Noriu sulieknėti

Norite sulieknėti?

Norite atsikratyti nereikalingų kilogramų? Siekite savo tikslų efektyviau kartu su Healthylife! Išsirinkite kokteilius vakarienei, kurie aprūpins organizmą maistinėmis medžiagomis. Lieknėjimo kapsules ir Healthylife skaidulas, kurios padeda mažinti svorį, suteikia sotumo jausmą ir reguliuoja apetitą.

Kas sudaro rinkinį?

Augaliniai baltymų mišiniai praturtinti maistinėmis medžiagomis. Galite rinktis kanapių, ryžių ir žirnių pagrindu pagamintus baltymų mišinius. Kapsulės lieknėjimui. Healthylife kapsulės padeda mažinti apetitą, deginti riebalus, mažinti potraukį saldumynams. Unikali skaidulų formulė. Sotumo jausmui ir sklandžiai žarnyno veiklai užtikrinti.

Kaip vartoti?

Baltymų kokteilį gerkite vietoje vakarienės. Skaidulas gerkite 15-20 minučių prieš vakarienę (baltymų kokteilį).  Kapsules gerkite 2-3 kartus per dieną prieš valgį.

Naudinga informacija lieknėjantiems

Savo duomenų bazėje turime daug naudingos informacijos lieknėjantiems. Pradedant įvairių dietų apžvalga ir baigiant esminiais patarimais. Skaitykite straipsnius. Norėdami apskaičiuoti savo KMI, rekomenduojamą kalorijų kiekį per parą ar medžiagų apykaitos normą pasinaudokite skaičiuokle.