Hialurono rūgšties kompleksas, 60 kapsulių

17,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Hialurono rūgštis 50 mg
 • Jūrinis kolagenas 500 mg
 • Biotinas, natūralus jodas, vitaminai E ir C
 • Pakuotėje yra 60 kapsulių (2 mėnesiams)

Turime

Į krepšelį

Hialurono rūgšties kompleksas
Hialurono rūgšties kompleksas, 60 kapsulių 17,99 
Už šį produktą gaukite 18 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:
 • Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos
 • Jodas, biotinas padeda palaikyti normalią odos būklę
 • Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę 
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių, odos funkcijai, susidarymą
Vienoje kapsulėje yra:Kiekis%RMV*

Jūrinės kilmės kolagenas (iš žuvų)

500 mg-
Hialurono rūgštis50 mg-
Didieji rudadumbliai (Ascophyllum Nodosum) PureSea®50 mg-
kuriuose yra natūralaus jodo33 μg22%
Vitaminas C20 mg25%
Vitaminas E5 mg42%
Biotinas900 µg1800%

Hialurono rūgštis

Herbavel hialurono rūgštis yra natrio hialuronatas – hialurono rūgšties forma, kuri išlaiko 1000 kartų daugiau vandens nei jos pačios svoris. Ši hialurono rūgštis yra stabilesnė ir mažiau linkusi oksiduotis. Natrio hialuronato molekulės dydis yra daug mažesnis nei standartinės hialurono rūgšties, todėl ji geriau įsiskverbia į organizmą.

Didieji rudadumbliai (Ascophyllum Nodosum) PureSea®

PureSea® – tai natūralūs, ekologiški, patentuoti, malti jūros dumbliai. Gaminami pagal tvarius ir aukštos kokybės standartus, naudojant specialius metodus ir technologijas. Jūros dumbliai yra natūralus, itin maistingas ir tvarus visavertis maistas.

Tiekėjo kokybės sistema pagrįsta dešimtmečius kaupta jūros dumblių rinkimo patirtimi, o ekspertų grupė matuoja, stebi ir nuolat tobulina saugos, kokybės, atsekamumo, tvarumo ir mokslinių tyrimų aspektus.

Patentuotas PureSea® gamybos procesas yra kur kas švelnesnis, o temperatūra žemesnė, palyginti su panašiais rinkoje esančiais produktais. Nepriklausoma analizė parodė, kad, palyginti su panašiais produktais, PureSea® pasižymi daug aukštesniais pagrindiniais kokybės rodikliais.

Be to, PureSea® yra vienintelis SALSA akredituotas jūros dumblių tiekėjas, kuris unikaliai atlieka savo jūros dumblių DNR autentiškumo nustatymą, pagrįstą nepriklausomais ir patentuotais DNR ekstrakcijos ir analizės metodais.

Kitos sudedamosios dalys

 • Hidrolizuotas jūrinės kilmės kolagenas
 • Vitaminas C
 • Vitaminas E
 • Biotinas

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

* Šis produktas pagamintas Jungtinėje Karalystėje laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP, angl. – GMP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Šis produktas atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose. Produktas notifikuotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Šiomis procedūromis užtikrinama, kad nuolat gautumėte aukštos kokybės gaminius.

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel Hyaluronic Acid Complex

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 45,72 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 761,98 mg).

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Jodas, biotinas padeda palaikyti normalią odos būklę. Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių, odos funkcijai, susidarymą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Jūrinės kilmės kolagenas (iš žuvų), kapsulės apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė, natrio hialuronatas, didieji rudadumbliai (Ascophyllum Nodosum) PureSea®, L-askorbo rūgštis, D-alfa-tokoferilo rūgšties sukcinatas (iš sojų), D-biotinas, ryžių sėlenos.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 500 mg jūrinės kilmės kolageno (iš žuvų), 50 mg hialurono rūgšties, 50 mg  didžiųjų rudadumblių (Ascophyllum Nodosum) PureSea® (kuriuose yra 33 μg (22 %) jodo), 20 mg (25 %) vitamino C, 5 mg (42 %) vitamino E, 900 µg (1800 %) biotino.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, valgio metu, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens.

Įspėjimai. Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms moterims bei žindyvėms.

Tinka vegetarams ir veganams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Klientų atsiliepimai
5,0 3 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
3
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
17-06-2024
Anonymous
LT LT

Puiku

Ačiū! Greitas pristatymas, puikūs papildai.

A
01-04-2024
Anonymous
LT LT

Tikiuosi kad efektas matysis.

AN
25-03-2024
Aleksandra N.
LT LT

Puiku

Preparatas atlieka savo funkcijas, labai greitas pristatymas