Vitamin B complex, 120 kapsulių

22,94 

Aukštos kokybės maisto papildas

 • Tinkamai subalansuotų B grupės vitaminų kompleksas
 • Didelė pakuotė – 120 kapsulių (4 mėnesiams)
 • Kaina mėnesiui tik 5,74 €
 • Tinka vegetarams ir veganams
 • Itin stipri sudėtis

Turime

Herbavel B Complex
Vitamin B complex, 120 kapsulių 22,94 
Už šį produktą gaukite 23 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

 • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
 • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
 • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Kiekviena kapsulė organizmą aprūpina visais aštuoniais B grupės vitaminais:

1 kapsulėje yraKiekis%RMV*
Vitaminas B150 mg4545 %
Niacinas50 mg312 %
Pantoteno rūgštis50 mg833 %
Para-amino benzoinė rūgštis50 mg-
Inozitolis50 mg-
Vitaminas B240 mg2857 %
Vitaminas B625 mg1786 %
Cholinas23 mg-
Folio rūgštis100 μg50 %
Vitaminas B1250 μg2000 %
Biotinas50 μg100 %

B GRUPĖS VITAMINAI

 • Niacinas, biotinas, vitaminai B6, B1, B12 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją
 • Vitaminas B1 padeda palaikyti normalią širdies veiklą
 • Niacinas, vitaminas B2 padeda palaikyti normalią gleivinių būklę, normalią odos būklę, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
 • Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą
 • Vitaminas B2 padeda palaikyti normalią raudonųjų kraujo kūnelių būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą, normalią geležies apykaitą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos
 • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, padeda reguliuoti hormonų aktyvumą
 • Foliatai padeda palaikyti normalią aminorūgščių sintezę, normalią kraujodarą
 • Biotinas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią plaukų, gleivinių, odos būklę
 • Vitaminai B6, B12, foliatai padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ

Vegetariškos kapsulės. Produkto gamyboje nenaudojame jokių pagalbinių medžiagų, rišiklių ar nenatūralių užpildų. Vegetariška kapsulė pagaminta taip, kad kapsulėje esančios aktyviosios medžiagos pasiektų žarnyną ir organizmas jas absorbuotų virškinimo metu.

DĖL VITAMINŲ VARTOJIMO PAKITUSI ŠLAPIMO SPALVA

Didelės dozės vandenyje tirpių vitaminų, įskaitant vitaminą C ir B grupės vitaminus, gali turėti įtakos šlapimo spalvai. Tai nėra kenksmingas reiškinys.

Dažniausi pakitusios šlapimo spalvos kaltininkai yra riboflavinas arba vitaminas B2 ir vitaminas C. Ryškiai geltona (neoninė) spalva paprastai yra vitamino B2 vartojimo rezultatas, o vitaminas C šlapimą gali nuspalvinti oranžine spalva.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Vitamin B Complex

Maisto papildas

120 kapsulių

Grynasis kiekis: 57,76 g (paaiškinimas: 120 kapsulių po 481,32 mg).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, tiamino hidrochloridas, kalcio D-pantotenatas, nikotinamidas, cholino bitartratas (turi lipnumą reguliuojančios medžiagos silicio dioksido), inozitolis, para-amino benzoine rūgštis, riboflavinas, piridoksino hidrochloridas,  kalcio-L-metilfoliatas, metilkobalaminas, D-biotinas.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 50 mg (4545 %) vitamino B1, 50 mg (312 %) niacino, 50 mg (833 %) pantoteno rūgšties, 50 mg para-amino benzoinės rūgšties, 50 mg inozitolio, 40 mg (2857 %) vitamino B2, 25 mg (1786 %) vitamino B6, 23 mg cholino, 100 μg (50 %) folio rūgšties, 50 μg (2000 %) vitamino B12, 50 μg (100 %) biotino.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, valgio metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtyje nėra glitimo, kviečių, laktozės, pridėtinių cukrų, dirbtinių dažiklių ar konservantų.

Tinka veganams.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
5,0 5 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
5
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
03-03-2023
Anonymous
LT LT

Bvitaminai

Man reikalingas b grupes vitaminai nes sergu epilepsija.....seip vartoju ir neblogai jauciuosi....ramina jie mane...kai darbe kas sunervino nesprogstu is pykscio o nekreipiu dėmesio!

A
17-02-2023
Anonymous
LT LT

Vitamin B

Aptarnavimas puikus, pristatymas super

TB
13-12-2021
Tomas B.
LT LT

Del vitamino B

Pagal aprasa geriausia sudetis,pristatyta greitai iki duru. Aciu,esu patenkintas.

A
03-09-2021
Anonymous
LT LT

10 balų

Ieškojau, kad būtų didesnė B vitaminų koncentracija, nes dažniausiai būna labai nedidelės dozės. Ir patiko kad didelė pakuotė. Vieną nusipirkau ir ramu ateinančius keturis mėnesius. Puikiai! :-)

A
13-03-2021
Anonymous
LT LT

👏

Siuntinį gavau labai greitai, aptarnavimas labai malonus ☺️ Produktai patiko☺️ Ačiū☺️