Digestive Enzymes Blend, 90 kapsulių

19,98 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Unikali augalinių fermentų ir žolelių formulė
  • Sudėtyje esantys fermentai – betaino hidrochloridas, lipazė, amilazė, proteazė, bromelainas ir papainas
Su šiuo produktu dažnai perkama:
19,48 

Turime

Digestive Enzymes Blend, 90 kapsulių 19,98 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:
1 kapsulėje yra:Kiekis
Betaino hidrochloridas151 mg
Amilazė 50.000 SKB/gm45 mg
Proteazė 4.5 50.000HUT/g10.8 mg
Lipazė 50.000 U/g6.6 mg
Proteazė 5000HUT/g4.78 mg
Bromelainas 2000GDU/g3 mg
Papainas 2000 USP-U/mg0.15 mg
Proteazė 3 1.6 M HUT/g0.03 mg

Augaliniai komponentai:


Mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliai50 mg
Obuolių sidro acto milteliai (Malus sylvestris)30 mg
Ciberžolių šaknų (Curcuma longa) ekstraktas 20:121.05 mg
Pipirmėčių lapų milteliai (Mentha x piperita)20 mg
Ramunėlių milteliai (Matricaria Chamomilla)20 mg
Paprastųjų pankolių sėklų (Foeniculum Vulgare) milteliai20 mg
Kmynų sėklų (Carum carvi) milteliai20 mg
Imbierų šaknų (Zingiber Officinale) ekstraktas 10:12 mg

Sudėtyje esančių augalų nauda:

  • Pankolių sėklos padeda palaikyti normalų dujų balansą virškinamajame trakte
  • Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją
  • Dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią kepenų veiklą bei normalų kepenų lipidų kiekį

VIRŠKINIMO FERMENTAI

Virškinimo fermentai, vieni iš tūkstančių žinomų fermentų, yra sudėtiniai baltymai randami virškinamajame trakte. Jie išsiskiria iš įvairių organizmo liaukų – seilių, skrandžio, kasos liaukų. Jie taip pat turi konkrečias veiklos zonas – burną, skrandį, dvylikapirštę žarną, tuščiąją žarną. Žmogaus organizmas gamina apie 22 skirtingus fermentus, kurie atsakingi už skirtingų maisto produktų virškinimą. Virškinimo fermentai įgalina organizmą skaidyti baltymus, angliavandenius ir riebalus į formas, kurias mūsų organizmas geba įsisavinti ir panaudoti. Su amžiumi virškinimo fermentų gamyba žmogaus organizme mažėja, blogėja maistinių medžiagų įsisavinimas. Tai gali sukelti įvairius negalavimus. Laimei, virškinimo fermentų yra vaisiuose, daržovėse, žolelėse ir kituose neapdirbtuose maisto produktuose.

AR ŽINOTE, KAD

Su amžiumi virškinimo fermentų gamyba žmogaus organizme mažėja. Daugumai suaugusiųjų per 50 metų, virškinimo fermentų gamyba būna sumažėjusi apie 30 %. Virškinimo fermentų gamyba taip pat mažėja dėl alkoholio vartojimo, ligų, kofeino vartojimo, streso, žvarbaus oro, nėštumo metu.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Digestive Enzymes Blend

Maisto papildas

90 kapsulių

Grynasis kiekis: 53,5 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 594,5 mg).

Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią imuninės sistemos, virškinimo sistemos funkciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Betaino hidrochloridas, hidroksipropilmetilceliuliozė (vegetariškas, augalinės kilmės kapsulės apvalkalas), rudųjų ryžių miltai, mėlynžiedžių liucernų (Medicago sativa) milteliai, amilazė, obuolių sidro acto (Malus sylvestris) milteliai, ciberžolių šaknų (Curcuma longa) ekstraktas 20:1, pipirmėčių lapų (Mentha x piperita) milteliai, ramunėlių (Matricaria Chamomilla) milteliai, paprastųjų pankolių sėklų (Foeniculum Vulgare) milteliai, kmynų sėklų (Carum carvi) milteliai, proteazė 4.5 50,000HUT/g, lipazė, proteazė 5000HUT/g, bromelainas, imbierų šaknų (Zingiber Officinale) ekstraktas 10:1, papainas, proteazė 1.6 M HUT/g.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules kiekvieno pagrindinio valgymo metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,9 41 klientų įvertinimai
5 ★
93% 
38
4 ★
5% 
2
3 ★
2% 
1
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
07-12-2023
Anonymous
LT LT

Kodėl pasirinkau Healthylife.lt?

Žurnale "Ko gydytojai tau nepasako" radau straipsnį apie enzimų svarbą, jau buvau vartojusi juos ir efektyviai, todėl ieškojau man tinkamų papildų ir radusi jūsų pasiūlymus įvertinau, kad jie geriausi - tiek sudėties, tiek kainos atžvilgiu. Aptarnavimo kokybė puiki. Sėkmės jums tobulėjant.

JU
04-12-2023
Jaronimas U.
LT LT

Pasitikrinau kasos kraujo parametrus,pamatęs viena nukripima nuo normos, buvo informacija kad padeda Jusų maisto papildas užsisakiau aciū uz informacija dabar vartoju uz kelių mėn.pasitikrinciu gal padės

A
27-11-2023
Anonymous
LT LT

Užsakymas įvykdytas greitai

Užsakytus produktus gavau labai operatyviai. Apie produktus ką nors pasakyti galėsiu tik ilgesnį laiką juos pavartojusi. Sėkmės!

MM
21-11-2023
Marina M.
LT LT

Labai patinka šitie fermentai,padeda virskinimui,ne pirmą kartą pas jus sakausi ir toliau sakysiuosi🙂

A
19-10-2023
Anonymous
LT LT

Renkuosi augalinius fermentus, nes organizmas juos gerai toleruoja. Patinka sudetis.