“Dietary Fibre Complex” x3

/“Dietary Fibre Complex” x3

Greitas pristatymas. Jums liko:

Užsisakykite iki 18:00 val. šiandien ir Jūsų užsakymą pristatysime rytoj – rugpjūčio 22 dieną, trečiadienį.

“Dietary Fibre Complex” x3

50.89  42.75 

Turime

Rinkinys lieknėjimui ir žarnynui. Trys skaidulų pakuotės – vienas populiaresnių pasirinkimų. Todėl pristatome rinkinį, kurį pirkdami ne tik sutaupysite 8,14 €, bet ir kurį pristatysime NEMOKAMAI.

RINKITĖS HEALTHYLIFE „DIETARY FIBRE COMPLEX“ DĖL ŠIŲ PRIEŽASČIŲ:

 • Siekdami sulieknėti
 • Norėdami išvalyti žarnyną
 • Norėdami sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje
 • Norėdami sureguliuoti žarnyno veiklą (pvz., esant polinkiui į vidurių užkietėjimą)

Daugiau informacijos apie produktą

Turime

Produkto kodas: 11123-2-1 Kategorija:

Produkto aprašymas

RINKITĖS HEALTHYLIFE „DIETARY FIBRE COMPLEX“ (TOLIAU – DIETINES SKAIDULAS) DĖL ŠIŲ PRIEŽASČIŲ:

 • Siekdami sulieknėti
 • Norėdami išvalyti žarnyną
 • Norėdami sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje
 • Norėdami sureguliuoti žarnyno veiklą (pvz., esant polinkiui į vidurių užkietėjimą)

HEALTHYLIFE DIETINĖS SKAIDULOS IR LIEKNĖJIMAS

Nesuklysime pasakydami, jog šiai dienai tai yra vienas efektyviausių natūralių produktų siekiant sulieknėti sveikai. Produkto pagrindą sudaro kelių rūšių, aukščiausios kokybės dietinės skaidulos. Skaidulos tai tokios rūšies angliavandeniai, kurie neturi kalorijų ir kurie nėra virškinami. Suvartojus skaidulų jos pereina per žarnyną beveik nepakitusios ir vėliau yra natūraliai pašalinamos. Kuo skaidulos naudingos lieknėjimui? Siekiant sulieknėti reikia gerti skaidulų kokteilius – sumaišyti vieną kupiną arbatinį šaukštelį (5g) skaidulų su stikline vandens ir ją greitai išgerti. Sumaišius skaidulas su vandeniu jos išbrinksta ir sugeria iki 50 kartų savo svorio skysčių. Toks turinys užpildo skrandį ir sukelia sotumo jausmą, dėl to natūraliai norisi mažiau valgyti. Rezultatas – krentantis svoris. Norint gauti teigiamą efektą reikia gerti 2–3 tokius kokteilius per dieną, 20–30 minučių prieš valgį. Atlikta daug mokslinių tyrimų ir jais įrodyta, kad tai visiškai saugus ir natūralus būdas siekiant sulieknėti sveikai, kuris tikrai veikia. Teiginys, kad skaidulos iš tikrųjų padeda lieknėti, patvirtintas EFSA (Europos maisto saugos tarnybos). EFSA griežtai kontroliuoja maisto papildų gamintojų vartojamus teiginius apie papildų sveikatingumą ir galimą naudą žmogaus organizmui, o „palaiminimą“ gauna tik maistinės medžiagos ir produktai, kurie nekelia jokių abejonių. Kaip greitai sulieknėsiu? Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl ir rezultatai būna skirtingi. Dažniausi atsiliepimai – sulieknėjama 2–5 kilogramais per mėnesį (geriausią efektą galima pasiekti nevartojant vakarais „greitų“ angliavandenių turinčių produktų). Kiek laiko užtenka skaidulų pakuotės? Vienoje pakuotėje yra 36 porcijos po 5g. Priklausomai nuo to ar vartosite skaidulas 2 ar 3 kartus per dieną – vienos pakuotės gali užtekti 12–18 dienų.

HEALTHYLIFE DIETINĖS SKAIDULOS IR ŽARNYNO VALYMAS, REGULIARI ŽARNYNO VEIKLA

Healthylife dietinės skaidulos minkština ir didina žarnyno turinį bei padeda jam lengviau pasišalinti. Slinkdamos virškinamuoju traktu skaidulos pašalina žarnyno viduje užsilikusius maisto likučius, kuriuose yra žmogaus organizmui žalingų toksinų. Todėl tai nepakeičiama pagalba užkietėjus viduriams ar siekiant sureguliuoti žarnyno veiklą. Nėščiosios. Nėščios moterys neretai susiduria su vidurių užkietėjimu, ypatingai vėlesniuose nėštumo mėnesiuose. Skaidulos – efektyvi priemonė, kuri padeda palengvinti tuštinimąsi ir sureguliuoti žarnyno veiklą. Kaip vartoti? Gerti po 2–3 kokteilius per dieną, 20–30 minučių prieš valgį.

HEALTHYLIFE DIETINĖS SKAIDULOS IR CHOLESTEROLIO LYGIS KRAUJYJE

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad gliukomananas (skaidulos išgautos iš Amorphophallus konjac augalo šaknų, sudedamoji Healthylife dietinių skaidulų produkto dalis) padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 4g gliukomanano. 5g Healthylife dietinių skaidulų produkto yra 1g gliukomanano.

KITOS NAUDINGOS MEDŽIAGOS ESANČIOS HEALTYLIFE DIETINIŲ SKAIDULŲ PAKUOTĖJE

 • Pankolių sėklos – naudingos kaupiantis dujoms, palaiko virškinimą
 • Pipirmėtės lapai – naudingi sutrikus žarnyno veiklai
 • Imbiero šaknis – palaiko virškinimą
 • Gerosios bakterijos: Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Bifidum – žarnynui naudingi mikroorganizmai

Produkto veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. EFSA (Europos maisto saugos tarnyba) griežtai kontroliuoja maisto papildų gamintojų vartojamus teiginius apie papildų sveikatingumą ir galimą naudą žmogaus organizmui, o „palaiminimą“ gauna tik maistinės medžiagos ir produktai, kurie nekelia jokių abejonių.

EFSA (Europos maisto saugos tarnybos) dokumentaciją apie atliktus mokslinius tyrimus galite atsisiųsti čia – nuoroda į failą. Tai originalus dokumentas, todėl informacija pateikta anglų kalba.

Sudėtis 5 gramuose (vienoje porcijoje): balkšvojo gysločio sėklų luobelių milteliai (Plantago ovata) – 3,2 g; gliukomanano milteliai – 1 g; L-Glutamino milteliai – 228 mg; inulino (FOS) milteliai –  265 mg; pankolių sėklų milteliai – 101 mg; pipirmėčių lapų milteliai 101 mg; imbiero šaknies milteliai 52 mg; gyvos bakterijos: Lactobacillus Acidophilus – 26 mg, Bifidobacterium Bifidum 26 mg; stevija lapų ekstraktas 1 mg. Sudėtinių medžiagų referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Sudedamosios dalys: balkšvojo gysločio sėklų luobelių milteliai (Plantago ovata); gliukomanano milteliai; L-Glutamino milteliai; inulino (FOS) milteliai; pankolių sėklų milteliai; pipirmėčių lapų milteliai; imbiero šaknies milteliai; gyvos bakterijos: Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Bifidum; stevija lapų ekstraktas.

Vartojimas: vartoti 30 minučių prieš valgį. Išmaišyti prieš vartojimą. Gerti po vieną arbatinį šaukštelį (5 g) 1-3 kartus per dieną. Miltelius reikia sumaišyti su vandeniu arba vaisių sultimis ir greitai išgerti visą turinį. 1 arbatinį šaukštelį (5 g) sumaišyti su ne mažiau nei stikline skysčio.

Perspėjimas: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Rekomenduojame