Ashwagandha KSM-66, 90 kapsulių

24,99 

Premium kokybės maisto papildas nervų sistemai, psichologinei funkcijai, miego kokybei, energijos apykaitai.

  • Ashwagandha (Ašvaganda) KSM-66
  • KSM-66 ekstraktas įvertintas 24 auksinio standarto klinikiniais tyrimais su žmonėmis
  • 500 mg Ashwagandha KSM-66 ekstrakto kapsulėje
  • Pakuotėje yra 90 kapsulių

Streso ir nerimo mažinimas. Geresnė miego kokybė. Didesnis energijos lygis.

Patirkite natūralią Ashwagandha KSM-66 galią ir pakeiskite savo gyvenimą jau šiandien.

Turime

Į krepšelį

Ašvaganda KSM-66 Ashwagandha
Ashwagandha KSM-66, 90 kapsulių 24,99 
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Produktas taip pat populiarus šiose kategorijose:

Migdomųjų vitanijų (ašvaganda, ashwagandha) šaknys padeda palaikyti normalų miegą, normalią energijos apykaitą, normalią emocinę būklę, normalią protinę veiklą bei normalią psichologinę funkciją.

1 kapsulėje yraKiekisRMV*. %

Migdomųjų vitanijų (Ašvaganda; Withania somnifera) šaknų ekstraktas (KSM-66, 5 % vitanolidų)

500 mg-
Ar žinote, kad

Neretai gamintojai norėdami savo produktą pavadinti KSM-66 į produkto sudėtį deda nedidelį kiekį KSM-66 ašvagandos, o likusį tūrį užpildo pigesne alternatyva. Mūsų produkto formulę sudaro tik KSM-66 ašvaganda. Jokių pigių alternatyvų produkto sudėtyje.

KSM-66 ekstraktą gamina įmonė – Ixoreal. KSM-66 yra aukščiausios kokybės Ašvagandos ekstraktas, gaminamas būdu, kurį sukurti ir ištobulinti prireikė 14 metų. Jis gaminamas naudojant unikalų, patentuotą procesą, nenaudojant alkoholio ar kitų cheminių tirpiklių.

KSM-66 yra geriausias Ašvaganda ekstraktas pasaulyje todėl, kad šiai dienai tai yra didžiausios koncentracijos pilno spektro ekstraktas, kurį galima rasti pasaulinėje rinkoje. Pilno spektro ekstraktas yra ekstraktas, kuriame išlaikytas natūralus Ašvaganda šaknyje esančių junginių balansas, jo neiškreipiant gamybos metu.

Manoma, kad Ašvaganda veiksmingumą lemia augale esantis aktyvių junginių santykis. Todėl labai svarbu, kad augalo ekstrakte jis būtų išlaikomas natūraliomis proporcijomis. Tačiau pagaminti didelės koncentracijos pilno spektro ekstraktą technologiškai yra labai sudėtinga. Tik „Ixoreal“ sugebėjo įveikti šiuos iššūkius sukurdami unikalų procesą, tačiau tam prireikė 14 metų tyrimų.

Viso spektro ekstraktas

Augalinės medžiagos yra kompleksinės medžiagos, turinčios savyje daug elementų. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai patvirtina kliniškai teigiamą įvairių botaninių medžiagų poveikį, tačiau dažnai nepavyksta tiksliai nustatyti, kurie konkretūs botaninių medžiagų junginiai sukelia šį poveikį. Daug žolininkų ir mokslininkų mano, kad ašvagandos ir kai kurių kitų vaistažolių klinikinį poveikį sukelia ne vienas ar du junginiai, o kelių junginių derinys ir sinergija. Dėl šios priežasties svarbu naudoti viso spektro ekstraktą. Viso spektro ekstraktas – tai ekstraktas, kuriame išlaikyta įvairių junginių pusiausvyra, kaip ir originalioje vaistažolėje, bet nėra per daug kurio nors vieno junginio, pavyzdžiui, vitanolidų. KSM-66 yra pilno spektro ekstraktas, kuris skiriasi nuo kitų hidroalkoholinių ekstraktų, nes jo inovatyvus ekstrahavimo procesas nepažeidžia subtilios įvairių junginių, esančių neapdorotoje ašvagandos šaknyje, pusiausvyros; priešingai, jis išsaugo ir sustiprina visos šaknies sinergiją.

Ašvaganda šaknis

Šaknų ekstraktas, be lapų komponentų

Kai kurie ašvagandos gamintojai gamina ekstraktą naudodami ne tik šaknis, bet ir augalo lapus. Tačiau KSM-66 naudojamas tik šaknų ekstraktas be lapų. Taip yra todėl, kad siekiant didžiausio veiksmingumo, ašvagandos ekstraktas pirmiausia suprantamas kaip šaknų ekstraktas ne tik ajurvedos vadovėliuose, bet ir standartiniuose šaltiniuose, pavyzdžiui, Indijos, Didžiosios Britanijos ir JAV farmakopėjose (jų specifikacijos pagrįstos tik šaknimis, lapai niekur nepateikiami). PubMed sistemoje yra daugybė universitetų ir mokslinių tyrimų ligoninių atliktų ir dokumentais pagrįstų tyrimų, iš kurių beveik visuose naudojami tik šaknies ekstraktai ir nenaudojami lapai. Nors yra daugybė klinikinių tyrimų su žmonėmis, kuriuose naudotas šaknų ekstraktas, beveik vieninteliai klinikiniai įrodymai apie šaknų ir lapų ekstraktą yra iš tyrimų, kuriuos remia patys tokių ekstraktų gamintojai. Todėl KSM-66 metodas, kai naudojamos tik šaknys, turi daug geresnį mokslinį ir istorinį pagrindą nei kitų ašvagandos ekstraktų gamintojų, kurie naudoja lapus.

5 % vitanolidų

KSM-66 sudėtyje yra didžiausias procentas vitanolidų iš visų šiandien žinomų firminių šaknų ekstraktų. Jame yra daugiau kaip 5 % vitanolidų, išmatuotų HPLC metodu.

Renkantis Ašvaganda papildus svarbu įsitikinti, kad vitanolidų kiekis nėra nei per didelis, nei per mažas. Didesnis vitanolidų procentas (pvz., daugiau kaip 25 %) nėra pageidautinas, nes dėl to ekstraktas tampa panašus į vaistinį preparatą, kuriame daugiau dėmesio skiriama pavienėms molekulėms. Taip pat nepageidautina turėti per mažą procentinį vitanolidų kiekį (mažiau nei 2,5 %), nes reikėtų vartoti didesnes dozes. Unikalus KSM-66 Ašvaganda ekstrahavimo procesas leidžia gauti optimalų vitanolidų procentą, išlaikant kitas svarbias augalo bioaktyviąsias medžiagas, kurios būtinos ekstrakto veiksmingumui.

Didžioji dauguma pasaulio gamintojų vitanolidų kiekį vertina gravimetrinės analizės metodu, kuris neduoda tikslių rezultatų. Deja, gravimetrinė analizė dažnai 2,5-3 kartus pervertina vitanolidų kiekį! Taip yra dėl to, kad gravimetrija nepakankamai atskiria vitanolidus nuo kai kurių kitų sudedamųjų dalių, todėl jie susiejami su kitais junginiais ir per aukštai įvertinamas vitanolidų kiekis.

Be to, gravimetrinė analizė yra savitikslė ir rodo per didelius skirtumus tarp partijų ir pačiose partijose. Priešingai, HPLC metodas, taikomas vertinant vitanolidus, yra artimas molekuliniam lygiui ir yra daug tikslesnis. KSM-66 vitanolidų kiekis nustatomas tik HPLC metodu. Vitanolidų koncentracija yra didesnė nei 5 %. Matuojant gravimetriniu metodu, nustatoma, kad jo koncentracija yra 8-15 %.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

Mumis pasitiki

* Šis produktas pagamintas Jungtinėje Karalystėje laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP, angl. – GMP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Šis produktas atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose. Produktas notifikuotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Šiomis procedūromis užtikrinama, kad nuolat gautumėte aukštos kokybės gaminius.

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel “Ashwagandha KSM-66”

Maisto papildas

90 kapsulių

Grynasis kiekis: 69,30 g  ± 7,5 % (paaiškinimas: 90 kapsulių po 770 mg).

Sudedamosios dalys. Migdomųjų vitanijų (Ašvaganda, Withania somnifera) šaknų ekstraktas (KSM-66), ryžių sėlenos, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė.

1 kapsulėje yra: 500 mg migdomųjų vitanijų (Ašvaganda, Withania somnifera) šaknų ekstrakto (KSM-66).

Vartojimas.  Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu, užsigeriant pakankamu kiekiu vandens.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tinka vegetarams.

Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Klientų atsiliepimai
4,9 21 klientų įvertinimai
5 ★
90% 
19
4 ★
5% 
1
3 ★
5% 
1
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
A
30-04-2024
Anonymous
LT LT

Jau

Jau isigijau 3 pakuote ir labai dziaugiuosi nes jusu prduktas mane isgelbejo nuo antidepresamtu Dekoju

SP
11-04-2024
Sigita P.
LT LT

Geras produktas, rekomenduoju!

Esu patenkinta šiuo produktu, švelnus poveikis, ačiū!

A
26-03-2024
Anonymous
LT LT

Ačiū už greitą ir puikų aptarnavimą. Įsigijau produktą Ashwaganda KSM-66. Kol kas dar nedaug laiko jį vartoju, bet tikiu, kad padės įveikti nemigo problemą

DP
07-03-2024
Daiva P.
LT LT

Ksm 66

Man tikrai padeda miego kokybei

ŽJ
29-02-2024
Žavinta J.
LT LT

Ashwagandha KSM-66, 90 kapsulių

Preparatas nemigdo ir svarbiausia, pramiršti, kad buvo problema:)