Ashwaganda Complex, 90 kapsulių

19,97 

Aukštos kokybės maisto papildas

Ašvaganda šaknies ekstrakto, žolelių, medicininių grybų ir vitaminų formulė stresui, nerimui ir emocinei būklei.

Ieškote grynos Ašvagandos? Rekomenduojame šį produktą: Ashwagandha KSM-66

Turime

Herbavel Ashwagandha Complex
Ashwaganda Complex, 90 kapsulių 19,97 
Už šį produktą gaukite 20 lojalumo taškų (-s)

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

  • Patogus ir saugus atsiskaitymas grynais arba banko kortele kurjeriui, elektronine bankininkyste
  • DPD paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai: Iki 17 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
  • LP Express paštomatai ir kurjeriai: Iki 14 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Kokybės garantija

  • Migdomųjų vitanijų šaknys padeda palaikyti normalų miegą, normalią energijos apykaitą, normalią emocinę būklę, normalią protinę veiklą bei normalią psichologinę funkciją.
  • Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių sintezę ir apykaitą, normalią protinę veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  • Vitaminas B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą.
  • Vitaminas B6 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.
  • Vitaminai B6, B12, niacinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią psichologinę funkciją, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  • Niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių, odos būklę.

Dažni klausimai

Nuo 2017 metų, kai pirmą kartą pristatėme savo produkciją Lietuvos vartotojams – kiekvieną dieną dirbame ir siekiame būti naudingi jums. Savo produktus gaminame sąžiningai, pirmenybę teikdami ne greitam pasipelnymui, o aukštos kokybės ir veiksmingiems produktams. Mus labiausiai įkvepia ir motyvuoja, kai pavyksta išspręsti jūsų problemą. Sulaukdami pozityvaus atgalinio ryšio žinome, kad einame teisingu keliu.

Herbavel yra mūsų įmonei priklausantis, visoje Europos Sąjungoje patentuotas prekinis ženklas. Itin kruopščiai atsirenkame ne tik partnerius, kurie gamina produktus su šiuo ženklu, bet ir kiekvieną produktą atskirai. Kiekvieno produkto atveju esame nusiteikę skeptiškai, kol neįrodoma kitaip. Netoleruojame pseudomokslo, pusiau tiesos – esame už moksliškai pagrįstus dalykus. Dėl tokio požiūrio produktams patekti į Herbavel produktų šeimą yra sudėtinga.

Būdami visiškai įsitraukę į savo veiklą  – tikime, kad galutinis rezultatas yra produktai, kuriais galite pasitikėti.

Produktų veiksmingumas pasiektas per ilgalaikį vartojimą ir nuolatinį progresą. Mes matome, kaip daugybė gamintojų ir pardavėjų seka tendencijas ir stengiasi pasiūlyti naujus produktus, kurie tuo metu būtų populiarūs. Kuriant tokius produktus dažnai siekiama greitų pardavimų, todėl neretai tokie produktai yra efektyvūs tik teoriškai, kur jų efektyvumą palaiko vos vienas kitas prieštaringai vertinamas tyrimas. Mes vadovaujamės požiūriu, kad produktai turi išlaikyti praktinio vartojimo testą ir vėliau būti nuolatos tobulinami remiantis naujausiais moksliniais duomenimis. Tokiu būdu pasiekiame nuoseklią produktų formulių evoliuciją, išlaikydami ir gerindami jų veiksmingumą. Kaip mūsų produktai išlaiko praktinio vartojimo testą? Partneriais renkamės tokius gamintojus, kurie neturi sau lygių pagal patirtį ir puikiai supranta ir žino problemas, su kuriomis susiduriama gaminant maisto papildus. Produktų formulės tobulinamos ilgus metus ir yra išbandytos bei pripažintos Jungtinės Karalystės bei kitų šalių vartotojų. Šio etapo nepraėję produktai negaminami su mūsų prekiniu ženklu. Tokiu būdu jums pateikiame tik tai, kas pasiteisina ir nesiūlome eksperimentinių produktų, kurie veiksmingi tik teoriškai.

Gryna ir švari sudėtis. Kitas itin svarbus mūsų pranašumas yra gryna ir švari produktų sudėtis. Analizuodami produktų etiketes galite nustebti, kiek daug maisto papildų gamintojų produktuose naudoja įvairius sintetinius priedus, tokius kaip klijai, rišikliai, dažikliai ir kitas medžiagas, kurios nėra pageidaujamos sveikatos gerinimui skirtuose produktuose. Dažnai gražiam produkto įpakavimui skiriama daugiau dėmesio nei jo sudėčiai ir veiksmingumui. Esame vieni iš nedaugelio prioretizuojantys produktų grynumą ir vengiantys sintetinių, maisto papildų pramonėje vis dar plačiai naudojamų priedų.

20-60 metų patirtis. Bendradarbiaujame su keletu skirtingų gamintojų, kurių jauniausias skaičiuoja 20 metų patirtį, o vyriausias savo bagaže turi daugiau kaip pusę amžiaus patirties. Suprantame, kad visi kažkada turi pradėti. Tačiau manome, kad ilgametė patirtis yra neįkainojama, kai norima pagaminti aukštos kokybės maisto papildą. Dėl šios priežasties nedirbame su maisto papildų pramonės naujokais ir partneriais renkamės tik tokias įmones, kurios išlaikė laiko egzaminą.

Mūsų produktai gaminami laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Visi produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose.

Žaliavų tyrimai. Mūsų kokybės kontrolės sistema apima įvežamų augalinių ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų. Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tuo atveju, jei juos atitinka.

Galutinio produkto tyrimai. Gamybos cikle taikoma griežta kokybės kontrolės procedūra, kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produkto specifikacijai ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Veterinarijos inspekcijos kontrolė. Skirtingai nuo ES pagamintų maisto papildų – Jungtinėje Karalystėje pagaminti maisto papildai turi praeiti papildomą kokybės patikrinimą. Iš kiekvienos į Lietuvą importuotos maisto papildų partijos imami mėginiai ir siunčiami į Valstybines laboratorijas bakterinio užterštumo, sunkiųjų metalų tyrimams. Šiuos papildomus patikrinimus praeina kiekviena į Lietuvą importuotų Herbavel produktų partija.

Visi Herbavel produktai registruoti VMVT registre, jais prekiaujame legaliai.

Laikomės sąžiningos kainos politikos, todėl įprastų akcijų pas mus nebūna.

Prekybos srityje dirbame daug metų, išmanome vidinę virtuvę ir puikiai suprantame, kad daugelis akcijų yra skirtos žaisti su žmonių emocijomis, kai dirbtinai išpūtus reguliarią produkto kainą, vėliau siekiama skatinti pardavimus sukuriant iliuziją, kad neva suteikiama galimybė įsigyti aukštesnės vertės produktą už žemesnę kainą.

Būdami sąžiningi su savo klientais – nežongliruojame skaičiais ir nekuriame iliuzijų – iš karto pateikiame tokią kainą, kokią galime pateikti įsivertinę visus gamybos ir kitų sąnaudų kaštus.

Todėl vertinant kainos ir kokybės santykį – mūsų produktai konkurencingi visada, ne tik akcijų metu kaip yra daugybėje kitų vietų.

Plačiau apie tai – http://saziningakaina.lt/

1 kapsulėje yraKiekisRMV*. %
Migdomųjų vitanijų (Ašvaganda; Withania somnifera) šaknų ekstraktas (turintis 2 mg vitanolidų) * Atitinka 400 mg Ašvagandos80 mg*-
Rausvųjų rodiolių (Rhodiola rosea) (3 %) ekstraktas40 mg-
Kulkšnių (Astragalus) šaknų ekstraktas (10:1)35 mg-
Kininių citrinvyčių (Schisandra chinensis) milteliai25 mg-
Peruvinių pipirnių (Maka; Lepidium meyenii) šaknų ekstraktas (10:1)20 mg-
Niacinas20 mg125 %
Pantoteno rūgštis10 mg167 %
Paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (10:1)10 mg-
Tikrinių blizgučių (Reishi; Ganoderma lucidum) grybų ekstraktas (4:1)6.25 mg-
Juodųjų pipirų (Piper nigrum) ekstraktas (turintis 5 mg piperino)5.26 mg-
Kininių ženšenių (Panax ginseng) ekstraktas (40:1) (turintis 4 mg ginsenozidų)5 mg-
Ciberžolių milteliai5 mg-
Vitaminas B62 mg143 %
Azijinių centelių (Gotu kola; Centella asiatica) ekstraktas (4:1)1.25 mg-
Vitaminas B1225 µg1000 %

Sudėtis ir vartojimas

Healthylife „Ashwaganda Complex“

Maisto papildas

90 kapsulių

Grynasis kiekis: 45,9 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 510 mg).

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Rudųjų ryžių milteliai, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, migdomųjų vitanijų (Ašvaganda, Withania somnifera) šaknų ekstraktas (turintis 2,5 % vitanolidų), rausvųjų rodiolių (Rhodiola rosea) (3 %) ekstraktas, kulkšnių (Astragalus) šaknų ekstraktas (10:1), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kininių citrinvyčių (Schisandra chinensis) milteliai, peruvinių pipirnių (Maka, Lepidium meyenii) šaknų ekstraktas (10:1), nikotinamidas, kalcio D-pantotenatas, paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (10:1), tikrinių blizgučių (Reishi, Ganoderma lucidum) grybų ekstraktas (4:1), juodųjų pipirų (Piper nigrum) ekstraktas (turintis 95 % piperino), kininių ženšenių (Panax ginseng) ekstraktas (40:1) (turintis 80 % ginsenozidų), ciberžolių milteliai, piridoksal-5′-fosfatas, azijinių centelių (Gotu kola, Centella asiatica) ekstraktas (4:1), cianokobalaminas.

1 kapsulėje yra (RMV*, %): 80 mg migdomųjų vitanijų (Ašvaganda, Withania somnifera) šaknų ekstrakto (turinčio 2 mg vitanolidų), 40 mg rausvųjų rodiolių (Rhodiola rosea) (3 %) ekstrakto, 35 mg kulkšnių (Astragalus) šaknų ekstrakto (10:1), 25 mg kininių citrinvyčių (Schisandra chinensis) miltelių, 20 mg peruvinių pipirnių (Maka, Lepidium meyenii) šaknų ekstrakto (10:1), 20 mg (125 %) niacino, 10 mg (167 %) pantoteno rūgšties, 10 mg paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstrakto (10:1), 6,25 mg tikrinių blizgučių (Reishi, Ganoderma lucidum) grybų ekstrakto (4:1), 5,26 mg juodųjų pipirų (Piper nigrum) ekstrakto (turinčio 5 mg piperino), 5 mg kininių ženšenių (Panax ginseng) ekstrakto (40:1) (turinčio 4 mg ginsenozidų), 5 mg ciberžolių miltelių, 2 mg (143 %) vitamino B6, 1,25 mg azijinių centelių (Gotu kola, Centella asiatica) ekstrakto (4:1), 25 µg (1000 %) vitamino B12.

*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1-3 kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Klientų atsiliepimai
5,0 8 klientų įvertinimai
5 ★
100% 
8
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
Customer Photos
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Dėkojame, kad pateikėte atsiliepimą!

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Pasidalinkite ja su draugais.

Filter Reviews:
NP
21-06-2023
Neringa P.
LT LT

Aukštas standartas

Puiki kokybė, labai gera sudėtis, todėl juntamas rezultatas jau po pirmos savaitės. Ypač greitas pristatymas. Labai tai vertinu.

DA
08-08-2022
Daiva A.
LT LT

Puikus,greitas aptarnavimas,nuostabus įpakavimas su dėmesiu klientui.

Healthylife Ashwaganda Complex, 90 kapsulių Review
A
22-02-2022
Anonymous
LT LT

Padeda

Poveikis yra

A
20-01-2022
Anonymous
LT LT

Puikus darbas

Pateikęs užsakymą operatyviai gavau informaciją apie užsakymo vykdymą. Siunta buvo pristatyta per trumpą ir man patogų laiką, saugiai įpakuota.

A
20-12-2021
Anonymous
LT LT

Dėl Ashwaganda

Pirkau pagal pažįstamos atsiliepimus. Deja, vartojau tik dvi dienas. Man netiko, kelia tonusą ir sunku užmigti.