Krilių aliejus “Krill Oil”, 60 kapsulių

24,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

Pirkdami dvi pakuotes iš karto – sutaupysite! Įsigykite aukščiausios kokybės krilių aliejaus už vieną geriausių kainų rinkoje – spauskite čia.

Herbavel „Krill Oil“ – aukščiausios kokybės maisto papildas, kurio kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg krilių aliejaus. Herbavel „Krill Oil“ aliejus išimtinai išgaunamas tik Antarktiniame regione per mūsų partnerius Aker Biomarine™ (didžiausi krilių tiekėjai pasaulyje, bendradarbiaujantys su Norvegijos laukinės gamtos fondu ir užtikrinantys sąžiningą krilių gaudymą, išlaikant ekologinę pusiausvyrą).

Turime

Į krepšelį

Herbavel Krill Oil
Krilių aliejus "Krill Oil", 60 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Aukščiausios kokybės maisto papildas, kurio kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg krilių aliejaus. Herbavel „Krill Oil“ aliejus išimtinai išgaunamas tik Antarktiniame regione per mūsų partnerius Aker Biomarine™ (didžiausi krilių tiekėjai pasaulyje, bendradarbiaujantys su Norvegijos laukinės gamtos fondu ir užtikrinantys sąžiningą krilių gaudymą, išlaikant ekologinę pusiausvyrą).

Krilių aliejus

Krilių aliejus, dar žinomas kaip Euphasia superba, yra Omega 3 riebiųjų rūgščių šaltinis. Jame yra dviejų rūšių Omega 3 riebiųjų rūgščių: eikozapentaeno rūgšties (EPR) ir dokozaheksaeno rūgšties (DHR). Krilių aliejuje taip pat yra astaksantino ir fosfolipidų – dviejų medžiagų, dėl kurių krilių aliejus skiriasi nuo tradicinių žuvies taukų.

Apie krilius

Krilių aliejus gaunamas iš mažų, panašių į krevetes, jūrinių vėžiagyvių, kurie labiausiai paplitę šaltuosiuose pasaulio vandenynuose – Arktyje ir šiaurinėje Ramiojo vandenyno dalyje. Priskaičiuojama 18 rūšių ir apie 500 – 750 mln. tonų krilių visame pasaulyje. Jie yra pagrindinis maistas žuvims, rykliams, banginiams, ruoniams, pingvinams ir kai kuriems jūrų paukščiams. Kriliai maitinasi fitoplanktonu (mikroskopiniai augalai).
Žmonės linkę vartoti krilių aliejų dėl tų pačių priežasčių kaip ir įprastus žuvų taukus, sėmenų aliejų ar kitas Omega 3 riebalų rūgštis. Tačiau, skirtingai nei įprasti žuvų taukai, krilių aliejus nepalieka nemalonaus poskonio burnoje, neturi blogo kvapo.

Omega-3 riebiosios rūgštys

Omega 3 riebiosios rūgštys įprastai randamos šaltųjų vandenų riebiose žuvyse, tamsiai žaliose daržovėse, grūduose ir sėklose. Krilių aliejuje yra dviejų rūšių Omega 3 riebiųjų rūgščių: eikozapentaeno rūgšties (EPR) ir dokozaheksaeno rūgšties (DHR).

  • EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą – per parą suvartojant 250mg;
  • EPR ir DHR padeda palaikyti normalų kraujospūdį – per parą suvartojant 3g;
  • DHR padeda palaikyti normalią kraujo trigliceridų koncentraciją – per parą suvartojant 2g DHR, kai jis vartojamas kartu su EPR;
  • DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją – per parą suvartojant 250 mg;
  • DHR prisideda prie normalaus regėjimo palaikymo – per parą suvartojant 250 mg.

Fosfolipidai. Krilių aliejuje yra fosfolipidų – gamtinės kilmės molekulių, kurios yra pagrindinis visų ląstelių membranų komponentas.

Astaksantinas yra antioksidantas, struktūriškai panašus į beta karotiną (vitamino A provitaminas), tačiau turintis tam tikrų cheminių skirtumų, dėl kurių jis laikomas saugesniu. Jis natūraliai gaminasi dumbliuose, kuriais minta kriliai. Astaksantinas padeda išlaikyti krilių aliejų stabilų nenaudojant jokių cheminių priedų. Jo dėka Omega 3 riebiosios rūgštys neapkarsta dėl oksidacijos.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel „Krill Oil“

Maisto papildas

60 minkštų kapsulių

Grynasis kiekis: 30 g (paaiškinimas: 60 minkštų kapsulių po 500 mg).

Sudedamosios dalys. Antarktinių krilių (vėžiagyvių) aliejaus ekstraktas, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, vanduo.

1 minkštoje kapsulėje yra: 500 mg antarktinių krilių (vėžiagyvių) aliejaus ekstrakto, kuriame yra: 200 mg fosfolipidų (turinčių 150 mg fosfatidilcholino (kuriame yra 25 mg cholino)), 110 mg Omega-3 riebalų rūgščių (60 mg eikozapentaeno rūgšties (EPR) ir 27,5 mg dokozaheksaeno rūgšties (DHR)), 50 µg astaksantino.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną, valgio metu arba iš karto po jo, užgeriant nedideliu kiekiu vandens.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
5,0 2 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
2
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
05-10-2021
Anonymous
LT LT

Ačiū

Ačiū. Ir vitaminai ir pristatymo terminai yra puikūs

A
06-08-2019
Anonymous

Pirkau ne sau sūnui,tik nuo

Pirkau ne sau sūnui,tik nuo vakar pradėjo vartoti.Tik sakė kad kvapas nekoks.

06-08-2019

Healthylife

Taip, uostant atidarytą dėžutę šiek tiek jaučiasi šiam produktui būdingas kvapas (natūralus produktas iš vėžiagyvių), bet vartojant jokio poskonio nesijaučia. Taip jau yra su krilių aliejumi. Ačiū už įvertinimą 🙂👍