TOP #1 kategorijoje Odai, plaukams, nagams

Collagen Formula, 300g miltelių

39,99 

Aukštos kokybės maisto papildas odai, plaukams ir nagams

 • 10,000 mg aukštos kokybės jūrinio kolageno vienoje porcijoje
 • I ir III tipai (kolageno peptidai / hidrolizuotas kolagenas)
 • Su hialurono rūgštimi
 • Su vitaminu C
 • Su B grupės vitaminų kompleksu
 • Teigiamas poveikis įrodytas klinikiniais tyrimais
 • Pakuotėje yra 30 porcijų, kurių užtenka mėnesiui (30 dienų)
Collagen Formula, 300g miltelių 39,99 

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

* Iki 35 metų amžiaus organizmas praranda apie 15%, o iki 45 metų – 30% kolageno.

#kolagenomitai

Populiarėjant kolageno vartojimui – daugėja su juo susijusių mitų. Norėdami išsiskirti iš konkurentų – didesnę dalį mitų sukuria patys kolageno gamintojai. Sužinokite dažniausius!

Kolagenas

Tyrimai rodo, kad sveikas kolageno lygis organizme padeda palaikyti odos spindesį, struktūrą bei skatina odą atrodyti jauniau ir sveikiau.

Mokslininkai nuolatos atlieka tyrimus siekdami išsiaiškinti kolageno poveikį odai, kaulams ir audiniams. Hidrolizuotas jūrinės kilmės kolagenas tyrimų metu rodo geriausius rezultatus (tyrimai taip pat būna atliekami su gyvūninės kilmės kolagenu).

Kolagenas yra natūralus skeleto baltymas ir vienas iš gausiausių organizmo komponentų, sudarančių iki 80% odos, raumenų ir jungiamųjų audinių masės. Kolageno kiekio mažėjimas odoje yra pagrindinė raukšlių susidarymo ir odos senėjimo priežastis.

Manoma, kad nuo 25 metų amžiaus kolageno kiekis organizme mažėja 1,5% greičiu per metus. Tai reiškia, kad iki 35 metų amžiaus organizmas praranda apie 15%, o iki 45 metų – 30% kolageno. Būtent šiame gyvenimo etape daugelis žmonių pradeda pastebėti aiškius odos elastingumo ir tekstūros pokyčius.

Herbavel Collagen Formula

 • 10 000 mg hidrolizuoto jūrinio kolageno vienoje porcijoje
 • Su hialurono rūgštimi
 • Su vitaminu C. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, odos, dantų funkcijai, susidarymą
 • Su B grupės vitaminų kompleksu:
  • Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų, gleivinių, odos būklę
  • Niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių, odos būklę, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
Vienoje porcijoje yra:Kiekis%RMV*
Hidrolizuotas jūrinis kolagenas10.000 mg
Kalcio L-askorbatas (vitaminas C)180 mg225%
Hialurono rūgštis25 mg
Kalcio D-pantotenatas (pantoteno rūgštis)21 mg350%
Nikotinamidas17 mg106%
Riboflavinas (vitaminas B2)6 mg429%
Tiamino hidrochloridas (vitaminas B1)4 mg364%
Piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6)4 mg286%
D-biotinas (vitaminas B7)200 µg400%
Pteroilmonoglutamo rūgštis (folio rūgštis)200 µg100%
Metilkobalaminas (vitaminas B12)10 µg400%

Naudinga informacija apie kolageną

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Papildoma informacija

Skonis: No selection

Neutralus, Apelsinų su stevija

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel „Collagen Formula“

Maisto papildas

Grynasis kiekis: 300 g miltelių.

Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, odos, dantų funkcijai, susidarymą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys: hidrolizuotas jūrinis kolagenas (93% baltymų) 10,000 mg (iš žuvų), kalcio L-askorbatas (vitaminas C), natūrali apelsinų kvapioji medžiaga, hialurono rūgštis, kalcio D-pantotenatas (pantoteno rūgštis), nikotinamidas, riboflavinas (vitaminas B2), tiamino hidrochloridas (vitaminas B1), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), steviolio glikozidai, D-biotinas (vitaminas  B7), pteroilmonoglutamo rūgštis (folio rūgštis), metilkobalaminas (vitaminas B12).

Vartojimas: įpilkite 1 samtelį miltelių į vandenį ar sultis. Kolagenas greičiau ištirpsta plakant, o ne maišant. Jis gali būti vartojamas su šaltu ar karštu gėrimu, tačiau geriausiai tirpsta drungname gėrime.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Klientų atsiliepimai
4,9 119 klientų įvertinimai
5 ★
92% 
110
4 ★
6% 
7
3 ★
1% 
1
2 ★
0% 
0
1 ★
1% 
1
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
24-05-2024
Anonymous
LT LT

Collagen formula

Healthylife.lt pasirinkau,nes prekiauja aukštos,ekologiškos kokybės produktais.Collageną perku ne pirmą kartą, nes yra visų pirma hidrolizuotas jūrinis 10.000mg,pirmo ir antro tipo,su hialiurono rūgštimi ir esminiais vitaminais.Labai skanus ir veiksmingas.Aptarnavimas geras,malonūs tiek kurjeriai,tiek atstovybės nariai.Rekomenduoju,ačiū jums🥰

DR
26-03-2024
Diana R.
LT LT

Diana

Perku jau nepirmą pakuotę,todėl tikrai rekomenduoju,nes rezultatas akivaizdus-pagerėjo plaukų,odos būklė.

A
11-03-2024
Anonymous
LT LT

5 balai.

Laikas nuo laiko vartojų šios papildus, nes turiu problemų su sąnariais. Vartojant šį callogeną jaučiuosi stabiliai, džiaugiuisi, kad situacija neblogėja. Kas liečia aptarnavimą, labai greitas ir nustebino dovana🤩👍

RA
02-02-2024
Rasa A.
LT LT

collagen formula

Labai greitas pristatymas, produktas be skonio kas yra gerai.Koklas nelabai pastebejau kiek efektyvus butent plaukams , nagams ir odai nes vartoju tik 2 savaites. Pirkau buten cia nes Jus neturite agresyvios reklamos ir nezadat stebuklingu rezultatu 🙂 Nzn kaip kitiems vartojamtiems sita kolagena bet pastebejau kad man sumazejo potraukis saldumynams ir maziau norisi valgyt 😉

Healthylife Collagen Formula, 300g miltelių ReviewHealthylife Collagen Formula, 300g miltelių Review
A
12-12-2023
Anonymous
LT LT

Padėka

Gavau greitai. Smagu gauti dovanėlę priedu.Viskas gerai