The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Omega 3 taukai

Omega-3 papildai gali pagerinti širdies sveikatą

Tęsiami moksliniai tyrimai siekiant nustatyti galimą Omega-3 žuvų taukų papildų naudą, ypatingai širdies sveikatai. Naujausia turimų duomenų analizė rodo, kad papildai gali apsaugoti nuo širdies smūgių ir nuo vainikinių arterijų ligų.

Harvardo tyrėjai atliko 13 tyrimų, kuriuose dalyvavo beveik 128 000 žmonių, analizę. Buvo siekiama nustatyti ar yra bet koks ryšys tarp omega-3 papildų iš širdies priepuolių, insulto, koronarinių arterijų ligų ir mirties nuo širdies ir kraujagyslių ligų rizikos. Jų tyrimo išvadas paskelbė Journal of the American Heart Association.

Tyrėjai nustatė, kad lyginant su placebą vartojusiais žmonėmis, reguliariai omega-3 papildus vartoję asmenys turėjo 8% mažesnę širdies priepuolių ir mirties nuo koronarinių arterijų ligų riziką (bet omega-3 nesumažino insulto rizikos). Nors daugumoje tyrimų omega-3 dozė buvo apie 840 ml, autoriai pažymi, kad didesnės dozės turėjo didesnę naudą.

Ekspertai ir toliau rekomenduoja omega-3 gauti iš riebių žuvų, pavyzdžiui, lašišos. Tačiau, šie duomenys rodo, kad papildai gali būti priimtina alternatyva, ypatingai tiems, kurie dėl įvairių priežasčių šios būtinos medžiagos negauna pakankamo kiekio su maistu.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais