Immune System Support, 90 kapsulių

19,97 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Ciberžolė ir augaliniai ekstraktai
 • 150 mg kurkumino kiekvienoje kapsulėje
 • Su piperinu geresniam įsisavinimui
 • Su cinku ir vitaminu B6

Turime

Immune System Support
Immune System Support, 90 kapsulių 19,97 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Formulė su ciberžolių ekstraktu ir sinergiškai veikiančiais augaliniais ekstraktais. Normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti.

1 kapsulėje yraKiekis%RMV*
Ciberžolių milteliai200 mg-
Dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) ekstraktas (10:1) (turintis 150 mg kurkuminoidų)157.895 mg-
Tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų ekstraktas (20:1) (turintis 0.5 mg gingerolio)10 mg-
Kajeno paprikų ekstraktas (7:1)5.714 mg-
Juodųjų pipirų ekstraktas5.263 mg-
Cinkas1.5 mg15%
Vitaminas B60.21 mg15%

Ciberžolė ir kurkuminas

Ciberžolės šaknies miltelius jau daugelį metų naudoja Ajurvedos specialistai, daugiausiai dėl jos sudedamosios dalies – kurkumino. Šiais laikais ciberžolė vis dažniau vartojama imuniteto ir organizmo stiprinimui. Ypatingai šaltaisiais metų mėnesiais, kai žmonės daugiau dėmesio skiria sveikatai. Manoma, kad ji gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, nes pasižymi antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis ir antimikrobinėmis savybėmis.

Daugiau apie ciberžolę.

Kurkuminas pasižymi prastu biologiniu prieinamumu, nes žarnyne yra greitai suskaidomas į kitus junginius. Šią problemą išsprendžia piperinas (juodųjų pipirų ekstraktas). Piperinas sulėtina kurkumino skilimą ir pageriną jo įsisavinimą bei absorbciją organizme.

Dažinė ciberžolė

 • Dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą
 • Dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalų cholesterolio lygį kraujyje bei normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją

Cinkas

 • Cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą
 • Cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos
 • Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją bei normalią DNR sintezę
 • Cinkas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, riebalų rūgščių apykaitą ir vitamino A apykaitą

Vitaminas B6

 • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą
 • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą
 • Vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
 • Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų aktyvumą
 

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Immune System Support“
Maisto papildas

90 kapsulių
Grynasis kiekis: 47,25 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 525 mg).

Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę apykaitą, normalią angliavandenių apykaitą, normalią pažinimo funkciją, normalų vaisingumą ir reprodukciją, normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią riebalų rūgščių apykaitą, normalią baltymų sintezę, normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų, plaukų, nagų, odos būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią baltymų ir glikogeno apykaitą, normalią psichologinę funkciją, normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Ciberžolių milteliai, dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) ekstraktas (10:1) (turintis 95 % kurkumino), glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, rudųjų ryžių miltai, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų ekstraktas (20:1) (turintis 5 % gingerolio), kajeno paprikų ekstraktas (7:1), juodųjų pipirų ekstraktas, cinko citratas, piridoksino hidrochloridas.
*- Referencinė maistinė vertė.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 200 mg ciberžolių miltelių, 157,895 mg dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) ekstrakto (10:1) (turinčio 150 mg kurkuminoidų), 10 mg tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų ekstrakto (20:1) (turinčio 0,5 mg gingerolio), 5,714 mg kajeno paprikų ekstrakto (7:1), 5,263 mg juodųjų pipirų ekstrakto, 1,5 mg (15 %) cinko, 0,21 mg (15 %) vitamino B6.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1-3 kartus per dieną, valgio metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,8 4 klientų įvertinimai
5 ★
75% 
3
4 ★
25% 
1
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
10-02-2023
Anonymous
LT LT

super

gal sutapimas, bet nesergame visą žiemą :)

IA
04-08-2021
Indre A.
LT LT

Immune vitaminai

Labai puikūs vitaminai, lengvai praryjamos kapsulės, jokio pašalinio poskonio ar šalutinio efekto. Labai greitas pristatymas. Vieną sieną užsisakiau, kitą dieną iki pietų jau gavau. Likau labai patenkinta. Rekomenduoju.

A
07-08-2020
Anonymous
LT LT

Tobula

Pasirinkau tam kad rupinausi savimi ir savo sveikata

Healthylife Immune System Support, 90 kapsulių Review
A
28-10-2019
Anonymous

labai džiaugiuosi kad esat

puikūs vitaminai