Liver Support Formula, 60 kapsulių

19,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Su cholinu, artišokų ekstraktu ir kitomis aktyviomis medžiagomis
 • Sudėtyje esančios medžiagos padeda palaikyti normalią kepenų veiklą
 • Pakuotėje yra 60 kapsulių (mėnesiui laiko)

Turime

Herbavel Liver Support Formula
Liver Support Formula, 60 kapsulių 19,99 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

 • Cholinas padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą, normalią lipidų apykaitą, normalią kepenų veiklą
 • Biotinas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą
 • Didžiųjų varnalėšų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją
 • Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją

Formulė kepenims su artišokų ekstraktu, cholinu, ciberžole, varnalėšų šaknų ekstraktu, pankolių sėklų ekstraktu ir kitomis aktyviomis medžiagomis.

 • Formulė su artišokų ekstraktu
 • Kepenims ir tulžies pūslei
 • Tinka vegetarams ir veganams
1 kapsulėje yraKiekisRMV*%
Cholino bitartratas (kas atitinka 82.5 mg cholino)206.25 mg-
Artišokų (Cynara) ekstraktas (25:1)192 mg-
Česnakų (Allium) ekstraktas (kuriame yra 0.5 mg alicino)50 mg-
Didžiųjų varnalėšų (Arctium lappa) šaknų ekstraktas (4:1)40 mg-
Sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų ekstraktas (4:1)25 mg-
N-acetil L-cisteinas20 mg-
Burokėlių ekstraktas (kuriame yra 0.6 mg flavonų)20 mg-
Paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (4:1)20 mg-
Alfa lipoinė rūgštis10 mg-
Burokėlių ekstraktas (10:1)10 mg-
Paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare) sėklų ekstraktas7.5 mg-
Dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) ekstraktas (10:1) (kuriame yra 4.75 mg kurkuminoidų)5 mg-
Imbierų (Zingiber) šaknų milteliai5 mg-
Vienamečių paprikų (Capsicum annuum) ekstraktas (7:1)4.2 mg-
Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų ekstraktas (5:1)2 mg-
Biotinas8 μg16%

KEPENYS

Kepenys atlieka daug gyvybiškai svarbių funkcijų – šalina kenksmingas atliekas iš organizmo, kaupia maistines medžiagas ir išskiria jas į organizmą kai reikia, palaiko gyvybingumą ir gerą savijautą.

Mes nuolat veikiami toksinų – jų yra ore, vandenyje, maiste. Mūsų organizmai juos nuolatos šalina per natūralią detoksikacijos sistemą. Pirminis detoksikacijos organas yra kepenys – jos valo kraują ir palaiko tinkamą organizmo darbą. Kepenys atlieka daugiau nei 500 skirtingų funkcijų – valo kraują nuo toksinų ir chemikalų, šalina atliekas per tulžį, skaido medžiagas (riebalus, baltymus, angliavandenius ir kitus junginius), verčia gliukozės perteklių į krakmolą ir kitas.

Visi toksinai, kurių esame veikiami, patenka į kepenis. T.y. mikroorganizmai, teršalai, insekticidai, pesticidai, maisto priedai, narkotikai, alkoholis. Kepenys, veikdamos kartu su kitais organais, paverčia šiuos toksinus į formas, kurios lengviau pašalinamos iš organizmo.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Liver Support Formula“
Maisto papildas

60 kapsulių
Grynasis kiekis: 46,4 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 773,3 mg).

Cholinas padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą, normalią lipidų apykaitą, normalią kepenų veiklą. Biotinas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą. Didžiųjų varnalėšų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją. Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Cholino bitartratas, artišokų (Cynara) ekstraktas (25:1), glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, česnakų (Allium) ekstraktas (turintis 1 % alicino), didžiųjų varnalėšų (Arctium lappa) šaknų ekstraktas (4:1), sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų ekstraktas (4:1) (turintis maltodekstrino), N-acetil L-cisteinas, burokėlių ekstraktas (kuriame yra 0,3 % flavonų), paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (4:1), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, alfa lipoinė rūgštis, burokėlių ekstraktas (10:1), paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare) sėklų ekstraktas (4:1), dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) ekstraktas (10:1) (turintis 95 % kurkumino), imbierų (Zingiber) šaknų milteliai, vienamečių paprikų (Capsicum annuum) ekstraktas (7:1), paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų ekstraktas (5:1), D-biotinas.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 206,25 mg cholino bitartrato (kas atitinka 82,5 mg cholino), 192 mg artišokų (Cynara) ekstrakto (25:1), (kas atitinka 4800 mg artišokų miltelių), 50 mg česnakų (Allium) ekstrakto (kuriame yra 0,5 mg alicino), 40 mg didžiųjų varnalėšų (Arctium lappa) šaknų ekstrakto (4:1) (kas atitinka 160 mg didžiųjų varnalėšų miltelių), 25 mg sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų ekstrakto (4:1) (kas atitinka 100 mg sėjamųjų petražolių miltelių), 20 mg N-acetil L-cisteino, 20 mg burokėlių ekstrakto (kuriame yra 0,6 mg flavonų), 20 mg paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstrakto (4:1) (kas atitinka 80 mg paprastųjų saldymedžių miltelių), 10 mg alfa lipoinės rūgšties, 10 mg burokėlių ekstrakto (10:1) (kas atitinka 80 mg burokėlių miltelių), 7,5 mg paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare) sėklų ekstrakto (4:1) (kas atitinka 30 mg paprastųjų pankolių miltelių), 5 mg dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) ekstrakto (10:1) (kas atitinka 50 mg dažinių ciberžolių miltelių, kuriuose yra 4,75 mg kurkuminoidų), 5 mg imbierų (Zingiber) šaknų miltelių, 4,2 mg vienamečių paprikų (Capsicum annuum) ekstrakto (7:1) (kas atitinka 30 mg vienamečių paprikų miltelių), 2 mg paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų ekstrakto (5:1) (kas atitinka 10 mg paprastųjų kiaulpienių miltelių), 8 μg (16 %) biotino.
*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1-3 kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
5,0 3 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
3
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
VS
27-03-2024
Viktorija S.
LT LT

Papildai tinka, aptarnavimas puikus. Ačiū.

DM
13-07-2021
DALĖ M.
LT LT

Produkto poveikis

Gal 2 savaitės kaip vartoju produktą:kad sumažėjo pilvo pūtimas ir pagerėjo virškinimas-jau pastebėjau.

BV
08-08-2019
Brigita V.

Brigita

sudėtis gera, pakuotė įdomi, o rezultato iš karto nepamatysi, bet pristatymas greitas. Ačiū