The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Organizmo valymas

Organizmo valymas

Kuo gali būti naudingas organizmo valymas? Dauguma sveikatos ir mitybos specialistų sutinka, kad daug šių laikų sveikatos problemų (ypatingai virškinimo sutrikimai) yra susijusios su ilgalaike nekokybiška mityba.

Reguliarus perdirbto ir rafinuoto maisto („šlamštmaisčio“) valgymas kartu su reikiamų vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų trūkumu gali sąlygoti toksinų susidarymą organizme. Tai savo ruožtu gali turėti neigiamos įtakos imuninės sistemos veiklai ir organizmo gebėjimui detoksikuotis ir išsivalyti savarankiškai.

Nors yra daugybė įvairių vaistų ir strategijų skirtų konkretiems specifiniams simptomams spręsti, dauguma natūralios sveikatos priežiūros specialistų tiki, kad raktas leidžiantis sušvelninti ar panaikinti virškinimo problemas yra ilgalaikis priežasčių sprendimas. Pavyzdžiui, protingai keičiant mitybą ir jei reikia – gyvenimo būdą.

Trumpuoju laikotarpiu gali būti naudinga išsivalyti organizmą (taip pat reguliariai ir vėliau). Taip yra todėl, kad virškinamasis traktas yra ne tik maistinių medžiagų įsisavinimo ir atliekų pašalinimo vieta. Jis taip pat gali būti puiki terpė kenksmingoms bakterijoms ir patogenams, ypatingai kai susiduriama su vidurių užkietėjimu ir fermentacija.

Taip pat rekomenduojame: žarnyno valymo priemonės.

Nesprendžiant šių problemų (įskaitant infekcijas, maisto netoleravimą, blogųjų ir gerųjų bakterijų disbalansą), jos gali kelti sunkumų siekiant pagerinti kitus dalykus – virškinimą, imunitetą, svorio kontrolę.

Toliau pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių sveikatos problemų, kurioms esant gali būti naudingas organizmo valymas:

Toksinų kaupimasis

Kai organizmo normali atliekų šalinimo / detoksikacijos sistema užsikemša (pvz., vidurių užkietėjimo vietoje), tai gali sąlygoti toksinų patekimą į kraujagysles. Tai savo ruožtu gali sukelti įvairias vidinių organų problemas, kai jie stengiasi susidoroti su papildomomis apkrovomis, kurias sukelia nuodingų medžiagų susidarymas. Kai toksinų kiekis tampa per didelis ir organizmas negali jų pašalinti įprastais metodais, organizmo valymas gali būti naudinga priemonė.

Vidurių užkietėjimas ir fermentacija

Daugybė gyvenimo būdo veiksnių gali įtakoti pasikartojančias virškinimo sistemos problemas. Tai gali sukelti neefektyvų virškinimo procesą, fermentaciją ir maisto puvimą žarnyne. Pernelyg didelis dujų kaupimasis yra ženklas, kad maistas tinkamai nesuvirškinamas organizme.
Viena iš labiausiai paplitusių virškinamojo trakto sistemos būklių yra lėtinis vidurių užkietėjimas. Įprastai tai nustatoma, kai tuštinamasi rečiau nei vieną kartą per dieną. Jei vidurių užkietėjimas užsitęsia ir maisto atliekos žarnyne užsilieka ilgesnį laiką – tai puiki dirva bakterijoms, kuri gali sąlygoti toksinų patekimą į kraują. Vienas iš simptomų, kad virškinimo sistema yra perkrauta toksinais – pilvo pūtimas.

Dirgliosios žarnos sindromas (DŽS) ir mielių infekcijos

DŽS yra bendrinis terminas simptomų grupei, kurie turi įtakos virškinimo sistemai, apibūdinti, kai tiksli priežastis nėra žinoma. Vienas iš simptomų yra pilvo pūtimas; kiti apima viduriavimą ar vidurių užkietėjimą, taip pat ir žarnyno uždegimą.

Infekcijos gali išsivystyti įvairiose organizmo dalyse, pvz., burnoje, pažastyje, kvėpavimo takuose, virškinamajame trakte ir gali paliesti vyrus, moteris ir vaikus. Didžioji dalis Candida mielių infekcijų atsiranda moterims ir veikia virškinamąjį traktą ir lytinių organų sritis. Mielių infekcijas sukelia mikroorganizmai (daugiausia Candida albicans) ir gali sukelti DŽS simptomus. Kai atsiranda tokių parazitų, organizmo valymas gali būti naudingas.

ORGANIZMO VALYMAS IR DETOKSIKACIJOS METODAI

Organizmo valymo priemonės skirstomos į dvi plačias kategorijas:

  • Per burną vartojamus ir rektinius maisto papildus;
  • Žarnyno plovimą.

Kaip nurodo pavadinimas, visos jos skirtos „išvalyti“ toksinus ir kitas medžiagas (kurios gali turėti įtakos sveikatai) iš organizmo. Tai gali būti paprastas maistas ar maisto papildai, vidurius laisvinantys vaistai ar procedūros skatinančios žarnyno veiklą ir sukeliančios žarnyno peristaltiką. Tikslas yra išvalyti žarnyno turinį ir tokiu būdu atsikratyti organizme susikaupusių toksinų ir atliekų.

Storasis žarnynas yra virškinamojo trakto dalis, kuriame saugomos atliekos ir apie kurį daugelis mūsų nepagalvoja iki tol, kol sveikata nepradeda blogėti. Bėgant laikui žarnynas turi polinkį užsikimšti maisto dalelėmis, ypatingai jei valgome daug riebaus, saldaus ir rafinuoto maisto ir nevalgome pakankamai vaisių ir daržovių. Dėl to gali kauptis parazitai ir toksinai, kurie gali turėti neigiamą poveikį sveikatai.

Organizmo valymas nėra nauja koncepcija. Tiesą sakant jį naudojo egiptiečiai, jo buvo mokoma Senovės Graikijos medicinos mokyklose ir jis buvo praktikuojamas Kinijos medicinoje prieš daugiau nei 3000 metų. Net ir tada buvo vertinama, kad vanduo gali būti labai efektyvus valymo agentas, kuris valo, minkština ir neutralizuoja.

Pastaraisiais laikais (ypač dėl padidėjusio spaudimo, kurį mūsų virškinimo sistemai daro šiuolaikinė mityba) organizmo valymui skirti produktai vėl populiarėja kaip potencialios priemonės galinčios palaikyti virškinimo sveikatą ir bendrą gerą savijautą.

Taip pat rekomenduojame:

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais