The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Maisto papildai

Natūralūs maisto papildai

Idealiame pasaulyje kasdienį maistinių medžiagų poreikį turėtumėte gauti iš įvairių, maistinių medžiagų gausių maisto produktų. Tai yra geriausias būdas palaikyti gerą sveikatą ir sumažinti chroniškų ligų riziką. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai ką valgote ir rinktis įvairius sveikus maisto produktus ir užkandžius. Tačiau kartais gali būti sunku gauti visas reikiamas maistines medžiagas iš maisto. Tokiu atveju tinkami maisto papildai gali atlikti svarbų vaidmenį siekiant panaikinti mitybos spragas ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

KAS YRA PAPILDAI?

Maisto papildai apima tokias aktyvias medžiagas kaip vitaminai, mineralai, žolelės, amino rūgštys, fermentai. Parduodami tokiomis formomis kaip tabletės, kapsulės, minkštos kapsulės, milteliai ir skysčiai.

Jau tūkstančius metų žmonės naudoja įvairias aktyvias medžiagas siekdami išvengti ligų, gydyti ligas, gydyti infekcijas, mažinti karščiavimą, gydyti žaizdas ir pagerinti bendrą savijautą. Kai kuriais atvejais tokios medžiagos yra šiandieninių vaistų pagrindas. Tyrimais nustatyta, kad kai kurios žolelės ir augaliniai produktai gali turėti tokį pat poveikį kaip ir įprasti vaistai. Pavyzdžiui, žmonės šimtmečiais naudojo gluosnių žievės arbatą siekdami sumažinti karščiavimą. Farmacijos kampanijos galiausiai identifikavo gluosnio žievėje esančią aktyvią medžiagą kuri palengvindavo karščiavimą ir panaudojo šias žinias aspirino gamybai.

NAUDINGI PAPILDAI?

Kai kurie maisto papildai gali padėti užtikrinti, kad jūs gautumėte pakankamai gyvybiškai svarbių medžiagų, kurių reikia jūsų organizmui, kad jis galėtų tinkamai funkcionuoti. Tačiau papildai neturėtų pakeisti įprasto maisto, todėl būtinai turite valgyti įvairius maisto produktus.

PAPILDAI YRA SAUGŪS?

Ne visos žolelės ir papildai yra saugūs. Jei nesate tikri dėl planuojamo vartoti produkto saugumo – pasikalbėkite su savo gydytoju, vaistininku ar dietologu.

Visada pasakykite savo gydytojui jei planuojate vartoti maisto papildus kartu su kokiais nors vaistais. Gali būti nesaugu atsisakyti tradicinio medicininio gydymo ir pasikliauti vien tik maisto papildais. Tai ypač svarbu nėščioms ir maitinančioms moterims.

Jei vartojate maisto papildus, nepamirškite šių dalykų. Kaip ir įprasti vaistai, maisto papildai gali sukelti šalutinį poveikį, alergines reakcijas ar sąveikauti su kitais vaistais ir maisto papildais, kuriuos vartojate. Šalutinis poveikis ar sąveika su kitais vaistais ar papildais gali pabloginti sveikatos būklę.

KADA RINKTIS MAISTO PAPILDUS?

Naujausi tyrimai rodo, kad maisto papildai gali būti naudingi siekiant išvengti lėtinių ligų. Kadangi oksidacinis stresas yra daugelio lėtinių ligų priežastis, gali būti, kad tam tikri vitaminų, mineralų ir žolelių deriniai gali padėti sumažinti šių ligų riziką (U.S. Preventive Services Task Force – nepriklausomų JAV sveikatos ekspertų informacija). Nuolatos atliekami tyrimai siekiant nustatyti ar maisto papildai gali sumažinti širdies ligų ir vėžio mirtingumo riziką. Šiuo metu yra žinoma, kad papildai gali būti veiksmingi:

  • Susiduriant su vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumu. Jei kraujo tyrimu nustatoma, kad trūksta svarbių vitaminų ir mineralų, gydytojas gali rekomenduoti maisto papildų vartojimą siekiant organizmą papildyti trūkstamomis medžiagomis;
  • Ribojant tam tikrų maisto produktų vartojimą. Pavyzdžiui, jei esate veganai arba vegetarai, arba sergate tam tikromis ligomis, gali būti, kad negausite visų reikiamų medžiagų iš maisto produktų. Tokiu atveju maisto papildai gali būti naudingi;
  • Nėštumo metu. Kai kurios medžiagos gali apsaugoti nuo apsigimimų ir padėti naujagimio sveikatai. Pasitarkite su savo ginekologu apie papildus, kuriuos reikia vartoti prieš nėštumą ir nėštumo metu, kad užtikrintume sklandų vaisiaus vystymąsi (pvz., folio rūgštis);
  • Senstant. Su amžiumi kalorijų poreikis keičiasi, gali pasikeisti ir mitybos įpročiai. Kartu su šiais pokyčiais gali būti naudingas tam tikrų maisto papildų vartojimas;
  • Organizmui negebant absorbuoti tam tikrų maistinių medžiagų. Kai kurios virškinamojo trakto ligos ir operacijos gali paveikti jūsų organizmo gebėjimą įsisavinti tam tikras maistines medžiagas. Pasitarkite su gydytoju, kad pasirinktumėte jūsų poreikius atitinkančius maisto papildus;
  • Vartojant vaistinius preparatus, kurie gali sukelti kai kurių medžiagų trūkumą. Be kitų priežasčių, protonų siurblio inhibitoriai rūgšties refliukso atveju gali sukelti vitamino B12 trūkumą. Aptarkite vartojamus vaistus su gydytoju, kad išsiaiškintumėte ar jums reikia maisto papildų.

HEALTHYLIFE NATŪRALŪS MAISTO PAPILDAI

Healthylife produktų gamyboje naudojame vegetariškas kapsules. Gamindami kapsules ir miltelius vengiame nereikalingų priedų ir kiek įmanoma išlaikome švarią ir gryną sudėtį. Kapsules užpildome aktyviais, žmogaus organizmui naudingais ingredientais, kurie tarpusavyje veikia sinergiškai. Todėl galite būti tikri, kad vartodami Healthylife produktus gausite maksimalų naudingų medžiagų kiekį. Sužinoti daugiau

HEALTHYLIFE PREKIŲ GRUPĖS

Baltymai, kokteiliai ir dietinis maistas. Kokybiški baltymai ir maistiniai kokteiliai praturtinti maistinėmis medžiagomis iš žolelių, vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Augalinės kilmės baltymai iš kanapių, ryžių, žirnių. Produktai tinkantys vegetarams ir veganams.

Papildai lieknėjimui. Mitybos specialistų, remiantis mitybos mokslu sukurti produktai. Įrodyto poveikio medžiagų formulės padedančios siekiant sulieknėti sveikai.

Omega riebiosios rūgštys ir vitaminai. Geriau pasisavinama Omega 3 forma – krilių aliejus, žuvų taukai ir natūralūs vitaminai be sintetinių priedų. Vertinantiems kokybę.

Papildai gerai savijautai. Natūralūs produktai sąnariams, kepenims ir kiti.

Papildai virškinimo sistemai. Aukščiausios kokybės augalinės kilmės fermentai su žarnyno spazmus slopinančiomis žolelėmis ir specialus virškinamajam traktui skirtas kompleksas.

Papildai organizmo valymui. Sužinokite daugiau apie organizmo valymą. Organizmo valymas nuo parazitų.

HEALTHYLIFE NAUDINGA INFORMACIJA

Reguliariai pateikiame naujos ir naudingos informacijos apie maisto papildus, vitaminus ir mineralus, mitybą, sportą, sveikatą, lieknėjimą ir kitus. Skaitykite straipsnius, išbandykite Healthylife kalorijų skaičiuoklę, pasidomėkite lieknėjimo gidu.

Healthylife – Rinkitės sveikiau.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais