Prekių krepšelis

The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

D.U.K

Atsakymai į klausimus

Klausimai - atsakymai

Apie produktus

Mūsų maisto papildus gamina keletas skirtingų, Jungtinės Karalystės gamintojų. Žalioji arbata Matcha importuojama iš Japonijos. CBD aliejus gaminamas iš Italijos ūkiuose išaugintų ekologiškų, ES sertifikuotų kanapių.

Visi mūsų produktai gaminami laikantis GMP ir ISO 9001:2015 kokybės standartų. Turi kokybę patvirtinančius sertifikatus. Produktai registruoti VMVT registre. Be to, esame kontroliuojami valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, kuri reguliariai ima produktų mėginius ir juos tiria valstybinėse laboratorijose.

Taip, etiketėse nurodyta tiksli produktų sudėtis.

Visi mūsų produktų ingredientai gaunami iš genetiškai nemodifikuotų šaltinių.

Mūsų kontrolės sistema apima ingredientų mikrobinio užterštumo tyrimus nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie būtų saugūs, tinkami vartoti žmonėms ir juose nebūtų kenksmingų bakterijų.

Ingredientai taip pat tikrinami pagal kitus kriterijus ir į gamybą išleidžiami tik tada, jei juos atitinka. Taikome griežtą kokybės kontrolės procedūrą, o kokybės inspektoriai reguliariai atlieka kokybės patikrinimus gamybos linijose, kad užtikrintų visišką atitiktį produktų specifikacijoms ir priimtiems kokybės standartams. Siekiant užtikrinti visišką atsekamumą, saugomi kiekvienos partijos dokumentai, o gaminiai išleidžiami į rinką tik po to, kai jie praeina griežtus kokybės patikrinimus.

Užsakymų vykdymas

Pristatymas, atsiskaitymas, grąžinimas

Iki 18 val. pateiktus užsakymus išsiunčiame tą pačią darbo dieną. Įprastai tokie užsakymai pristatomi sekančią darbo dieną.

Jei užsakymo pateikimo metu nebuvo nurodyta kitaip – jūsų užsakymą supakavome ir išsiuntėme laikydamiesi įprastų terminų.

Retais atvejais kurjeriai gali vėluoti pristatyti siuntą dėl įvairių priežasčių, įskaitant perpildytus paštomatus, kai fiziškai nėra kur įdėti siuntų; didelį siuntų kiekį, kai kurjeris nespėja tą dieną pristatyti visų numatytų siuntų; neteisingą siuntų paskirtymą, kai dėl skirstymo klaidos siunta nusiunčiama į kitą miestą.

Dažniausiai vėluojantys užsakymai pristatomi per 2 d.d., rečiau per ilgesnį laiką.

Taip, kurjeriui atsiskaityti galima tiek grynais, tiek bankine mokėjimo kortele. Norėdami atsiskaityti grynais – turėkite tikslią pinigų sumą. 

Jei pastebėjote, kad nurodėte netikslų adresą ar telefono numerį – informuokite mus el. paštu labas@healthylife.lt

Jei gavote pažeistą pakuotę, susisiekite su mumis el. paštu labas@healthylife.lt

Dažniausios priežastys kodėl negaunamas užsakymą patvirtinantis laiškas – nurodomas neteisingas el. pašto adresas arba laiškas patenka į brukalo (spam) dėžutę. Prieš susisiekdami su mumis patikrinkite visus pašto dėžutės aplankus (brukalo, reklaminių laiškų).

Neradote atsakymo?​

Parašykite mums el. paštu labas@healthylife.lt arba pasinaudokite pagalba gyvai LiveChat (piktograma yra dešinėje ekrano pusėje, apačioje).

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais