukonatas)6 mg60%
Magnis (citratas)6 mg-
Kalcis (citratas)6 mg-
Geležis2 mg-
Folinė rūgštis400 μg200%
Vitaminas A300 μg38%
Vitaminas B12200 μg8000%
Boras200 μg-
Manganas200 μg-
Chromas80 μg-
Varis (bisglicinatas)75 μg-
Jodas75 μg50%
Biotinas50 μg100%
Selenas40 μg73%
Molibdenas30 μg60%
Vitaminas D320 μg400%
Vitaminas K220 μg27%
Vitaminas K1 (filochinonas)20 μg27%

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ

Vegetariškos kapsulės. Produkto gamyboje nenaudojame jokių pagalbinių medžiagų, rišiklių ar nenatūralių užpildų. Vegetariška kapsulė pagaminta taip, kad kapsulėje esančios aktyviosios medžiagos pasiektų žarnyną ir organizmas jas absorbuotų virškinimo metu.

DĖL VITAMINŲ VARTOJIMO PAKITUSI ŠLAPIMO SPALVA

Didelės dozės vandenyje tirpių vitaminų, įskaitant vitaminą C ir B grupės vitaminus, gali turėti įtakos šlapimo spalvai. Tai nėra kenksmingas reiškinys.

Dažniausi pakitusios šlapimo spalvos kaltininkai yra riboflavinas arba vitaminas B2 ir vitaminas C. Ryškiai geltona (neoninė) spalva paprastai yra vitamino B2 vartojimo rezultatas, o vitaminas C šlapimą gali nuspalvinti oranžine spalva.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel “Mega Multi”

Maisto papildas

90 kapsulių

Grynasis kiekis: 73,44 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 816 mg).

Sudedamosios dalys.Glajinė medžiaga celiuliozė (vegetariška, augalinės kilmės kapsulė), kalcio L-askorbatas, dikalcio fosfatas, kalcio D-pantotenatas, cinko gliukonatas, L-glutamo rūgštis, magnio citratas, tiamino hidrochloridas, cholino bitartratas, D-alfa-tokoferilo rūgšties sukcinatas, nikotinamidas, kalcio citratas, kalio citratas, inozitolis, riboflavinas, citrusinių vaisių bioflavonoidai, piridoksino hidrochloridas, geležies gliukonatas, silicio dioksidas, para-amino benzoinė rūgštis, betaino hidrochloridas, L-selenometioninas, cholekalciferolis, retinilo acetatas, menachinonas-7, natrio boratas, mangano gliukonatas, vario bisglicinatas, chromo pikolinatas, (6S)-5-metiltetrahidrofolinė rūgštis, filochinonas, metilkobalaminas, kalio jodidas, amonio molibdatas, D-biotinas.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių,  laktozės, dirbtinių dažiklių ar konservantų. Tinka vegetarams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
3,0 3 klientų įvertinimai
5 ★
33% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
33% 
1
2 ★
0% 
0
1 ★
33% 
1
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
J
27-04-2024
Jūratė
LT LT

Keista

Mes su vyru irgi gereme šituos papildus.taip pat abiejų šlapimas labai geltonas.kitu vitaminų nenaudojami.

28-04-2024

Healthylife

Tai yra stiprios sudėties vitaminų ir mineralų kompleksas. Prie produkto aprašymo esame pateikę informacijos apie galimus šlapimo spalvos pokyčius. Dėl vitaminų vartojimo pakitusi šlapimo spalva. Didelės dozės vandenyje tirpių vitaminų, įskaitant vitaminą C ir B grupės vitaminus, gali turėti įtakos šlapimo spalvai. Tai nėra kenksmingas reiškinys. Dažniausi pakitusios šlapimo spalvos kaltininkai yra riboflavinas arba vitaminas B2 ir vitaminas C. Ryškiai geltona (neoninė) spalva paprastai yra vitamino B2 vartojimo rezultatas, o vitaminas C šlapimą gali nuspalvinti oranžine spalva.

A
06-09-2021
Anonymous
LT LT

Mega Multi

Pristatymas, aptarnavimas - viskas vyko sklandžiai. Pats produktas tikiuosi bus naudingas. Išsirinkau todėl, kad platus spektras įvairių vitaminų ir mineralų.

A
03-08-2021
Anonymous
LT LT

Dažantys

Vitaminai turbut savyje yra su dazais, nes pasisalinantys skysciai pasidare ryskiai neonines geltonos spalvos. Nezinau ar tai yra gerai.

03-08-2021

Healthylife

Sveiki, Ačiū už atsiliepimą. Mūsų produktų vienas pagrindinių išskirtinumų ir yra tai, kad juose nėra dažiklių, rišiklių, klijų ar kitų pagalbinių medžiagų, kurių neretai galima sutikti maisto papilduose. Ryškiai geltonos (neoninės) spalvos skysčiai yra nekenksmingas reiškinys. Tačiau tai gali reikšti, kad vartojate daugiau vitaminų, nei reikia jūsų organizmui. Vandenyje tirpių vitaminų (vandenyje tirpūs - vitaminas C, B grupės vitaminai) organizmas nekaupia ir jų perteklių pašalina su šlapimu. Produkto aprašyme nurodome, kad produkte yra didelė pagrindinių vitaminų koncentracija. Galbūt papildomai vartojate ir kitus produktus, kuriuose vitaminai dubliuojasi ir tokiu būdu gaunate dar didesnę vitaminų dozę. O galbūt jūsų mityba pakankamai gera ir papildomai vartoti multivitaminų kompleksų jums nereikia. Galima tik spėlioti nežinant detalesnės informacijos. Todėl renkantis produktus geriausia pasitarti su savo gydytoju, kuris įvertintų jūsų situaciją konkrečiai ir patartų kaip geriau.