Astaksantinas, 60 kapsulių

24,88 

Aukštos kokybės maisto papildas

  • AstaPure® astaksantinas
  • Pakuotėje yra 60 kapsulių (1-2 mėnesiams)
  • Tinka vegetarams

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

Astaksantinas yra žinomas kaip „karotenoidų karalius“ ir vienas stipriausių natūralių antioksidantų. AstaPure® astaksantinas išgaunamas iš mikrodumblių, vadinamų Haematococcus pluvialis. Mikrodumbliai sukuria astaksantiną siekdami apsisaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Vasarą, kai tvenkiniai pradeda džiūti, astaksantinas leidžia mikrodumbliams išsaugoti nepažeistą DNR ir būti pasiruošus augti vėl kai užeis lietus, net jei tai užtruks daug metų. Šis nuostabus gebėjimas parodo astaksantino, kaip puikaus antioksidanto funkciją.

Tyrimai rodo, kad natūralus, iš dumblių gaunamas astaksantinas yra daugiau nei 500 kartų stipresnis antioksidantas už vitaminą E ir daug kartų stipresnis nei kiti karotenoidai.

Yra žinoma, kad astaksantinas ne tik suteikia krevetėms, kriliams ir lašišoms jų išskirtines spalvas, bet ir padeda lašišoms ištverti ilgas, daugiau kaip 2000 kilometrų trunkančias keliones prieš srovę bei yra susijęs su nuostabiu paukščių regėjimu.

1 kapsulėje yraKiekisRMV*. %
Astaksantino aliejus (AstaPure®)42 mg-
kuriame yra gryno astaksantino4 mg-

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

ASTAKSANTINO GAMYBOS PROCESAS

AstaPure® astaksantiną gaminanti įmonė Algatech yra pirmaujanti astaksantino gamintoja, kuri sukūrė patentuotą ~3 mėnesių auginimo procesą, imituojantį natūralų astaksantino kaupimąsi gamtoje. Auginimas pradedamas „žaliuoju etapu“, kuris užtikrina, kad dumbliai turės optimalias augimo sąlygas ir pasieks maksimalią biomasę.

Vėliau dumbliai perkeliami į pažangų stiklinį fotobioreaktorių, kuriame dumblių augimas paspartinamas po Aravos dykumos saule. Dumbliams pilnai išsivysčius prasideda „raudonoji stadija“: dumbliai veikiami atšiaurių sąlygų, o tai sukelia stresą, dėl kurio dumbliai pradeda gaminti astaksantiną.

Ši pažangiausia fotobioreaktorių technologija ir patentuotas auginimo procesas išnaudoja stabilią, gausią Aravos dykumos saulės spinduliuotę. Tai padeda užtikrinti aukščiausią astaksantino grynumą, kuriame yra daugiau nei 95% visų karotenoidų.

ASTAKSANTINO NAUDA

Astaksantinas apsaugo Haematococcus pluvialis mikrodumblių DNR nuo stiprios spinduliuotės ir oksidacinio streso. Kadangi antioksidacinis astaksantino poveikis yra pagrindinis jo privalumas biologinėse sistemose, buvo atlikta daugybė tyrimų, siekiant įvertinti ir suprasti šią savybę.

Per pastaruosius 25 metus buvo atlikta daug įvairių tyrimų, o pastaraisiais metais taip pat buvo gauta duomenų apie žmones. Panašiai kaip dumbliams, žmogui taip pat reikia apsaugos nuo kasdienio oksidacinio streso. Oksidacija yra esminis ir pagrindinis sveikos fiziologijos procesas, o perteklinės oksidacijos disbalansas sukelia daugybę ligų ir sutrikimų. Oksidacinis stresas siejamas su įvairiais sutrikimais, susijusiais su nervų sistema, vyrų vaisingumu, akių sveikata, virškinimo sistema, širdies ir kraujagyslių sistema bei raumenų sistema.

ALGATECH AstaPure® ASTAKSANTINAS

Nuo žaliavos iki galutinio produkto Algatech stengiasi užtikrinti, kad jų grynas iš mikrodumblių pagamintas AstaPure® astaksantinas būtų gaminamas natūraliu būdu, kaip tai daro gamta pastaruosius 1,5 milijardo metų. Algatech yra astaksantino gamybos pradininkai, nuo 1998 metų sukaupę patirtį ir žinias, reikalingas mikrodumblių auginimui patentuotoje, ekologiškoje uždaroje sistemoje, kurioje nėra teršalų ir toksinų. Įmonės gamybos procesas yra visiškai tvarus, naudojama tik saulės energija ir jų pačių vandens perdirbimo platforma. Mikrodumblių auginimas naudoja anglies dioksidą, o kaip atliekas sukuria tik deguonį.

PRODUKTŲ KOKYBĖ

AstaPure® gaminiai atitinka griežčiausius pasaulinius kokybės ir saugos standartus ir turi visus reikiamus leidimus. AstaPure® yra saugus ir neturi šalutinio poveikio. AstaPure® yra gaminamas ISO-9001:2015 ir ISO 22000:2005 sertifikuotoje įmonėje. AstaPure® taip pat yra sertifikuota pagal Non-GMO projektą, USDA Organic, Halal ir Kosher.

Įmonės vizija – daryti įtaką pasauliui, skleidžiant mikrodumbliuose slypinčias gėrybes. Įmonė nenuilstamai dirba, kad savo produktais pagerintų žmonių ir gyvūnų gerovę, o savo verslą plėtoja kruopščiai ir sąžiningai, kaip ir kurdami moderniausias maistines medžiagas, naudodami pažangiausias ekologiškas technologijas ir novatorišką mokslą.

Mumis pasitiki

Sudėtis ir vartojimas

Herbavel “Astaksantinas”

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis: 26,28 g  ± 10 % (paaiškinimas: 60 kapsulių po 438 mg).

Sudedamosios dalys. Ypač tyras alyvuogių aliejus, kapsulės apvalkalas (pakeistų savybių kukurūzų krakmolas, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, tirštiklis karageninas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga natrio karbonatai), astaksantino aliejus (AstaPure®), antioksidantas alfa tokoferolis.

1 kapsulėje yra: 42 mg astaksantino aliejaus (AstaPure®), kuriame yra 4 mg gryno astaksantino.

Vartojimas.  Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu arba prieš valgį, kad būtų užtikrinta optimali absorbcija.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tinka vegetarams.

Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. Jungtinė Karalystė.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.