Cholesterolio mažinimui
Cholesterol Plus, 60 kapsulių
19,94  Į krepšelį

Cholesterol Plus, 60 kapsulių

19,94 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Cholesterolio mažinimui
  • Su monakolinu K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių
  • Pakuotėje yra 60 kapsulių (mėnesiui)
  • Tinka vegetarams ir veganams

Turime

Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste, Paypal sistema
  • Iki 18 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

SU ŠIA PREKE DAŽNAI PERKAMA

Cholesterolio mažinimui
+
Herbavel Coferment Q10
Viso: 39,93 

Monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.*

*-teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 10 mg monakolino K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių gaminių.

Biotinas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą.

Tikrieji margainiai padeda palaikyti normalią kepenų veiklą.

2 kapsulėse yra

KiekisRMV*. %
Raudonosiomis mielėmis (Monascus purpureus) fermentuotų ryžių milteliai (turi 10 mg monakolino K)333.4 mg-
Cholino bitartratas240 mg-
Paprastųjų raugerškių (Berberis vulgaris) šaknų sausasis ekstraktas 4:1 (turi 97 mg berberino)100 mg-
Tikrųjų margainių (Silybum marianum) sėklos (turi 80 mg silimarino)100 mg-
Kofermentas Q10100 mg-
Niacinas16 mg100%
Pantoteno rūgštis6 mg100%
Vitaminas B21.4 mg100%
Selenas55 μg100%
Biotinas50 μg100%

VARTOJIMAS

Rekomenduojama vartoti 2 kapsules per dieną: 1 kapsulę ryte ir 1 kapsulę vakare, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel “Cholesterol Plus”

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 33,36 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 556 mg).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Raudonosiomis mielėmis (Monascus purpureus) fermentuotų ryžių milteliai (turi 3 % monakolino K), cholino bitartratas, želatina, paprastųjų raugerškių (Berberis vulgaris) šaknų sausasis ekstraktas 4:1 (turi 97 % berberino), tikrųjų margainių (Silybum marianum) sėklos (turi 80 % silimarino), ubikinonas, nikotinamidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, kalcio D-pantotenatas, riboflavinas, natrio selenitas, D-biotinas.

2 kapsulėse yra (RMV*, %): 333,4 mg raudonosiomis mielėmis (Monascus purpureus) fermentuotų ryžių miltelių (turi 10 mg monakolino K), 240 mg cholino bitartrato, 100 mg paprastųjų raugerškių (Berberis vulgaris) šaknų sausojo ekstrakto 4:1 (turi 97 mg berberino), 100 mg tikrųjų margainių (Silybum marianum) sėklų (turi 80 mg silimarino), 100 mg kofermento Q10, 16 mg (100 %) niacino, 6 mg (100 %) pantoteno rūgšties, 1,4 mg (100 %) vitamino B2, 55 μg (100 %) seleno, 50 μg (100 %) biotino.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas.  Rekomenduojama vartoti 2 kapsules per dieną: 1 kapsulę ryte ir 1 kapsulę vakare, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti vėsioje, tamsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.