TOP #1 kategorijoje Organizmo valymui

Colon Cleanser, 100 kapsulių

19,48 

Aukštos kokybės maisto papildas normaliai virškinamojo trakto veiklai.

  • Augalinė formulė normaliai žarnyno funkcijai
  • 10 augalinių ingredientų
  • Pakuotėje yra 100 kapsulių (1-2 mėnesiams)
  • Daktaro Johno R. Christopherio formulė
Su šiuo produktu dažnai perkama:
19,98 

Turime

Colon Cleanser, 100 kapsulių 19,48 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Rabarbarai padeda palaikyti normalią žarnyno funkciją. Didžiųjų varnalėšų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją. Pankolių sėklos padeda palaikyti normalų dujų balansą virškinamajame trakte. Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją. Paprastoji kiaulpienė padeda palaikyti virškinamojo trakto veiklą.

Produktas pagamintas remiantis daktaro Džono R. Kristoferio (John R. Christopher) formule.

1 kapsulėje yraKiekis mg
Rabarbarų (Rheum) stiebų milteliai275 mg
Tikrųjų alavijų (Aloe vera) ekstraktas (200:1)90 mg
Gliukomananas60 mg
Pankolių (Foeniculum) sėklų milteliai40 mg
Paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (4:1)30 mg
Raugerškių (Berberis) žievių ekstraktas (10:1)20 mg
Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų ekstraktas20 mg
Didžiųjų varnalėšų (Arctium lappa) šaknų milteliai20 mg
Imbierų (Zingiber) šaknų ekstraktas (20:1)10 mg
Vienamečių paprikų (Capsicum annuum) milteliai7.5 mg

KAS BUVO DR. DŽONAS REIMONDAS KRISTOFERIS?

Daktaras Džonas Reimondas Kristoferis (John Raymond Christopher) (lapkričio 25, 1909 – vasario 6, 1983) gimė europiečių tėvų šeimoje. Jis buvo paliktas Solt Leik Sityje, Jutos valstijoje, našlaičių prieglaudoje, o jį įsivaikino Leandras ir Melisa Kristoferiai. Gimęs su išplitusiu reumatoidiniu artritu, vaikystėje kentė nepakeliamus skausmus, kartais vaikščiojo su lazdele arba naudojosi neįgaliojo vežimėliu. Jam taip pat buvo užkietėjusios arterijos ir jis beveik mirtinai sirgo krupu. Tuometiniai gydytojai teigė, kad jis niekada nesulauks trisdešimties metų.

Vaikystėje norėjo tapti gydytoju, kuris gydytų žmones natūraliomis priemonėmis.

1945 m. buvo pašauktas į kariuomenę ir dislokuotas Fort Lewis, kur jam buvo leista eksperimentuoti su vaistažolėmis. Po tarnybos kariuomenėje persikėlė į Kanadą ir Vankuveryje studijavo Dominiono vaistažolių koledže, kur įgijo natūropatijos diplomą. Vėliau studijavo Ajovos bekvapės terapijos institute ir Los Andželo vaistažolių institute.

Kurį laiką dirbo gydytoju Olimpijoje, Vašingtono valstijoje, Solt Leik Sityje, Jutos valstijoje, ir Evanstone, Vajomingo valstijoje.

1945 m. daktaras Džonas Reimondas Kristoferis sumaišė pirmąją komercinę formulę ir pateikė ją savo pacientams, pasiekęs nuostabių rezultatų. Pacientams pasireiškus įvairioms pasikartojančioms ligoms, jis prisitaikydavo prie jų kurdamas naujas formules ir vėl pasiekdavo puikių rezultatų. Šios formulės taip gerai veikė vėlesnius pacientus, kad jos tapo standartinėmis, kai kiti pacientai sirgo tais pačiais negalavimais. Jo filosofija „grįžti prie sutrikimo priežasties“ padėjo sukurti išties tonizuojančių vaistažolių preparatų.

Pripažintas geriausiu Amerikos žolininku, 1953 m. Kristoferis įkūrė Natūralaus gydymo mokyklą ir pradėjo dėstyti. 1979 m. jis pradėjo leisti informacinį biuletenį apie vaistažolių naudojimą gydymui.

Daktaras Džonas Reimondas Kristoferis laikomas natūralaus gydymo vaistažolėmis autoritetu. Sukūrė daugiau kaip 50 vaistažolių formulių ir parašė daugybę knygų, kurios visos laikomos šios srities klasika. Jo vaistažolių formulės padėjo daugybei žmonių.

Dr. Džonas buvo savo laiką gerokai pralenkęs pionierius. Praėjus keleriems metams po to, kai Dr. Džonas propagavo kryžmažiedžių daržovių, ypač kopūstų ir brokolių, vartojimą gydymui ir profilaktikai, Amerikos vėžio draugija išleido panašią rekomendaciją.

Dr. Džonas buvo vienas pirmųjų, kuris pabrėžė, kad reikia laikytis neriebios, daug skaidulinių medžiagų turinčios dietos be perdirbtų miltų, rafinuoto cukraus ir saikingai vartoti raudoną mėsą.

GAUBTINĖ ŽARNA

Gaubtinė žarna yra storosios žarnos dalis. Pagrindinės storosios žarnos funkcijos yra atliekų sudarymas ir pašalinimas, vandens ir mineralų absorbavimas. Normaliai funkcionuojanti, sveika gaubtinė žarna įprastai skatina organizmo atliekų pašalinimą du tris kartus per dieną – priklausomai nuo to, kiek kartų valgote. Ji taip pat operatyviai šalina toksinus ir kitas organizmui nenaudingas atliekas, kurios gali sukelti sveikatos problemų, jei nebūtų pašalinamos. Stresas, ligos, fizinio aktyvumo stoka gali turėti neigiamos įtakos gaubtinės žarnos funkcijai (kaip ir visam virškinimo procesui apskritai). Tačiau, mityba yra pagrindinis veiksnys. Be abejo, daugelis kitų veiksnių taip pat gali paveikti jūsų žarnyno sveikatą. Todėl esant bet kokiems įtarimams reikėtų kreiptis į specialistus.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

* Šis produktas pagamintas Jungtinėje Karalystėje laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP, angl. – GMP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Šis produktas atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose. Produktas notifikuotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Šiomis procedūromis užtikrinama, kad nuolat gautumėte aukštos kokybės gaminius.

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel „Colon Cleanser“
Maisto papildas

100 kapsulių
Grynasis kiekis: 81 g (paaiškinimas: 100 kapsulių po 810 mg).

Rabarbarai padeda palaikyti normalią žarnyno funkciją. Didžiųjų varnalėšų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją. Pankolių sėklos padeda palaikyti normalų dujų balansą virškinamajame trakte. Imbierų šaknys padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos funkciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Rabarbarų (Rheum) stiebų milteliai, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, tikrųjų alavijų (Aloe vera) ekstraktas (200:1), gliukomananas, pankolių (Foeniculum) sėklų milteliai, paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (4:1), raugerškių (Berberis) žievių ekstraktas (10:1), paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų ekstraktas (4:1), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, didžiųjų varnalėšų (Arctium lappa) šaknų milteliai, imbierų (Zingiber) šaknų ekstraktas (20:1), vienamečių paprikų (Capsicum annuum) milteliai.

1 kapsulėje yra: 275 mg rabarbarų (Rheum) stiebų miltelių, 90 mg tikrųjų alavijų (Aloe vera) ekstrakto (200:1), 60 mg gliukomanano, 40 mg pankolių (Foeniculum) sėklų miltelių, 30 mg paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstrakto (4:1), 20 mg raugerškių (Berberis) žievių ekstrakto (10:1), 20 mg paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų ekstrakto (4:1), 12 mg didžiųjų varnalėšų (Arctium lappa) šaknų miltelių, 10 mg imbierų (Zingiber) šaknų ekstrakto (20:1), 7,5 mg vienamečių paprikų (Capsicum annuum) miltelių.

Įspėjimai. Sudėtyje yra paprastųjų saldymedžių, todėl žmonės turintys padidėjusį kraujo spaudima, turėtų vartoti saikingai.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules 1-3 kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,9 29 klientų įvertinimai
5 ★
97% 
28
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
3% 
1
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
17-01-2024
Anonymous
LT LT

Colon cleanser

Greitas pristatymas. Geriu dvi savaites,jauciu rezultata. Aciu!

A
26-12-2023
Anonymous
LT LT

Puikus produktas.

JS
28-11-2023
Jolita S.
LT LT

Suvartojau dvi kapsules daugiau nebevartoju nes kelia kraujo spaudima .

18-10-2023
Virginija Ž.
LT LT

Colon Cleanser nauda

Labai geras ir veiksmingas produktas. Vartoju keletą metų- susitvarkė žarnyno veikla, pagerėjo virškinimas. Gera kaina, puikus, greitas aptarnavimas.

BG
05-10-2023
Birute G.
LT LT

Colon Cleanser

Puikus preparatas žarnyno valymui. Rekomenduoju.