Maca Extract plus Zinc, 120 kapsulių

17,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Maca ekstraktas 5000 (stipri sudėtis!)
 • Pakuotėje yra 120 kapsulių (4 mėnesiams)
 • Tinka vegetarams ir veganams
 • Potencijai ir vaisingumui

Turime

Į krepšelį

Herbavel Maca
Maca Extract plus Zinc, 120 kapsulių 17,99 
Už šį produktą gaukite 18 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Maca (liet. – peruvinė pipirnė (Lepidium meyenii)) – bastutinių (Brassicaceae) šeimos, pipirnės (Lepidium) genties augalas, kilęs iš Bolivijos bei Peru Andų regiono. Tai viena iš nedaugelio kultūrų, kuri gerai auga atšiauriame klimate, dideliame aukštyje (3500 m. – 4500 m. virš jūros lygio).

Nors augalą galima auginti ir kitokio klimato sąlygomis, abejojama ar kituose regionuose auginama Maca išlaiko savo savybes, nes šiltame klimate nesusiformuoja hipokotilis (poskiltis – daigo stiebo dalis). Todėl pripažįstama, kad kokybiškiausia vaistinė Maca šaknis išauginama tik Andų aukštumose.

Archeologiniai duomenys rodo, kad Maca žmonės vartojo bent prieš 2000 metų, dabartinėje Peru. Manoma, kad vietiniai gyventojai patys pradėjo vartoti Maca po to, kai pastebėjo jos teigiamą poveikį laikomų gyvulių energijai ir ypač vaisingumui.

KAIP IŠSIRINKTI MACA EKSTRAKTĄ?

1 mg Maca ekstrakto atitinka 10 mg Maca šaknies miltelių. Rinkdamiesi Maca maisto papildus produktų pavadinimuose galite matyti:

 • Maca 500 (kas reikštų 50 mg Maca ekstrakto vienoje kapsulėje);
 • Maca 1000 (100 mg ekstrakto kapsulėje);
 • Maca 2500 (250 mg ekstrakto kapsulėje) ir t.t.

Renkantis produktą reikėtų atkreipti dėmesį koks kiekis Maca ekstrakto yra vienoje kapsulėje.

HERBAVEL MACA EKSTRAKTAS SU CINKU

Herbavel Maca 5000 – tai itin didelė koncentracija Maca ekstrakto kiekvienoje kapsulėje.

Produkto formulė praturtinta cinku. Cinkas yra svarbus, nes padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją bei normalią testosterono koncentraciją kraujyje.

Cinkas taip pat padeda palaikyti:

 • normalią rūgštinę-bazinę apykaitą
 • normalią angliavandenių apykaitą
 • normalią pažinimo funkciją
 • normalią DNR sintezę
 • normalią maistinių makromedžiagų apykaitą
 • normalią riebalų rūgščių apykaitą
 • normalią baltymų sintezę
 • normalią kaulų, plaukų, nagų, odos būklę
 • normalią imuninės sistemos veiklą
 • padeda išsaugoti normalų regėjimą
 • padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos
 • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel Maca Root + Zinc

Maisto papildas

120 kapsulių

Grynasis kiekis: 108,05 g  ± 7,5 % (paaiškinimas: 120 kapsulių po 900,4 mg).

Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Peruvinių pipirnių (Maca, Lepidium meyenii) šaknų ekstraktas, rudųjų ryžių miltai (turi sojų), kapsulės apvalkalas (glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, maltodekstrinas), Nu-MAG® kompleksas (ryžių ekstraktas, ryžių lukštai, tirštiklis akacijų derva, saulėgrąžų aliejus), cinko citratas.

1 kapsulėje yra (RMV*): 556 mg peruvinių pipirnių (Maca, Lepidium meyenii) šaknų ekstrakto (atitinka 5000 mg grynų peruvinių pipirnių (Maca, Lepidium meyenii) šaknų), 1,5 mg (15 %) cinko.

* – Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas.  Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną valgio metu, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens.

Įspėjimai. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti jei pasireiškė padidėjusio jautrumo reakcija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių, nėščioms moterims, žindyvėms bei vaikams

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tinka vegetarams ir veganams.

Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė

Klientų atsiliepimai
5,0 3 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
3
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
P
20-12-2023
Paulius
LT LT

Labai patiko šis produktas. Asmeniškai poveikis pasijautė jau po savaitės ir jaučiamas kelias savaitės, vėliau reikia didinti dozes arba padaryti bent jau mėnesio trukmės pertrauka.

ŠŠ
13-12-2023
Šarūnas Š.
LT LT

Maca kapsules

Sveiki,norejau isigyti kokybisku maca kapsuliu.Pas jus jos net su cinku,o tai yra dar geriau.Paskaiciau aprasyma apie gamintoja.Pakankamai prieinama kaina .Pristatymas buvo operatyvus i pastomata.Net neabejoju,kad vel pasinaudosiu jusu paslaugomis.

A
13-10-2023
Anonymous
LT LT

Dar negaliu komentuoti. Per trumpai vartoju.