Brain Booster, 60 kapsulių

24,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

Speciali augalinių ekstraktų, aminorūgščių, vitaminų ir mineralų formulė:

  • Atminčiai ir protinei veiklai
  • Net 24 maistinės medžiagos smegenims
  • Padeda palaikyti normalią protinę veiklą
  • Padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją
  • Padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją

Turime

Brain Booster
Brain Booster, 60 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Speciali augalinių ekstraktų, aminorūgščių, vitaminų ir mineralų formulė atminčiai ir protinei veiklai.

Smegenys yra didžiausia ir svarbiausia žmogaus nervų sistemos dalis. Jose yra daugiau kaip 80 milijardų neuronų, kurie sąveikaudami tarpusavyje veikia mūsų pojūčius ir atmintį. Smegenų sveikata priklauso nuo įvairių, skirtingų mikroelementų, kurie veikdami kartu užtikrina optimalią smegenų veiklą.

MAISTAS SMEGENIMS

Sudėtyje yra net 24 maistinės medžiagos!

2 kapsulėse (paros normoje) yra:

Kiekis% RMV*

Dokozaheksaeno rūgštis (17 %) (augalinės kilmės, turi sojų, pieno) (atitinka 50 mg grynos dokozaheksaeno rūgšties)

294.12 mg-
Bevandenis grynas kofeinas100 mg-
N-acetil L-karnitinas100 mg-
L-teaninas100 mg-
L-tirozinas100 mg-
Gvaraninių paulinijų (Paullinia cupana) ekstraktas (4:1)100 mg-
Cholino bitartratas (atitinka 37 mg cholino)90 mg-
Fosfatidilserinas (20 %) (atitinka 8 mg gryno fosfatidilserino)40 mg-
Fosfatidilcholinas (30 %) (atitinka 12 mg gryno fosfatidilcholino)40 mg-
Migdomųjų vitanijų (Withania somnifera) ekstraktas (5:1)40 mg-
Mėlynžiedžių taškuonių (Bacopa monnieri) ekstraktas (10:1)30 mg-
Kininių arbatmedžių (Camellia sinensis) ekstraktas (15:1)13.4 mg-
Kininių ženšenių (Panax ginseng) ekstraktas (40:1)12 mg-

Dažinių ciberžolių (Curcuma Longa) granuliatas

10.6 mg-
Kvapiųjų rozmarinų (Rosmarinus officinalis) lapų ekstraktas (10:1)10 mg-
Niacinas10 mg62%
Pantoteno rūgštis8 mg134%
Juodųjų pipirų (Piper Nigrum) ekstraktas (turintis 6 mg piperino)6.32 mg-
Dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba) lapų ekstraktas (50:1)6 mg-
Cinkas3 mg30%
Kininio cinamono (Cinnamomum Cassia) ekstraktas (5:1)2 mg-
Vitaminas B12200 µg8000%
Folio rūgštis200 µg100%
Jodas45 µg30%

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 2 kapsules 1 kartą per dieną, užsigeriant stikline vandens. Vartoti 45 min. prieš valgį arba 90 min. po valgio.

 

PROTINĖ VEIKLA

Cinkas ir jodas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją. Vitaminas B5 (pantoteno rūgštis) padeda palaikyti normalią protinę veiklą.

NERVŲ SISTEMA

Niacinas (vitaminas B3) padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

PSICHOLOGINĖ FUNKCIJA

Vitaminas B12 ir folio rūgštis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją.

SPEC. INGREDIENTAI

Cholinas
Kininis ženšenis (Lot. Panax Ginseng)
Gvaraninės paulinijos (Lot. Paullina cupana) ekstraktas
Mėlynžiedės taškuonės (Lot. Bacopa Monnieri) ekstraktas
Dviskiaučio ginkmedžio (Lot. Ginko biloba) lapų ekstraktas
Migdomosios vitanijos (Lot. Physalis somnifera) ekstraktas
Žaliosios arbatos ekstraktas
Bevandenis grynas kofeinas
L-Teaninas
L-Tirozinas
N-Acetil L-karnitinas
Rozmarinų lapų ekstraktas
Dokozaheksaeno rūgštis (augalinės kilmės)
Fosfatidilcholinas
Cinamono ekstraktas
Kurkuminas
Fosfatidilserinas
Juodųjų pipirų ekstraktas

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

* Šis produktas pagamintas Jungtinėje Karalystėje laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP, angl. – GMP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Šis produktas atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose. Produktas notifikuotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Šiomis procedūromis užtikrinama, kad nuolat gautumėte aukštos kokybės gaminius.

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel „Brain Booster“
Maisto papildas

60 kapsulių
Grynasis kiekis: 47,68 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 794,6 mg).

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims.
(2 kapsulėse yra 122 mg kofeino)

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Dokozaheksaeno rūgštis 17 % (augalinės kilmės, turi sojųpieno), glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, rudųjų ryžių miltai, N-acetil L-karnitinas, bevandenis grynas kofeinas, L-teaninas, L-tirozinas, gvaraninių paulinijų (Paullinia cupana) ekstraktas (4:1) (turintis 22 % kofeino) (turi krakmolo), cholino bitartratas (turintis 41 % cholino), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, fosfatidilserinas 20 % (turi sojų), fosfatidilcholinas 30 % (turi sojų), migdomųjų vitanijų (Withania somnifera) ekstraktas (5:1), mėlynžiedžių taškuonių (Bacopa monnieri) ekstraktas (10:1), kininių arbatmedžių (Camellia sinensis) ekstraktas (15:1) (turintis 95 % polifenolių), kininių ženšenių (Panax ginseng) ekstraktas (40:1) (turintis 80 % ginsenozidų), daržinių ciberžolių (Curcuma Longa) grunaliatas 95 %, kvapiųjų rozmarinų (Rosmarinus officinalis) lapų ekstraktas (10:1), nikotinamidas, cinko citratas, kalcio D-pantotenatas, juodųjų pipirų (Piper Nigrum) ekstraktas (turintis 95 % piperino), dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba) lapų ekstraktas (50:1) (turi krakmolo), kininio cinamono (Cinnamomum Cassia) ekstraktas (5:1), cianokobalaminas, kalcio-L-metilfoliatas 97 %, kalio jodidas 76 %.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 2 kapsules 1 kartą per dieną, užsigeriant stikline vandens. Vartoti 45 min. prieš valgį arba 90 min. po valgio.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Klientų atsiliepimai
5,0 5 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
5
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
AA
31-07-2023
Algimantas A.
LT LT

Viskas Okei!!!

Gavau greitai, produkto kokybė aukšta. Aptarnavimo kokybė puiki!!!

AT
19-05-2023
Aukse T.
LT LT

Papildas Brain booster

Kokybiškas produktas, patogi pakuotė.

I
18-12-2021
Inga
LT LT

Greitas pristatymas

Nustebino toks greitas pristatymas net prieššventinio maratono metu:) Puiki papildo sudėtis paskatino užsakyti šiuos vitaminus ne tik garbaus amžiaus artimajam, bet jaunesniam, įtemptą gyvenimo ritmą turinčiam žmogui, kad mažėtų įtampa, nerimas, pagerėtų dėmesio koncentracija ir nervų sistemos balansas.

A
25-11-2019
Anonymous

puikus papildas

Tikrai puikus papildas, gera savijauta+energija.

K
05-08-2019
Klientas

Man tinka

Vartoju kai daug dirbu. Rezultatas mane tenkina.