Beauty Plus, 60 kapsulių

24,99 

Aukštos kokybės maisto papildas

Vitaminų, mineralų, mikroelementų, hialurono rūgšties ir kolageno formulė plaukams, odai ir nagams.

Turime

Herbavel Beauty Plus
Beauty Plus, 60 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

  • Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų, gleivinių, odos būklę.
  • Selenas padeda palaikyti normalią plaukų, nagų būklę.
  • Varis padeda palaikyti normalią jungiamojo audinio būklę, normalią plaukų, odos pigmentaciją.
  • Cinkas padeda palaikyti normalią kaulų, plaukų, nagų, odos būklę.
  • Niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių, odos būklę, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų, dantų, odos funkcijai, susidarymą, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Vitaminai E, C selenas, cinkas, varis padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
1 kapsulėje yraKiekisRMV*. %
Jūrinio kolageno milteliai (Peptan F2000ld) (iš žuvų)400 mg-
Vitaminas C40 mg50 %
Hialurono rūgštis (turinti 2.40 mg elaginės rūgšties)22.5 mg-
Niacinas16 mg100 %
Granatmedžių ekstraktas6 mg-
Pušų žievių ekstraktas (95 %)5.26 mg-
Cinkas5 mg50 %
Silicis (iš bambukų ekstrakto)5 mg-
Greipfrutų sėklų ekstraktas (5:1)3 mg-
Rozmarinų lapų ekstraktas (10:1)1.5 mg-
Varis0.5 mg50 %
Astaksantinas0.2 mg-
Vitaminas E16.4 iu92 %
Biotinas200 µg400 %
Selenas50 µg91 %

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Beauty Plus“

Maisto papildas

60 kapsulių
Grynasis kiekis: 45 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 750 mg).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Jūrinio kolageno milteliai (Peptan F2000ld) (iš žuvų), glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, L-askorbo rūgštis, DL-alfa-tokoferilacetatas, natrio hialuronatas, astaksantinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, rudųjų ryžių milteliai, nikotinamidas, cinko citratas, L-selenometioninas, silicis iš bambukų ekstrakto, granatmedžių ekstraktas (turintis 40 % elaginės rūgšties), pušų žievių ekstraktas (95 %), greipfrutų sėklų ekstraktas (5:1), rozmarinų lapų ekstraktas (10:1), vario sulfatas, D-biotinas.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 400 mg jūrinio kolageno miltelių (Peptan F2000ld) (iš žuvų), 40 mg (50 %) vitamino C, 22,5 mg hialurono rūgšties (turinčios 2,40 mg elaginės rūgšties), 16 mg (100 %) niacino, 16,4 iu (92 %) vitamino E, 6 mg granatmedžių ekstrakto, 5,26 mg pušų žievių ekstrakto (95 %), 5 mg (50 %) cinko, 5 mg silicio (iš bambukų ekstrakto), 3 mg greipfrutų sėklų ekstrakto (5:1), 1,5 mg rozmarinų lapų ekstrakto (10:1), 0,5 mg (50 %) vario, 0,2 mg astaksantino, 200 µg (400 %) biotino, 50 µg (91 %) seleno.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną, valgio metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Klientų atsiliepimai
5,0 2 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
2
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
AG
04-02-2021
Aušra G.
LT LT

Labai patiko, nes kilus klausimų dėl papildų vartojimo, buvau padauginus B3 vitamino, gavau išsamų paaiškinimą kodėl kilo šioks toks diskomfortas. Dabar viskas gerai. Ačiū už tai😊

KD
07-01-2021
Kristina D.
LT LT

Laba diena, aptarnavimas greitas ir papastas. Esu patenkinta. Ačiū