“Dietary Fibre Complex” x3

-16%

Greitas pristatymas. Jums liko:

Užsisakykite iki 18:00 val. šiandien ir Jūsų užsakymą pristatysime rytoj – sausio 28 dieną, antradienį.

“Dietary Fibre Complex” x3

50.89  42.75 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

RINKITĖS HEALTHYLIFE „DIETARY FIBRE COMPLEX“ DĖL ŠIŲ PRIEŽASČIŲ:

 • Siekdami sulieknėti
 • Norėdami išvalyti žarnyną
 • Norėdami sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje
 • Norėdami sureguliuoti žarnyno veiklą (pvz., esant polinkiui į vidurių užkietėjimą)
Kiekis: Turime
Saugus atsiskaitymas

Internetine bankininkyste, grynais arba bankine kortele kurjeriui

Aprašymas

RINKITĖS HEALTHYLIFE „DIETARY FIBRE COMPLEX“ (TOLIAU – DIETINES SKAIDULAS) DĖL ŠIŲ PRIEŽASČIŲ:

 • Siekdami sulieknėti
 • Norėdami išvalyti žarnyną
 • Norėdami sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje
 • Norėdami sureguliuoti žarnyno veiklą (pvz., esant polinkiui į vidurių užkietėjimą)

HEALTHYLIFE DIETINĖS SKAIDULOS IR LIEKNĖJIMAS

Nesuklysime pasakydami, jog šiai dienai tai yra vienas efektyviausių natūralių produktų siekiant sulieknėti sveikai. Produkto pagrindą sudaro kelių rūšių, aukščiausios kokybės dietinės skaidulos. Skaidulos tai tokios rūšies angliavandeniai, kurie neturi kalorijų ir kurie nėra virškinami. Suvartojus skaidulų jos pereina per žarnyną beveik nepakitusios ir vėliau yra natūraliai pašalinamos. Kuo skaidulos naudingos lieknėjimui? Siekiant sulieknėti reikia gerti skaidulų kokteilius – sumaišyti vieną kupiną arbatinį šaukštelį (5g) skaidulų su stikline vandens ir ją greitai išgerti. Sumaišius skaidulas su vandeniu jos išbrinksta ir sugeria iki 50 kartų savo svorio skysčių. Toks turinys užpildo skrandį ir sukelia sotumo jausmą, dėl to natūraliai norisi mažiau valgyti. Rezultatas – krentantis svoris. Norint gauti teigiamą efektą reikia gerti 2–3 tokius kokteilius per dieną, 20–30 minučių prieš valgį. Atlikta daug mokslinių tyrimų ir jais įrodyta, kad tai visiškai saugus ir natūralus būdas siekiant sulieknėti sveikai, kuris tikrai veikia. Teiginys, kad skaidulos iš tikrųjų padeda lieknėti, patvirtintas EFSA (Europos maisto saugos tarnybos). EFSA griežtai kontroliuoja maisto papildų gamintojų vartojamus teiginius apie papildų sveikatingumą ir galimą naudą žmogaus organizmui, o „palaiminimą“ gauna tik maistinės medžiagos ir produktai, kurie nekelia jokių abejonių. Kaip greitai sulieknėsiu? Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl ir rezultatai būna skirtingi. Dažniausi atsiliepimai – sulieknėjama 2–5 kilogramais per mėnesį (geriausią efektą galima pasiekti nevartojant vakarais „greitų“ angliavandenių turinčių produktų). Kiek laiko užtenka skaidulų pakuotės? Vienoje pakuotėje yra 36 porcijos po 5g. Priklausomai nuo to ar vartosite skaidulas 2 ar 3 kartus per dieną – vienos pakuotės gali užtekti 12–18 dienų.

HEALTHYLIFE DIETINĖS SKAIDULOS IR ŽARNYNO VALYMAS, REGULIARI ŽARNYNO VEIKLA

Healthylife dietinės skaidulos minkština ir didina žarnyno turinį bei padeda jam lengviau pasišalinti. Slinkdamos virškinamuoju traktu skaidulos pašalina žarnyno viduje užsilikusius maisto likučius, kuriuose yra žmogaus organizmui žalingų toksinų. Todėl tai nepakeičiama pagalba užkietėjus viduriams ar siekiant sureguliuoti žarnyno veiklą. Nėščiosios. Nėščios moterys neretai susiduria su vidurių užkietėjimu, ypatingai vėlesniuose nėštumo mėnesiuose. Skaidulos – efektyvi priemonė, kuri padeda palengvinti tuštinimąsi ir sureguliuoti žarnyno veiklą. Kaip vartoti? Gerti po 2–3 kokteilius per dieną, 20–30 minučių prieš valgį.

HEALTHYLIFE DIETINĖS SKAIDULOS IR CHOLESTEROLIO LYGIS KRAUJYJE

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad gliukomananas (skaidulos išgautos iš Amorphophallus konjac augalo šaknų, sudedamoji Healthylife dietinių skaidulų produkto dalis) padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 4g gliukomanano. 5g Healthylife dietinių skaidulų produkto yra 1g gliukomanano.

KITOS NAUDINGOS MEDŽIAGOS ESANČIOS HEALTYLIFE DIETINIŲ SKAIDULŲ PAKUOTĖJE

 • Pankolių sėklos – naudingos kaupiantis dujoms, palaiko virškinimą
 • Pipirmėtės lapai – naudingi sutrikus žarnyno veiklai
 • Imbiero šaknis – palaiko virškinimą
 • Gerosios bakterijos: Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Bifidum – žarnynui naudingi mikroorganizmai

Ar žinote, kad dauguma maisto papildų tablečių gaminama naudojant įvairius užpildus: tirštiklius, kietiklius, cukrų ir kitas medžiagas? Neretai tokios medžiagos sudaro 50% ir daugiau visos maisto papildo tabletės ar kapsulės. Didieji gamintojai norėdami uždirbti daugiau pinigų ir pasiūlyti priimtinesnę kainą vartotojams – kokybę nustumia į antrą vietą.

Galbūt daugumai žmonių tai tiesiog nemalonus faktas, tačiau yra tokių, kurie alergiški tokiems priedams. Be to, pirkdami maisto papildus tikitės gauti organizmui naudingas maistines medžiagas, o ne jokios vertės neturinčius užpildus.

Healthylife požiūris kitoks. Mums kokybė – pirmoje vietoje:

 • Healthylife produktų gamyboje naudojame vegetariškas kapsules;
 • Gamindami kapsules ir miltelius vengiame nereikalingų priedų ir kiek įmanoma išlaikome švarią ir gryną sudėtį;
 • Kapsules užpildome aktyviais, žmogaus organizmui naudingais ingredientais, kurie tarpusavyje veikia sinergiškai. Todėl galite būti tikri, kad vartodami Healthylife produktus gausite maksimalų naudingų medžiagų kiekį;
 • Žaliavų tiekėjais renkamės tik tas įmones, kuriomis galime pasitikėti;
 • Reguliariai atnaujiname produktų sudėtį, atsižvelgdami į naujausius mokslinius tyrimus;
 • Kokybę garantuoja ISO 9001 ir GMP kokybės standartai;
 • Gamintojai sukaupę bent 20 metų patirtį produktų kūrime ir tobulinime;
 • Dauguma Healthylife produktų tinka vegetarams ir veganams;
 • Nei vienas Healthylife produktas nebuvo testuojamas su gyvūnais;
 • Visi produktai pagaminti Jungtinėje Karalystėje.
Produktas į krepšelį įdėtas: