SĄŽININGA KAINA

Turmeric & Black Pepper, 60 kapsulių

Kurkuminas ir piperinas

Turmeric & Black Pepper, 60 kapsulių

21,68 

Out of stock

21,68 

 • Didelė kurkumino koncentracija (475 mg kapsulėje)
 • Su juodaisiais pipirais geresniam įsisavinimui
 • Pakuotėje yra 60 kapsulių (1-2 mėnesiams)
: Neturime
Patogus ir saugus atsiskaitymas

Grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste, Paypal sistema

Nemokamas pristatymas

Nuo 30 € krepšelio vertės

SU ŠIA PREKE DAŽNAI PERKAMA

Kurkuminas ir piperinas
+
Herbavel Resveratrol Complex
Viso: 53,14 

Aprašymas

Dažinės ciberžolės padeda palaikyti normalų apetitą, padeda palaikyti normalią kepenų veiklą bei normalų kepenų lipidų kiekį, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

1 kapsulėje yraKiekisRMV*, %
Dažinių ciberžolių (Curcuma longa) ekstraktas500 mg-
turintis kurkuminoidų475 mg-
Juodųjų pipirų (Piper nigrum) ekstraktas5 mg-

Įspėjimai. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti jei pasireiškė padidėjusio jautrumo reakcija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių, nėščioms moterims, žindyvėms, jaunesnėms nei 50 metų (vaisingo amžiaus) moterims bei sergantiems kepenų, tulžies ir tulžies pūslės ligomis.

* Peržiūrėdami duomenis apie ciberžolės hepatotoksiškumą, Jungtinės Karalystės Toksiškumo komitetas (COT) padarė išvadą, kad 3 mg/kg per dieną kurkumino viršijimas gali kelti pavojų sveikatai.

Nuo 2018 m. gruodžio mėn. iki 2019 m. liepos 20 d. Italijos teritorijoje buvo pranešta apie 21 atskirą ūminio medikamentinio hepatito atvejį, „tikėtina, kuris yra susijęs su kurkumino ir piperino pagrindu pagamintų maisto papildų vartojimu“. Iš viso su šiuo protrūkiu susieta 18 ciberžolės papildų. Italijos Nacionalinis Sveikatos Institutas padarė išvadą, kad ligos priežastys „gali būti susiję su individualiu jautrumu, jau esamais pakitimais, latentine kepenų ir tulžies latakų funkcija ar net vaistų vartojimu“.

Didelis kurkumino vartojimas (daugiau kaip 3 mg vienam kūno kilogramui) galbūt gali būti hepatotoksiškas. Nebūtinai taip yra ir šie įspėjimai nėra privalomi. Todėl daugelis maisto papildų gamintojų ir pardavėjų jų nenurodo. Tačiau tai nereiškia, kad jų produktams tokia rizika negalioja.

Jei sergate kepenų, tulžies ir tulžies pūslės ligomis ar esate jaunesnė nei 50 metų moteris ir todėl norite mažesnės kurkumino koncentracijos – rekomenduojame rinktis šį produktą „Immune System Support“. Produkto sudėtyje yra 150 mg kurkumino vienoje kapsulėje.

Herbavel “Turmeric & Black Pepper”

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 38,12 g  ± 7,5 % (paaiškinimas: 60 kapsulių po 635,3 mg).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Dažinių ciberžolių (Curcuma longa) ekstraktas, juodųjų pipirų (Piper nigrum) ekstraktas, kapsulės apvalkalas (glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, tirštiklis gelano derva).

1 kapsulėje yra: 500 mg dažinių ciberžolių (Curcuma longa) ekstrakto (turinčio 475 mg kurkuminoidų), 5 mg juodųjų pipirų (Piper nigrum) ekstrakto.

Vartojimas.  Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1-3 kapsules per dieną valgio metu, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens.

Įspėjimai. Maisto papildo nerekomenduojama vartoti jei pasireiškė padidėjusio jautrumo reakcija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių, nėščioms moterims, žindyvėms, jaunesnėms nei 50 metų moterims bei sergantiems kepenų, tulžies ir tulžies pūslės ligomis.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tinka vegetarams ir veganams.

Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Ar žinote, kad dauguma maisto papildų tablečių gaminama naudojant įvairius užpildus: tirštiklius, kietiklius, cukrų ir kitas medžiagas? Neretai tokios medžiagos sudaro 50% ir daugiau visos maisto papildo tabletės ar kapsulės. Didieji gamintojai norėdami uždirbti daugiau pinigų ir pasiūlyti priimtinesnę kainą vartotojams – kokybę nustumia į antrą vietą.

Galbūt daugumai žmonių tai tiesiog nemalonus faktas, tačiau yra tokių, kurie alergiški tokiems priedams. Be to, pirkdami maisto papildus tikitės gauti organizmui naudingas maistines medžiagas, o ne jokios vertės neturinčius užpildus.

Healthylife požiūris kitoks. Mums kokybė – pirmoje vietoje:

 • Healthylife produktų gamyboje naudojame vegetariškas kapsules;
 • Gamindami kapsules ir miltelius vengiame nereikalingų priedų ir kiek įmanoma išlaikome švarią ir gryną sudėtį;
 • Kapsules užpildome aktyviais, žmogaus organizmui naudingais ingredientais, kurie tarpusavyje veikia sinergiškai. Todėl galite būti tikri, kad vartodami Healthylife produktus gausite maksimalų naudingų medžiagų kiekį;
 • Žaliavų tiekėjais renkamės tik tas įmones, kuriomis galime pasitikėti;
 • Reguliariai atnaujiname produktų sudėtį, atsižvelgdami į naujausius mokslinius tyrimus;
 • Kokybę garantuoja ISO 9001 ir GMP kokybės standartai;
 • Gamintojai sukaupę bent 20 metų patirtį produktų kūrime ir tobulinime;
 • Dauguma Healthylife produktų tinka vegetarams ir veganams;
 • Nei vienas Healthylife produktas nebuvo testuojamas su gyvūnais;
 • Visi produktai pagaminti Jungtinėje Karalystėje.
MUMIS PASITIKI