SĄŽININGA KAINA

Astaksantinas, 60 kapsulių

Astaksantinas

Astaksantinas, 60 kapsulių

24,88 

Turime

24,88 

 • AstaPure® astaksantinas
 • Pakuotėje yra 60 kapsulių (1-2 mėnesiams)
 • Tinka vegetarams
: Turime
Peržiūrėti krepšelį
Už šį produktą gaukite 25 lojalumo taškų (-s)
Sąžininga kaina. Kas tai?
Apie mus. Kas mes esame?
Patogus ir saugus atsiskaitymas

Grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste, Paypal sistema

Nemokamas pristatymas

Nuo 30 € krepšelio vertės

SU ŠIA PREKE DAŽNAI PERKAMA

Astaksantinas
+
Herbavel Resveratrol Complex
Viso: 56,34 

Aprašymas

Astaksantinas yra žinomas kaip „karotenoidų karalius“ ir vienas stipriausių natūralių antioksidantų. AstaPure® astaksantinas išgaunamas iš mikrodumblių, vadinamų Haematococcus pluvialis. Mikrodumbliai sukuria astaksantiną siekdami apsisaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Vasarą, kai tvenkiniai pradeda džiūti, astaksantinas leidžia mikrodumbliams išsaugoti nepažeistą DNR ir būti pasiruošus augti vėl kai užeis lietus, net jei tai užtruks daug metų. Šis nuostabus gebėjimas parodo astaksantino, kaip puikaus antioksidanto funkciją.

Tyrimai rodo, kad natūralus, iš dumblių gaunamas astaksantinas yra daugiau nei 500 kartų stipresnis antioksidantas už vitaminą E ir daug kartų stipresnis nei kiti karotenoidai.

Yra žinoma, kad astaksantinas ne tik suteikia krevetėms, kriliams ir lašišoms jų išskirtines spalvas, bet ir padeda lašišoms ištverti ilgas, daugiau kaip 2000 kilometrų trunkančias keliones prieš srovę bei yra susijęs su nuostabiu paukščių regėjimu.

1 kapsulėje yraKiekisRMV*, %
Astaksantino aliejus (AstaPure®)42 mg-
kuriame yra gryno astaksantino4 mg-

ASTAKSANTINO GAMYBOS PROCESAS

AstaPure® astaksantiną gaminanti įmonė Algatech yra pirmaujanti astaksantino gamintoja, kuri sukūrė patentuotą ~3 mėnesių auginimo procesą, imituojantį natūralų astaksantino kaupimąsi gamtoje. Auginimas pradedamas „žaliuoju etapu“, kuris užtikrina, kad dumbliai turės optimalias augimo sąlygas ir pasieks maksimalią biomasę.

Vėliau dumbliai perkeliami į pažangų stiklinį fotobioreaktorių, kuriame dumblių augimas paspartinamas po Aravos dykumos saule. Dumbliams pilnai išsivysčius prasideda „raudonoji stadija“: dumbliai veikiami atšiaurių sąlygų, o tai sukelia stresą, dėl kurio dumbliai pradeda gaminti astaksantiną.

Ši pažangiausia fotobioreaktorių technologija ir patentuotas auginimo procesas išnaudoja stabilią, gausią Aravos dykumos saulės spinduliuotę. Tai padeda užtikrinti aukščiausią astaksantino grynumą, kuriame yra daugiau nei 95% visų karotenoidų.

ASTAKSANTINO NAUDA

Astaksantinas apsaugo Haematococcus pluvialis mikrodumblių DNR nuo stiprios spinduliuotės ir oksidacinio streso. Kadangi antioksidacinis astaksantino poveikis yra pagrindinis jo privalumas biologinėse sistemose, buvo atlikta daugybė tyrimų, siekiant įvertinti ir suprasti šią savybę.

Per pastaruosius 25 metus buvo atlikta daug įvairių tyrimų, o pastaraisiais metais taip pat buvo gauta duomenų apie žmones. Panašiai kaip dumbliams, žmogui taip pat reikia apsaugos nuo kasdienio oksidacinio streso. Oksidacija yra esminis ir pagrindinis sveikos fiziologijos procesas, o perteklinės oksidacijos disbalansas sukelia daugybę ligų ir sutrikimų. Oksidacinis stresas siejamas su įvairiais sutrikimais, susijusiais su nervų sistema, vyrų vaisingumu, akių sveikata, virškinimo sistema, širdies ir kraujagyslių sistema bei raumenų sistema.

ALGATECH AstaPure® ASTAKSANTINAS

Nuo žaliavos iki galutinio produkto Algatech stengiasi užtikrinti, kad jų grynas iš mikrodumblių pagamintas AstaPure® astaksantinas būtų gaminamas natūraliu būdu, kaip tai daro gamta pastaruosius 1,5 milijardo metų. Algatech yra astaksantino gamybos pradininkai, nuo 1998 metų sukaupę patirtį ir žinias, reikalingas mikrodumblių auginimui patentuotoje, ekologiškoje uždaroje sistemoje, kurioje nėra teršalų ir toksinų. Įmonės gamybos procesas yra visiškai tvarus, naudojama tik saulės energija ir jų pačių vandens perdirbimo platforma. Mikrodumblių auginimas naudoja anglies dioksidą, o kaip atliekas sukuria tik deguonį.

Herbavel “Astaksantinas”

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 26,28 g  ± 10 % (paaiškinimas: 60 kapsulių po 438 mg).

Sudedamosios dalys. Ypač tyras alyvuogių aliejus, kapsulės apvalkalas (pakeistų savybių kukurūzų krakmolas, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, tirštiklis karageninas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga natrio karbonatai), astaksantino aliejus (AstaPure®), antioksidantas alfa tokoferolis.

1 kapsulėje yra: 42 mg astaksantino aliejaus (AstaPure®), kuriame yra 4 mg gryno astaksantino.

Vartojimas.  Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu arba prieš valgį, kad būtų užtikrinta optimali absorbcija.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tinka vegetarams.

Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Ar žinote, kad dauguma maisto papildų tablečių gaminama naudojant įvairius užpildus: tirštiklius, kietiklius, cukrų ir kitas medžiagas? Neretai tokios medžiagos sudaro 50% ir daugiau visos maisto papildo tabletės ar kapsulės. Didieji gamintojai norėdami uždirbti daugiau pinigų ir pasiūlyti priimtinesnę kainą vartotojams – kokybę nustumia į antrą vietą.

Galbūt daugumai žmonių tai tiesiog nemalonus faktas, tačiau yra tokių, kurie alergiški tokiems priedams. Be to, pirkdami maisto papildus tikitės gauti organizmui naudingas maistines medžiagas, o ne jokios vertės neturinčius užpildus.

Healthylife požiūris kitoks. Mums kokybė – pirmoje vietoje:

 • Healthylife produktų gamyboje naudojame vegetariškas kapsules;
 • Gamindami kapsules ir miltelius vengiame nereikalingų priedų ir kiek įmanoma išlaikome švarią ir gryną sudėtį;
 • Kapsules užpildome aktyviais, žmogaus organizmui naudingais ingredientais, kurie tarpusavyje veikia sinergiškai. Todėl galite būti tikri, kad vartodami Healthylife produktus gausite maksimalų naudingų medžiagų kiekį;
 • Žaliavų tiekėjais renkamės tik tas įmones, kuriomis galime pasitikėti;
 • Reguliariai atnaujiname produktų sudėtį, atsižvelgdami į naujausius mokslinius tyrimus;
 • Kokybę garantuoja ISO 9001 ir GMP kokybės standartai;
 • Gamintojai sukaupę bent 20 metų patirtį produktų kūrime ir tobulinime;
 • Dauguma Healthylife produktų tinka vegetarams ir veganams;
 • Nei vienas Healthylife produktas nebuvo testuojamas su gyvūnais;
 • Visi produktai pagaminti Jungtinėje Karalystėje.
MUMIS PASITIKI