TOP #3 kategorijoje Organizmo valymui

Fluid Balance Support, 90 kapsulių

17,98 

Aukštos kokybės maisto papildas

Žolelių, vitaminų ir mineralų formulė skysčių balansui organizme.

 • Augalinė formulė su vitaminais ir mineralais
 • Pakuotėje yra 90 kapsulių
 • Tinka vegetarams ir veganams

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

 • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
 • Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų funkciją, normalią baltymų sintezę, normalią kaulų, dantų būklę.
 • Didžiųjų dilgėlių lapai padeda palaikyti normalią šlapimo takų funkciją.

VANDENS SULAIKYMAS ORGANIZME

Daug žmonių, ypatingai moterų, kenčia dėl per didelio skysčių kaupimosi organizme (nemedicininė edema). Daug moterų ciklų metu pastebi nemalonų pilvo pūtimą, pirštų, kelių, kulkšnių brinkimą.

Vandens sulaikymas pasireiškia, kai organizme kaupiasi pertekliniai skysčiai. Jis taip pat žinomas kaip skysčių sulaikymas arba edema. Skysčių kaupimasis gali sukelti rankų, kojų, kulkšnių ir kojų patinimą. Yra keletas priežasčių kodėl tai nutinka.

 • Kai kurioms moterims skysčiai kaupiasi nėštumo ar kasmėnesinių ciklų metų;
 • Fiziškai neaktyvūs žmonės susiduria su padidėjusia skysčių kaupimosi rizika (pvz., ilgų skrydžių metu, gulint ligos patale).

Tačiau kartais vandens sulaikymas gali būti ir sunkios sveikatos būklės simptomas, pvz., širdies nepakankamumas ar inkstų ligos. Jei patyrėte neįprastą, staigų ir sunkų vandens kaupimąsi – nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Fluid-Go Formula“
Maisto papildas

90 kapsulių
Grynasis kiekis: 52,3 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 581,1 mg).

Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų funkciją, normalią baltymų sintezę, normalią kaulų, dantų būklę. Didžiųjų dilgėlių lapai padeda palaikyti normalią šlapimo takų funkciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliai, magnio oksidas, paprastųjų kadagių (Juniperus communis) uogų milteliai, valgomųjų salierų (Apium graveolens) sėklų milteliai, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) lapų ekstraktas (4:1), didžiųjų rudadumblių (Ascophyllum nodosum) milteliai, didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica) lapų milteliai, sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų milteliai, valgomųjų ridikų (Raphanus sativus) lapų milteliai, paprastųjų rėžiukų (Nasturtium officinale) lapų milteliai, piridoksino hidrochloridas.

2 kapsulėse yra (RMV*, %): 170 mg mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliai, 66 mg (17,6 %) magnio, 100 mg paprastųjų kadagių (Juniperus communis) uogų miltelių, 80 mg valgomųjų salierų (Apium graveolens) sėklų miltelių, 80 mg paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) lapų ekstrakto (4:1) (kas atitinka 320 mg šviežių kiaulpienių lapų), 80 mg didžiųjų rudadumblių (Ascophyllum nodosum) miltelių, 80 mg didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica) lapų miltelių, 80 mg sėjamųjų petražolių (Petroselinum crispum) lapų miltelių, 80 mg valgomųjų ridikų (Raphanus sativus) lapų miltelių, 80 mg paprastųjų rėžiukų (Nasturtium officinale) lapų miltelių, 24 mg (1714 %) vitamino B6.
*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 2 kapsules, 1-3 kartus per dieną prieš valgį.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.