Mealshake, 300 g miltelių

19,99 

Pakuotėje yra 300 g (12 porcijų) Healthylife „Mealshake“ – lengvas ir maistingas augalinės kilmės baltyminis kokteilis praturtintas vitaminais, mineralais, žolelėmis ir maistinėmis skaidulomis. Daug baltymų (79,4 g/100 g), mažai riebalų (0,4 g sočiųjų riebalų 100 g), be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Healthylife „Mealshake“ kokteilis yra kokybiškas maistinių skaidulų iš balkšvojo gysločio sėklų šaltinis.

Mealshake, 300 g miltelių 19,99 

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 18 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Be pieno, be glitimo, veganiškas baltyminis kokteilis praturtintas vitaminais ir mineralais.

Daug baltymų (79,4 g/100 g), mažai riebalų (0,4 g sočiųjų riebalų 100 g), be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Healthylife „Mealshake“ kokteilis yra kokybiškas maistinių skaidulų iš balkšvojo gysločio sėklų šaltinis.

Šis lengvas ir maistingas kokteilis praturtintas vitaminais, mineralais, žolelėmis ir maistinėmis skaidulomis. Healthylife „Mealshake“ kokteilis padeda virškinimo sistemai, imunitetui, suteikia energijos.

Kokteilis be pieno ir be glitimo idealiai tinka veganams, sergantiems celiakija, turintiems jautrų skrandį.

Healthylife „Mealshake“ augalinės kilmės baltyminis kokteilis gausus kompleksinių angliavandenių, jame mažai riebalų ir kalorijų (tik 88 kalorijos porcijoje!), suteikia ilgesnį sotumo jausmą, tad labai tinka besilaikantiems dietos ir siekiantiems sulieknėti.

Jį galite vartoti bet kuriuo metu kaip maistingą ir skanų užkandį. Kokteilis taip pat idealiai tinka sportuojantiems. Vienoje porcijoje yra net 18 g kokybiškų baltymų, tad produktas puikiai tinka raumenų masės augimo palaikymui.

Sojos baltymų izoliatas

Sojos baltymai – baltymai išskirti iš sojos pupelių. Išlukštentos ir nuriebalintos sojos pupelės apdorojamos į trijų rūšių, daug baltymų turinčius produktus: sojos miltus, koncentratą ir izoliatą. Nuo 1959 m. sojos baltymų izoliatas naudojamas maisto produktuose dėl jo funkcinių savybių. Pastaruoju metu sojos baltymų populiarumas išaugo dėl jų naudojimo sveikuose maisto produktuose, be to vis daugiau šalių leidžia naudoti įvairius sveikatingumo teiginius (įprastai sveikatingumo teiginius galima naudoti tik tokiu atveju, kai produkto nauda žmogaus organizmui įrodyta moksliškai) produktams, kuriuose yra daug sojos baltymų. Įprastai sojos baltymais laikomas toks koncentratas, kurio sudėtyje yra bent 60-70 proc. sojos baltymų.

Pagalba lieknėjantiems

Drastiškas kalorijų sumažinimas ar valgių praleidinėjimas gali padėti pasiekti trumpalaikių rezultatų, tačiau laikydamiesi tokių dietų greičiausiai jausitės pavargę, būsite irzlūs ir išsekę. Ilgainiui tai gali sukelti įvairių maistinių medžiagų trūkumą. Be to, tikėtina, kad vos tik vėl pradėsite maitintis įprastai – sugrįš ne tik buvęs svoris, bet dėl žmogaus organizmo ypatumų jo priaugsite dar daugiau.

Healthylife „Mealshake“ yra idealus kokteilis lieknėjantiems bei kontroliuojantiems per parą suvartojamų kalorijų skaičių – ypatingai ankstyvosiose lieknėjimo stadijose, kai organizmas reikalauja didelio energijos kiekio. Healthylife „Mealshake“ kokteilis ne tik praturtintas vitaminais ir mineralais –  jo sudėtyje yra skaidulų iš balkšvojo gysločio sėklų luobelių. Šios skaidulos skatina sotumo ir pilnumo jausmą, taip padėdamos kontroliuoti apetitą. Be to sudėtyje yra magnio ir cinko, kurie padeda palaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje ir tokiu būdu lengviau suvaldyti norą užkandžiauti ar be saiko prisivalgyti.

Maistingas ir sveikas užkandis arba greiti pusryčiai

Healthylife „Mealshake“ sudėtyje yra žmogaus organizmui svarbių vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, kurios suteikia energijos ir veikia detoksikuojančiai. Todėl šis kokteilis yra puikus pasirinkimas visiems, kurie per daug užsiėmę, kad galėtų skirti pakankamai laiko pilnaverčiams pusryčiams ar kitiems valgymams dienos metu, tačiau nori užkasti greitai, lengvai ir organizmui suteikti visų reikiamų maistinių medžiagų. Be to šis kokteilis yra be pieno ir be glitimo – todėl tinka jautrius skrandžius turintiems žmonėms, alergiškiems pieno produktams, netoleruojantiems laktozės.

Baltymų šaltinis

Baltymai yra svarbūs raumeninės masės auginimui sportuojantiems, raumenų atstatymui po treniruočių. Baltymai taip pat yra vienas svarbiausių energijos šaltinių besilaikantiems mažai angliavandenių turinčių dietų, kurių dažnai laikosi lieknėjantys, kultūristai ir kiti sportininkai norintys sumažinti riebalinį audinį. Healthylife „Mealshake“ sudėtyje yra net 79 g/100 g baltymų, todėl visi siekiantys sulieknėti ar gyvenantys aktyvų gyvenimo būdą galite aprūpinti savo organizmą papildomais kokybiškais liesais baltymais.

Vegetarai ir veganai

Vegetarai ir veganai neretai susiduria su iššūkiais:

 • suvartoti pakankamą kiekį visaverčių baltymų;
 • ir/arba užtikrinti reguliarų plataus spektro maistinių medžiagų suvartojimą.

Healthylife „Mealshake“ abi šias problemas išsprendžia – jo sudėtyje yra kompleksinių angliavandenių, aukštos kokybės augalinių baltymų, įvairių vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų.

Jėgų atgavimas, atsigavimas

Dėl savo kompleksinės sudėties Healthylife „Mealshake“ yra puikus pasirinkimas atsigaunantiems po ligų, operacijų ar įvairių traumų.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

300 g pakuotėje yra:
Sudedamosios dalys: sojos baltymų izoliatas; maltodekstrinas; ekologiški kakavos milteliai; natūrali šokolado kvapioji medžiaga; balkšvojo gysločio sėklų luobelės; natūralus saldiklis stevija; stabilizatorius pupenių derva; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis; lipnumą reguliuojanti medžiaga kalcio fosfatai; vitaminų ir mineralų mišinys: vitaminas A, vitaminas E, vitaminas C, niacinas (B3), piridoksino hidrochloridas, folio rūgštis, cianokobalaminas, Tiaminas, riboflavinas, magnio oksidas, geležies bisglicinatas, cinko gliukonatas, kalio jodidas.

Informacija apie alergenus: paryškintos sudedamosios dalys sukelia alergiją. Sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų.
Sudėtyje nėra glitimo, kviečių, pieno, laktozės, mielių, pridėto cukraus, dirbtinių saldiklių, dirbtinių konservantų, dirbtinių priedų, dirbtinių dažiklių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar GMO.

Vartojimas

Vartoti 1-3 porcijas per dieną.

Healthylife “Mealshake” kokteilį vartokite:

 • Kaip pusryčių kokteilį;
 • Kaip sveiką bet kurio paros meto užkandį;
 • Kaip skanų “smūtį”;
 • Tarp valgymų, kaip maistingą gėrimą, kuris didina sotumo jausmą ir skatina stabilų cukraus kiekio palaikymą kraujyje;
 • Laikantis dietos, siekdami sulieknėti;
 • Kaip baltymų kokteilį, siekiant padidinti baltymų kiekį racione;
 • Kaip papildomas sveikas kalorijas, esant sumažėjusiam apetitui arba ribojant vartojamus produktus (pvz., dėl alergijų arba propaguojant vegetarišką ar veganišką gyvenimo būdą);
 • Padidinti skaidulinių medžiagų kiekį mityboje;
 • Kaip sveiką “greitą maistą”.

Kaip maišyti su skysčiais, geriausiems rezutatams pasiekti:

Įpilkite pusę didelės stiklinės vandens, sulčių, sojos pieno, ryžių pieno ar kito mėgstamo skysčio. Įberkite ¾ kaušelio (esančio pakuotės viduje) miltelių ir gerai išmaišykite. Palikite stiklinę pastovėti 2-3 minutes, kad skystis absorbuotų neabdirbtus ingredientus. Milteliai visiškai ištirps ir kokteilis taps tirštas ir glotnus. Galite įpilti dar skysčio arba gerti kokteilį tokį koks yra.

Papildomai galite pridėti smulkintų vaisių ir uogų, bei susiplakti skanų ir maistingą kokteilį.

Klientų atsiliepimai
5,0 1 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
SB
12-01-2022
Simona B.
BE BE

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Tikrai geras produktas! As tikrai ilgai ieskojau ir isbandziau begales produktu, bet tik sitas tikrai atitinka mano lukescius.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.