Menotime, 60 kapsulių

18,48 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Augalinių komponentų kompleksas, pritaikytas menopauzės laikotarpiui
  • Su sojos ir raudonųjų dobilų izoflavonais
  • Pakuotėje yra 60 kapsulių

Turime

Į krepšelį

Papildai menopauzei
Menotime, 60 kapsulių 18,48 
Už šį produktą gaukite 19 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Augalinių komponentų kompleksas, pritaikytas menopauzės laikotarpiui. Produkte yra gerai žinomų žolelių, skirtų moterims – raudonųjų dobilų, suma miltelių, gauruotosios dioskorėjos ir šalavijų lapų. Sudėtyje taip pat yra maistingųjų medžiagų  – juodojo eleuterokoko, sojos izoflavonų, vitamino B6 ir cinko citrato.

SOJOS IR RAUDONŲJŲ DOBILŲ IZOFLAVONAI

Sojos izoflavonai. Augalinės kilmės junginiai priskiriami prie fitoestrogenų, jų cheminė struktūra panaši į moteriško hormono – estrogeno. Sojos izoflavonai natūraliai susidaro sojos pupelėse.

Raudonieji dobilai. Raudonasis dobilas – laukinis augalas priklausantis ankštinių šeimai. Tai daugiametis augalas, natūraliai paplitęs Europos ir Azijos laukinėse pievose, bei natūralizuotas Šiaurės Amerikoje. Raudoni augalo žiedai dažniausiai yra džiovinami ir naudojami sveikatingumo tikslais. Šiuolaikiniais moksliniais tyrimais nustatyta, kad raudonieji dobilai yra gausūs izoflavonų, augalinės kilmės cheminių medžiagų, kurių poveikis panašus į estrogeno. Raudonieji dobilai atlieka tą pačią funkciją kaip ir sojos izoflavonai.

APIE KITAS PRODUKTO SUDEDAMĄSIAS DALIS

Gauruotoji dioskorėja. Augalas, kuriame yra cheminės medžiagos – diosgenino. Diosgeninas gali būti perdirbamas į įvairius steroidus, pvz., estrogeną ir dehidroepiandrosteroną (DHEA).

Šalavijų lapai. Tai augalas kilęs iš Viduržemio jūros regiono. Juose yra eterinių aliejų, flavonoidų, rozmarino rūgšties.

Suma. Taip pat žinomas kaip Brazilijos ženšenis, Pfaffia. Suma – augalas, Amazonės indėnų žinomas tūkstančius metų. Intensyviai tyrinėjamas amerikiečių ir japonų mokslininkų, bei populiarus šiose šalyse PMS ir menopauzės simptomams palengvinti.

Kininis citrinvytis. Adaptogenas.

Apyniai. Apyniuose yra natūralių, augalinių estrogenų, lakiųjų aliejų ir dervų. Juose taip pat yra, manoma, pačių stipriausių kada nors atrastų fitoestrogenų. Šis stiprus junginys, vadinamas – 8-prenilnaringeninas.

Liucerna. Liucernos (alfalfa) yra kilusios iš Azijos, bet dabar dar yra randamos vidutinių platumų regionuose. Jų daiguose yra alkaloidų, izoflavonų, kumarinų ir sterolių. Jose taip pat yra 8 pagrindiniai fermentai: amilazė (virškina krakmolą), koaguliazė (tirština pieną), invertazė (verčia cukrų į dekstrozę), emulsinas, peroksidazė, lipazė, pektinazė ir proektazė.

Juodasis eleuterokokas. Juodasis eleuterokokas, dar vadinamas Sibiro ženšeniu.

Rudieji dumbliai. Tai dideli, valgomi jūros dumbliai, kurie auga po vandeniu sekliuose vandenynuose.

Straipsnis – menopauzės simptomai.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel „Menotime Formula“
Maisto papildas

60 kapsulių
Grynasis kiekis: 26,7 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 445 mg).

Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų aktyvumą, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Raudonieji dobilai padeda palaikyti gerą savijautą menopauzės periodu.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, šildų (Pfaffia) milteliai, gauruotųjų dioskorėjų ekstraktas (10:1), šalavijų (Salvia) lapų ekstraktas (5:1), mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliai, apynių (Humulus) ekstraktas (4:1), raudonųjų dobilų (Trifolium pratense) žiedų ekstraktas (40:1) (turintis 8 % izoflavonų), kininių citrinvyčių (Schisandra chinensis) uogų ekstraktas (5:1), juodųjų eleuterokokų (Eleutherococcus senticosus) milteliai, sojų izoflavonai, cinko citratas, piridoksino hidrochloridas, didžiųjų rudadumblių (Ascophyllum nodosum) milteliai, sultingųjų balandūnių (Atriplex halimus) ekstraktas (5:1).

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 100 mg šildų (Pfaffia) miltelių, 50 mg gauruotųjų dioskorėjų ekstrakto (10:1), 40 mg šalavijų (Salvia) lapų ekstrakto (5:1), 20 mg mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) miltelių, 20 mg apynių (Humulus) ekstrakto (4:1), 20 mg raudonųjų dobilų (Trifolium pratense) žiedų ekstrakto (40:1) (turinčio 8 % izoflavonų), 20 mg kininių citrinvyčių (Schisandra chinensis) uogų ekstrakto (5:1), 20 mg juodųjų eleuterokokų (Eleutherococcus senticosus) miltelių, 20 mg sojų izoflavonų, 5 mg (357 %) vitamino B6, 5 mg didžiųjų rudadumblių (Ascophyllum nodosum) miltelių, 2,5 mg (25 %) cinko, 2,5 mg sultingųjų balandūnių (Atriplex halimus) ekstrakto (5:1).
*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 2-3 kartus per dieną valgio metu.

Įspėjimai. Sudėtyje yra sojų.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,9 38 klientų įvertinimai
5 ★
95% 
36
4 ★
5% 
2
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
19-07-2024
Anonymous
LT LT

Puikus ir greitas aptarnavimas, Geras kokybės ir kainos santykis. Rekomenduoju.

A
29-04-2024
Anonymous
LT LT

Geras atsiliepimas.

Viskas puiku, greitas pristatymas. Ačiū.

Healthylife Menotime, 60 kapsulių Review
A
13-04-2024
Anonymous
LT LT

Labai geras produktas

LK
22-03-2024
Loreta K.
LT LT

Rekomenduoju

Puiki aptarnavimo ir produkto kokybė. Naudoju porą savaičių, bent jau naktimis karščio bangos sumažėjo 🙂

RP
16-01-2024
Rita P.
LT LT

Menotime

Papildas tikrai veiksmingas. Jau po savaitės nustojo pilti prakaitas, bet dėl miego kol kas situacija nepasikeitė.