Full Spectrum Amino Acids, 120 kapsulių

24,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Produkte yra visos 20 amino rūgščių, kurias naudoja žmogaus organizmas
  • Pakuotėje yra 120 kapsulių (40 dienų)
  • Tinka vegetarams ir veganams

Turime

Į krepšelį

Herbavel Amino Acids
Full Spectrum Amino Acids, 120 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Mūsų aminorūgščių komplekse yra visos 20 žmogaus organizmo naudojamų aminorūgščių, įskaitant 9 nepakeičiamąsias aminorūgštis, kurių organizmas negali susintetinti pats. Laisvos formos aminorūgštys vertingos tuo, kad joms nereikia virškinimo. Tai leidžia organizmą aprūpinti aminorūgštimis gerokai greičiau baltymus. Laisvos formos amino rūgštys įprastai gaminamos iš gyvūninės kilmės produktų, tačiau mes skyrėme daug laiko ir energijos tam, kad pagamintume aukštos kokybės produktą, kuris tinka veganams.

1 KAPSULĖJE YRA

PavadinimasKiekis mgPavadinimasKiekis mg
L-lizinas75 mgL-serinas36 mg
L-glutamo rūgštis75 mgL-treoninas30 mg
L-glutaminas75 mgL-tirozinas30 mg
L-argininas69 mgL-histidinas20 mg
L-leucinas60 mgL-alaninas18 mg
L-izoleucinas45 mgL-asparto rūgštis15 mg
L-valinas45 mgL-prolinas15 mg
Glicinas44 mgL-triptofanas12 mg
L-metioninas36 mgL-taurinas10 mg
L-fenilalaninas36 mgL-cisteinas3.7 mg

KUO MŪSŲ PRODUKTAS SKIRIASI NUO KITŲ?

Įprastai laisvos formos amino rūgštys yra išgaunamos iš gyvūnų, nes tai yra paprasčiausias gamybos būdas. Mūsų produkte yra fermentacijos būdu pagamintos augalinės kilmės amino rūgštys. Toks gamybos procesas reikalauja kantrybės, tačiau jo pagalba išgaunamos itin aukštos kokybės augalinės kilmės amino rūgštys, kurios tinka vegetarams ir veganams.

Laisvos formos aminorūgštys nereikalauja virškinimo, todėl organizmą aprūpina labai greitai – į bendrą cirkuliaciją patenka per ~15 minučių.

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ

Vegetariškos kapsulės. Produkto gamyboje nenaudojame jokių pagalbinių medžiagų, rišiklių ar nenatūralių užpildų. Vegetariška kapsulė pagaminta taip, kad kapsulėje esančios aktyviosios medžiagos pasiektų žarnyną ir organizmas jas absorbuotų virškinimo metu.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel „Full Spectrum Amino Acids“

Maisto papildas

120 kapsulių

Grynasis kiekis: 104,5 g (paaiškinimas: 120 kapsulių po 870,5 mg).

Sudedamosios dalys. Glajinė medžiaga celiuliozė, L-lizinas, L-glutamo rūgštis, L-glutaminas, L-argininas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, glicinas, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-serinas, L-treoninas, L-tirozinas, L-histidinas, L-alaninas, L-asparto rūgštis, L-prolinas, L-triptofanas, L-taurinas, L-cisteinas.

1 kapsulėje yra: 75 mg L-lizino, 75 mg L-glutamo rūgšties, 75 mg L-glutamino, 69 mg L-arginino, 60 mg L-leucino, 45 mg L-izoleucino, 45 mg L-valino, 44 mg glicino, 36 mg L-metionino, 36 mg L-fenilalanino, 36 mg L-serino, 30 mg L-treoninos, 30 mg L-tirozino, 20 mg L-histidino, 18 mg L-alanino, 15 mg L-asparto rūgšties, 15 mg L-prolino, 12 mg L-triptofano, 10 mg L-taurino, 3,7 mg L-cisteino.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-3 kapsules per dieną, vieną valandą prieš valgį.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių, laktozės, pridėtinių cukrų, dirbtinių dažiklių ar konservantų.

Tinka veganams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
5,0 6 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
6
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
AJ
18-03-2024
Audronė J.
LT LT

Tik pradėjau vartoti.rezultatai dar neaiškūd

GM
21-04-2023
Gytis M.
LT LT

Puikus produktas

Produktas atitiko visus keliamus reikalavimus, kurie buvo iškelti ieškant amino rūgščių komplekso. Didžioji dalis amino rūgščių vienoje kapsulėje. Ačiū.

A
21-07-2022
Anonymous
LT LT

Aminorūgštys

Reguliariai vartoju šį produktą. Niekur daugiau neradau, kad būtų visos aminorūgštys ir dar augaliniu pagrindu pagamintos.

TM
01-07-2022
Tomas M.
LT LT

Puikiai!

Labai greitas pristatymas, malonus aptarnavimas, išsamūs ir aiškūs patarimai.

AG
20-12-2021
Arvydas G.
LT LT

Puikiai

Viskas puikiai, greitai pristatė