Digestive Enzymes Blend, 90 kapsulių

19,98 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Unikali augalinių fermentų ir žolelių formulė
 • Sudėtyje esantys fermentai – betaino hidrochloridas, lipazė, amilazė, proteazė, bromelainas ir papainas
Su šiuo produktu dažnai perkama:
19,48 

Turime

Digestive Enzymes Blend, 90 kapsulių 19,98 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • Iki 18 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:
1 kapsulėje yraKiekis mg
Betaino hidrochloridas104 mg
Lipazė 6000 IU/GRAM66 mg
Amilazė 50.000 IU/GRAM45 mg
Proteazė III 30.000 HUT/GRAM16.6 mg
Bromelainas 1200 GDU/GRAM5 mg
Papainas 2.000.000 IU/GRAM0.15 mg

Sudėtyje esantys augalai:

 • Liucernų milteliai
 • Obuolių sidro acto milteliai
 • Ciberžolių šaknų milteliai
 • Kmynų sėklų milteliai
 • Ramunėlių milteliai
 • Paprastųjų pankolių sėklų milteliai
 • Imbierų šaknų milteliai
 • Pipirmėčių lapų milteliai

Pankolių sėklos padeda palaikyti normalų dujų balansą virškinamajame trakte. Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją.

VIRŠKINIMO FERMENTAI

Virškinimo fermentai, vieni iš tūkstančių žinomų fermentų, yra sudėtiniai baltymai randami virškinamajame trakte. Jie išsiskiria iš įvairių organizmo liaukų – seilių, skrandžio, kasos liaukų. Jie taip pat turi konkrečias veiklos zonas – burną, skrandį, dvylikapirštę žarną, tuščiąją žarną. Žmogaus organizmas gamina apie 22 skirtingus fermentus, kurie atsakingi už skirtingų maisto produktų virškinimą. Virškinimo fermentai įgalina organizmą skaidyti baltymus, angliavandenius ir riebalus į formas, kurias mūsų organizmas geba įsisavinti ir panaudoti. Su amžiumi virškinimo fermentų gamyba žmogaus organizme mažėja, blogėja maistinių medžiagų įsisavinimas. Tai gali sukelti įvairius negalavimus. Laimei, virškinimo fermentų yra vaisiuose, daržovėse, žolelėse ir kituose neapdirbtuose maisto produktuose.

AR ŽINOTE, KAD

Su amžiumi virškinimo fermentų gamyba žmogaus organizme mažėja. Daugumai suaugusiųjų per 50 metų, virškinimo fermentų gamyba būna sumažėjusi apie 30 %. Virškinimo fermentų gamyba taip pat mažėja dėl alkoholio vartojimo, ligų, kofeino vartojimo, streso, žvarbaus oro, nėštumo metu.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Digestive Enzymes Blend“

Maisto papildas

90 kapsulių

Grynasis kiekis: 49,5 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 550 mg).

Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią imuninės sistemos, virškinimo sistemos funkciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Betaino hidrochloridas, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, lipazė, liucernų milteliai, amilazė, obuolių sidro acto milteliai, ciberžolių šaknų milteliai, kmynų sėklų milteliai, ramunėlių milteliai, paprastųjų pankolių sėklų milteliai, imbierų šaknų milteliai, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, pipirmėčių lapų milteliai, proteazė, bromelainas, papainas.

1 / 3 kapsulėse yra: 104 mg / 312 mg betaino hidrochlorido, 66 mg / 198 mg lipazės, 50 mg / 150 mg liucernų miltelių, 45 mg / 135 mg amilazės, 30 mg / 90 mg obuolių sidro acto miltelių, 21,05 mg / 63,15 ciberžolių šaknų miltelių (turinčių 20 mg / 60 mg kurkumino), 20 mg / 60 mg kmynų sėklų miltelių, 20 mg / 60 mg ramunėlių miltelių, 20 mg / 60 mg pankolių sėklų miltelių, 20 mg / 60 mg imbierų šaknų miltelių, 20 mg / 60 mg pipirmėčių lapų miltelių, 16,6 mg / 49,8 mg proteazės, 5 mg / 15 mg bromelaino, 0,15 mg / 0,45 mg papaino.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules 3 kartus per dieną, prieš valgį.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,9 34 klientų įvertinimai
5 ★
91% 
31
4 ★
6% 
2
3 ★
3% 
1
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
24-05-2023
Anonymous
LT LT

Būtų gerai dar prie aprašymo rasti produkto vartojimą. O gal yra, aš tik nerandu. Ačiū.

25-05-2023

Healthylife

Sveiki, Prie kiekvieno produkto yra skiltis "Sudėtis ir vartojimas". Ten nurodyta vartojimo rekomendacija.

SB
02-03-2023
Silvija B.
LT LT

Rekomenduoju

Ne pirmą kartą perku, pagelbėja esant virškinimo suttrikimo ar refliukso atveju. Labai vertingas papildas. Rekomenduoju visada ir kitiems turintiems tokių negalavimų.

A
02-02-2023
Anonymous
LT LT

Virškinimo fermentai digestive

Nesinorètu neatsakingai parašyti, kad geri virškinimo fermentai, bet juos perku antrą kartą, tai matyt, kad vis tik geri. Tai nėra tabletė nuo galvos skausmo, kad tikrai gali pasakyt, kad padeda, išgėriau ir nustojo galvą skaudėt. Čia išgeri ir nieko nejauti. Matyt tame ir yra esmė, skrandis geriau dirba, nesijaučia pavalgius sunkumo, fermentai padeda maistą suvirškinti. Kas turit problemų su virškinimu, pabandykit nusipirkti ir pagerti, o aš ir toliau žadu juos naudoti.

A
28-01-2023
Anonymous
LT LT

Kol kas aš labai patenkinta

Kol kas aš labai patenkinta, man praėjo visos bėdos. Esu onkologinė ligonė ir po visų gydymų, buvo sustreikavęs visos virškinimo sistemos virškinimas. Ateityje norėsiu vėl užsisakyti šį produktą. Tik buvo sunkoka atlikti užsakymą, abejojau ar pavyks. Pavyko. Ačiū!

A
12-09-2022
Anonymous
LT LT

Digrstive

Man jis tinka ir patinka 🙂