Hempshake Original, 500 g miltelių

19,99 

Kanapių sėklų baltymų milteliai praturtinti maistingųjų medžiagų (superfoods) mišiniu.

Turime

Į krepšelį

Healthylife kanapių baltymai
Hempshake Original, 500 g miltelių 19,99 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Healthylife „Hempshake Original“ – kanapių sėklų baltymų milteliai praturtinti maistingųjų medžiagų mišiniu (mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliais (Alfalfa), raudonųjų burokėlių milteliais, ceiloninio cinamono (Cinnamomum zeylanicum) žievių milteliais, kiaulpienių šaknų milteliais, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) milteliais, spirulinos (plokščioji vingrūnė) milteliais, plikųjų malpigijų (Malpighia glabra) vaisių ekstraktu (turintis 17 % vitamino C), žalių mikrodumblių (Chlorella vulgaris) milteliais, juodųjų serbentų (Ribes nigrum) vaisių ekstraktu, sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų milteliais, tikrųjų baobabų (Adansonia digitata) vaisių ekstraktu, daržinių špinatų (Spinacia oleracea) lapų milteliais, aliejinių kopūstpalmių ekstraktu (4:1) (Acai), vaistinių ožragių ekstraktu (33:1).

Healthylife „Hempshake Original“ sudėtyje yra natūralių kanapių baltymų. Kanapių baltymuose yra visų esminių amino rūgščių, juose daug skaidulų ir mažai sočiųjų riebalų rūgščių. Šiame augale yra įvairių vitaminų, mineralų, omega riebiųjų rūgščių ir maistinių skaidulų.

Healthylife „Hempshake Original“ baltymų mišinys yra lengvai virškinamas, nesukelia pilvo pūtimo ar virškinimo problemų, todėl yra ideali alternatyva išrūgų ir sojos baltymams.

Vieni labiausiai subalansuotų natūralių augalinių baltymų + 14 maistingųjų medžiagų (superfoods) mišinys – Healthylife „Hempshake Original“ – produktas tinka besilaikantiems įvairių mitybos režimų.

BALTYMŲ ŠALTINIS SPORTUOJANTIEMS

Baltymai atlieka esminį vaidmenį raumeninės masės auginime, atsistatyme po treniruočių. Jie taip pat yra vienas pagrindinių energijos šaltinių laikantis sumažinto angliavandenių kiekio dietų, kurių dažnai laikosi įvairūs atletai. Aukštos kokybės augaliniai baltymai praturtinti maistinėmis medžiagomis – puikus papildomų baltymų šaltinis sportuojantiems (ypatingai ištvermės sportininkams – bėgikams, plaukikams, dviratininkams ir pan.) ir gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą.

SVEIKAS UŽKANDIS

Kanapių baltymai yra lėtai virškinami, todėl juos galima vartoti prieš miegą, tarp valgių (kaip sveiką užkandį) arba vietoje pagrindinio patiekalo. Kanapių baltymai ir skaidulos suteikia ilgesnį sotumo jausmą. Be to, sudėtyje esantis maistingųjų medžiagų mišinys aprūpins organizmą naudingomis maistinėmis medžiagomis.

SVORIO KONTROLĖ

Subalansuota mityba, kurios pagrindas yra teisingo tipo baltymai, sveiki riebalai ir tinkami angliavandenių kiekiai, kartu su fiziniu aktyvumu – idealus būdas lieknėti sveikai. Aukštos kokybės liesi baltymai skatina raumenų atsistatymą ir jų augimą, kas savo ruožtu skatina didesnį kalorijų sudeginimą kiekvieną dieną.

APRIBOTA MITYBA

Vegetarams, veganams ir nevartojantiems pieno produktų neretai tampa sudėtinga suvartoti žmogaus organizmui reikalingą kiekį baltymų, nes jų mityboje nėra geriausių baltymų šaltinių (pvz., mėsos ir pieno produktų). Healthylife „Hempshake Original“ sudėtyje esantys aukščiausios klasės baltymai išsprendžią šią, tokį gyvenimo būdą pasirinkusių žmonių, problemą.

SVEIKATA

Healthylife „Hempshake Original“ kanapių baltymų mišinys praturtintas aktyviomis, žmogaus organizmui naudingomis maistinėmis medžiagomis. Sudėtyje yra ne tik aukščiausios kokybės baltymų, bet ir maistinių medžiagų, kurios vertinamos dėl Omega riebiųjų rūgščių, vitaminų, mineralų ir antioksidantų esančių jose.

Maistinė ir energinė vertė100 g30 g%RMV*
Energinė vertė366 kcal/ 1532 kJ110 kcal/ 460 kJ5%
Riebalai8.0 g2.4 g4%
iš kurių
sočiųjų riebalų rūgščių1.0 g0.3 g2%
mononesočiųjų riebalų rūgščių1.1 g0.3 g
polinesočiųjų riebalų rūgščių6.6 g2.0 g
angliavandeniai20.3 g6.1 g1%
iš kurių cukrų3.2 g1 g2%
skaidulinės medžiagos16.2 g5 g
baltymai45.2 g13.6 g28%
druska.0.0 g0.0 g0%

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Grynasis kiekis: 500 g miltelių. Su stevia saldikliu. Mažiausiai 16 vienkartinių porcijų

Sudedamosios dalys. Kanapių sėklų baltymų milteliai, maistingųjų medžiagų mišinys (mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliai (Alfalfa), raudonųjų burokėlių milteliai, ceiloninio cinamono (Cinnamomum zeylanicum) žievių milteliai, kiaulpienių šaknų milteliai, kininių arbatmedžių (Camellia Sinensis) milteliai, spirulinos (plokščioji vingrūnė) milteliai, plikųjų malpigijų (Malpighia glabra) vaisių ekstraktas (turintis 17 % vitamino C), žalių mikrodumblių (Chlorella vulgaris) milteliai, juodųjų serbentų (Ribes nigrum) vaisių ekstraktas, sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų milteliai, tikrųjų baobabų (Adansonia digitata) vaisių ekstraktas, daržinių špinatų (Spinacia oleracea) lapų milteliai, aliejinių kopūstpalmių ekstraktas (4:1) (Acai), vaistinių ožragių ekstraktas (33:1)), saldiklis steviolio glikozidai.

Vartojimas. Į stiklinę įdėkite ¾ matavimo samtelio arba 3 kupinus arbatinius šaukštelius miltelių (apie 30 g). Miltelius sumaišykite su vandeniu, vaisių ar daržovių sultimis, sojų ar kokosų pienu. Gerai išmaišykite. Miltelius galima maišyti su jogurtu, košėmis ar sriubomis.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Klientų atsiliepimai
5,0 3 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
3
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
24-05-2024
Anonymous
LT LT

Hempshake Original,500g miltelių

Patys geriausi,kas man tiko ir patiko, aukštos kokybės baltymai.Rekomenduoju,ačiū 🥰

A
15-08-2022
Anonymous
LT LT

Hempshake

Tikrai kokybiškas produktas.Labai patiko,tik pakuotė galėtų būti mažesnė,nes pagal kiekį tik pusė indo talpos užima.Esant reikalui patogiau ir su savimi būtų pasiimti ir prie gamtos taupymo išteklių prisidedama būtų tuo pačiu.:)Ačiū,kad rūpinatės žmonių gerove.Sėkmės jums.

A
28-06-2021
Anonymous
LT LT

Hempshake Original, 500 g miltelių.

Man jie patiko,teigiamai veikia mano organizmą.Pradžiai gėriau su vandeniu,paskui maišiau su košėmis.Malonaus skonio.Esu patenkintas šiuo pirkiniu.Minusų kol kas neradau.