Chat with us, powered by LiveChat

Enteroclisma

Greitas pristatymas. Jums liko:

Užsisakykite iki 18:00 val. šiandien ir Jūsų užsakymą pristatysime rytoj – gruodžio 11 dieną, antradienį.

Enteroclisma

12.98 

Dviejų litrų talpos „Enteroclisma“ – namų klizma asmeniniam naudojimui. Bazinė vidinės hidroterapijos sesija namuose.

Dėmesio: gamintojas neprideda naudojimo instrukcijos, todėl skaitykite informaciją esančią mūsų svetainėje. Naudojimo gairės.

Kiekis: Turime Produkto kodas: 8645321 Kategorija:
 • Aprašymas
 • Kodėl Healthylife?

Aprašymas

Dviejų litrų talpos „Enteroclisma“ – namų klizma asmeniniam naudojimui. Bazinė vidinės hidroterapijos sesija namuose. Dėmesio: gamintojas neprideda naudojimo instrukcijos, todėl skaitykite informaciją esančią mūsų svetainėje. Naudojimo gairės.

 • Naudojimui namuose
 • Su analine ir vaginaline kaniulėmis

Kas yra klizma?

Klizma yra neskausmingas procesas kai skystis įleidžiamas į tiesiąją žarną, kad išvalytų žarnyno turinį. Todėl klizmą galimą laikyti organizmo valymo priemone, kuriai naudojama speciali įranga.

Klizma gali būti naudinga kaip organizmo valymo ir detoksikacijos programos dalis, kuri padeda atsikratyti toksinų, parazitų ir kitų per laiką žarnyne susikaupusių atliekų – ypatingai kai mityboje dominuoja rafinuoti maisto produktai, sotieji riebalai, cukrus ir trūksta šviežių vaisių bei daržovių.

Dėl netinkamos mitybos atsirandantys virškinimo sutrikimai dažnai gali sukelti pilvo pūtimą, skrandžio skausmus ir kitas problemas. Todėl kai kurie žmonės renkasi namų klizmos rinkinius, kad sumažintų vidurių užkietėjimo problemas ar išsivalytų žarnyną profilaktiškai. Tai yra panašios (tik paprastesnės) procedūros į tas, kurias atlieka hidroterapijos klinikos. Be to tai galima atlikti be gėdos jausmo, privačiai ir patogiai savo namuose.

Klizma ir žarnyno valymas yra populiarūs kaip alternatyvi sveikatingumo terapija visame pasaulyje. Klizmų ir žarnyno valymo šalininkai mano, kad jos yra saugūs ir naudingi įrankiai atliekoms, toksinams ir kitoms nenaudingoms medžiagoms iš organizmo pašalinti.

Klizmų tipai

Šiltas vanduo. Efektingai išvalo tiesiąją žarną ir toksinus. Poveikis yra paviršutiniškas, tačiau jį galima taikyti kiekvieną kartą, kai kiti skysčiai tuo metu neprieinami.

Žolelės. Galima pasidaryti stiprią žolelių arbatą. 2 arbatinius šaukštelius dėti kiekvienam puslitriui vandens. Tokią arbatą reikėtų sunaudoti per 24 valandas. Primename, kad visi skysčiai, nepriklausomai nuo tipo – turi būti kambario temperatūros.

Česnakas. Puiki pagalba kirminų gydymui. Maišykite tokiomis proporcijomis: iš 4 skiltelių išspaustos sultys / 0,5 litro vandens.

Kava. Pastaruoju metu vis labiau populiarėjanti klizma. Kavos klizma paruošiama dedant tris valgomuosius šaukštus kavos (ekologiškos, kaip įmanoma stipresnės) į du litrus distiliuoto, verdančio vandens. Virti 3 minutes, vėliau dar 20 minučių palikti ant labai nedidelio karščio. Atvėsinti. Panaudoti kai skystis atvėsta iki kambario temperatūros. Nerekomenduojama daryti prieš miegą, nes sudėtyje yra kofeino.

Klizma, skirta žarnyno ar vaginaliniam valymui, leidžianti patogiai ir komfortabiliai reguliuoti skysčio srautą.

Valo svetimkūnius ir nešvarumus prietaisu, kurį patogu naudoti namuose.

Ja labai paprasta naudotis. Tiesiog laikykitės šių žingsnių:

 • Atidarykite laikiklį;
 • Įsukite vamzdelį;
 • Prijunkite analinę arba vaginalinę kaniulę;
 • Užpildykite talpą pasirinktu skysčiu;
 • Atsukite kranelį ir atlikite valymą;
 • Po naudojimo nepamirškite kruopščiai ir atsakingai išvalyti visas prietaiso dalis.

KODĖL RINKTIS HEALTHYLIFE PAPILDUS?

Ar žinote, kad dauguma maisto papildų tablečių gaminama naudojant įvairius užpildus: tirštiklius, kietiklius, cukrų ir kitas medžiagas? Neretai tokios medžiagos sudaro 50 % ir daugiau visos maisto papildo tabletės ar kapsulės. Didieji gamintojai norėdami uždirbti daugiau pinigų ir pasiūlyti priimtinesnę kainą vartotojams – kokybę nustumia į antrą vietą.

Galbūt daugumai žmonių tai tiesiog nemalonus faktas, tačiau yra tokių, kurie alergiški tokiems priedams. Be to, pirkdami maisto papildus tikitės gauti organizmui naudingas maistines medžiagas, o ne jokios vertės neturinčius užpildus.

Healthylife požiūris kitoks. Mums kokybė – pirmoje vietoje:

 • Healthylife produktų gamyboje naudojame vegetariškas kapsules;
 • Gamindami kapsules ir miltelius vengiame nereikalingų priedų ir kiek įmanoma išlaikome švarią ir gryną sudėtį;
 • Kapsules užpildome aktyviais, žmogaus organizmui naudingais ingredientais, kurie tarpusavyje veikia sinergiškai. Todėl galite būti tikri, kad vartodami Healthylife produktus gausite maksimalų naudingų medžiagų kiekį;
 • Žaliavų tiekėjais renkamės tik tas įmones, kuriomis galime pasitikėti;
 • Reguliariai atnaujiname produktų sudėtį, atsižvelgdami į naujausius mokslinius tyrimus;
 • Kokybę garantuoja ISO 9001 ir GMP kokybės standartai;
 • Gamintojai sukaupę bent 20 metų patirtį produktų kūrime ir tobulinime;
 • Dauguma Healthylife produktų tinka vegetarams ir veganams;
 • Nei vienas Healthylife produktas nebuvo testuojamas su gyvūnais;
 • Visi produktai pagaminti Jungtinėje Karalystėje.

Rekomenduojame