Mealshake, 300 g miltelių

19,99 

  • Augalinių baltymų kokteilis
  • Praturtintas vitaminais ir mineralais
  • Pakuotėje yra 300 g (12 porcijų)
  • Tik 87-93 kalorijos vienoje porcijoje
  • Tinka vegetarams ir veganams
  • Be pridėtinio cukraus, dirbtinių saldiklių, dažiklių ar GMO

Į krepšelį

Mealshake, 300 g miltelių 19,99 
Pristatymo informacija

Užsakymai, pateikti liepos 30 – rugpjūčio 5 d., bus išsiųsti rugpjūčio 6-7 d. Iki to laiko pristatymas vykdomas įprastais terminais.

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Pagaminta iš genetiškai nemodifikuotų sojos pupelių, taikant pažangų gamybos procesą, kurio metu pašalinama didžioji dalis riebalų ir angliavandenių. Gautame produkte yra daugiau kaip 70 g baltymų 100 g, minimalus riebalų ir angliavandenių kiekis ir visiškai nėra laktozės.

Sojos baltymuose yra ne tik visos devynios nepakeičiamosios aminorūgštys, bet ir pakankami jų kiekiai, todėl sojos baltymai yra panašūs į gyvūninius baltymus.

Mealshake šokolado skonio:

Sudedamosios dalys. Sojos (Glycina Maxima) baltymų izoliatas; paprastųjų trūkažolių (lot. Cichorium intybus) šaknų (cikorijų) ekstraktas; kakavos (Theobroma cacao) milteliai; natūrali šokolado kvapioji medžiaga; vitaminų ir mineralų mišinys: magnio citratas, natrio chloridas, askorbo rūgštis, geležies citratas, cinko citratas, DL-alfa-tokoferilacetatas, nikotinamidas, retinilo acetatas, vario citratas, cianokobalaminas, riboflavinas, folacinas, kalio jodidas; saldiklis: steviolio glikozidai.

Informacija apie alergenus: alergenai, esantys šiame produkte yra paryškinti.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių, pieno, laktozės, mielių, pridėto cukraus, dirbtinių saldiklių, dirbtinių konservantų, dirbtinių priedų, dirbtinių dažiklių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar GMO.

Mealshake vanilės skonio:

Sudedamosios dalys. Sojos (Glycina Maxima) baltymų izoliatas; paprastųjų trūkažolių (lot. Cichorium intybus) šaknų (cikorijų) ekstraktas; natūrali vanilės kvapioji medžiaga; maltodekstrinas, vitaminų ir mineralų mišinys: kalio chloridas, magnio citratas, askorbo rūgštis, geležies citratas, cinko citratas, vario citratas, DL-alfa-tokoferilacetatas, retinilo acetatas, cianokobalaminas, riboflavinas, piridoksino hidrochloridas, tiaminas, folacinas, kalio jodidas; saldiklis: steviolio glikozidai.

Informacija apie alergenus: alergenai, esantys šiame produkte yra paryškinti.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių, pieno, laktozės, mielių, pridėto cukraus, dirbtinių saldiklių, dirbtinių konservantų, dirbtinių priedų, dirbtinių dažiklių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar GMO.

Vartojimas

Įpilkite pusę didelės stiklinės vandens, sulčių, sojos gėrimo, ryžių gėrimo ar kito mėgstamo skysčio. Įberkite 1 kaušelį (25 g) miltelių ir gerai išmaišykite. Palikite stiklinę pastovėti 2-3 minutes, kad skystis absorbuotų neabdirbtus ingredientus. Milteliai visiškai ištirps ir kokteilis taps tirštas ir glotnus. Galite įpilti dar skysčio arba gerti kokteilį tokį koks yra. Papildomai galite pridėti smulkintų vaisių ir uogų, bei susiplakti skanų ir maistingą kokteilį.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Mealshake vanilės skonio:

Sudedamosios dalys. Sojos (Glycina Maxima) baltymų izoliatas; paprastųjų trūkažolių (lot. Cichorium intybus) šaknų (cikorijų) ekstraktas; natūrali vanilės kvapioji medžiaga; maltodekstrinas, vitaminų ir mineralų mišinys: kalio chloridas, magnio citratas, askorbo rūgštis, geležies citratas, cinko citratas, vario citratas, DL-alfa-tokoferilacetatas, retinilo acetatas, cianokobalaminas, riboflavinas, piridoksino hidrochloridas, tiaminas, folacinas, kalio jodidas; saldiklis: steviolio glikozidai.

Mealshake šokolado skonio:

Sudedamosios dalys. Sojos (Glycina Maxima) baltymų izoliatas; paprastųjų trūkažolių (lot. Cichorium intybus) šaknų (cikorijų) ekstraktas; kakavos (Theobroma cacao) milteliai; natūrali šokolado kvapioji medžiaga; vitaminų ir mineralų mišinys: magnio citratas, natrio chloridas, askorbo rūgštis, geležies citratas, cinko citratas, DL-alfa-tokoferilacetatas, nikotinamidas, retinilo acetatas, vario citratas, cianokobalaminas, riboflavinas, folacinas, kalio jodidas; saldiklis: steviolio glikozidai.

Informacija apie alergenus: alergenai, esantys šiame produkte yra paryškinti.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių, pieno, laktozės, mielių, pridėto cukraus, dirbtinių saldiklių, dirbtinių konservantų, dirbtinių priedų, dirbtinių dažiklių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar GMO.

Vartojimas

Įpilkite pusę didelės stiklinės vandens, sulčių, sojos gėrimo, ryžių gėrimo ar kito mėgstamo skysčio. Įberkite 1 kaušelį (25 g) miltelių ir gerai išmaišykite. Palikite stiklinę pastovėti 2-3 minutes, kad skystis absorbuotų neabdirbtus ingredientus. Milteliai visiškai ištirps ir kokteilis taps tirštas ir glotnus. Galite įpilti dar skysčio arba gerti kokteilį tokį koks yra. Papildomai galite pridėti smulkintų vaisių ir uogų, bei susiplakti skanų ir maistingą kokteilį.

 

Klientų atsiliepimai
5,0 1 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
SB
12-01-2022
Simona B.
BE BE

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Tikrai geras produktas! As tikrai ilgai ieskojau ir isbandziau begales produktu, bet tik sitas tikrai atitinka mano lukescius.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.