The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Korėjiečių odos priežiūros rutina

Korėjiečių odos priežiūros rutina

Jei domitės grožio tendencijomis ir gudrybėmis, tikriausiai esate girdėję apie korėjietišką grožį (kartais vadinamą K-beauty). Korėjietiški grožio produktai yra kilę iš Korėjos ir joje gaminami. Paprastai jie kuriami vadovaujantis korėjietiška grožio filosofija.

Korėjietiški grožio produktai ir procedūros yra skirtos ilgalaikiam naudojimui. Nuolatinis nuoseklumas – štai kas duoda taip trokštamus rezultatus. Pagalvokite apie tai, kaip apie skirtumą tarp greitos dietos ir švaraus gyvenimo būdo.

Iš esmės ši rutina susijusi su pagarba savo odai. Užuot naudojus produktus, kuriuose gausu šiurkščių ingredientų, pažeidžiančių natūralų odos barjerą, korėjietiška odos priežiūros filosofija – dirbti su natūralia odos ekosistema, valant, drėkinant, maitinant ir apsaugant ją, kad oda išliktų puikios būklės.

KAS YRA KORĖJIETIŠKA ODOS PRIEŽIŪRA?

Korėjietiškos odos priežiūros metu daugiausia dėmesio skiriama prevencijai ir apsaugai, o ne produktų, skirtų žalai pašalinti, naudojimui.

Korėjietiška odos priežiūra įrodo, kad rūpinimasis oda anksčiau, nei jai to reikia, ilgainiui atsipirks. Prevencija visada geriau, nes, kai žala jau padaryta, gali būti sunku atkurti pirminę odos būklę.

KODĖL APIE TAI TAIP DAUG KALBAMA?

Korėjietiška odos priežiūros rutina nebuvo vieno asmens ar prekės ženklo atradimas. Tai greičiau buvo laipsniška evoliucija, kilusi iš odos priežiūros režimo, kurio laikosi daugybė korėjiečių.

Tai, kas atsirado vėliau, pakeitė odos priežiūros pramonę visame pasaulyje ir patraukė grožio ir odos priežiūros tendencijas sekančių žmonių dėmesį.

Tokio tipo procedūros ne tik dažnai duoda veiksmingų ir pastovių rezultatų, bet ir prisideda prie to, kad žmonės labiau tausotų savo odą ir skirtų šiek tiek daugiau “laiko sau”.

KAS YRA “STIKLINĖ ODA”?

Terminas “stiklinė oda” Korėjos grožio pasaulyje paprastai vartojamas kalbant apie lygią, skaidrią ir intensyviai drėkinamą veido odą, kuri atrodo itin skaisti ir sveika.

5, 7, 10 AR 12 ŽINGSNIŲ?

Nors korėjiečių odos priežiūros procedūrose 10 žingsnių yra dažniausiai pasitaikantis skaičius, tai tik apytikslis skaičius.

Dažniausiai korėjiečių grožio procedūras sudaro keli žingsniai. Tačiau bendrai jose daugiausia dėmesio skiriama švelniam odos būklės gerinimui, kartu pasiekiant ilgalaikių rezultatų.

Galiausiai svarbiausia ne laikytis tam tikro žingsnių skaičiaus, o pritaikyti odos priežiūros rutiną prie savo odos poreikių. Nors daugelis žmonių pradeda nuo 10 žingsnių procedūros, žingsnių skaičių galite padidinti arba sumažinti, priklausomai nuo savo poreikių ar pageidavimų.

10 ŽINGSNIŲ RUTINA

Tradicinė 10 žingsnių rutina yra plačiausiai naudojamas korėjietiškos odos priežiūros metodas. Paprastai ji atliekama taip:

1. Prausiklis aliejaus pagrindu

Aliejus ir vanduo atstumia vienas kitą, o tai reiškia, kad vandens pagrindu pagamintas prausiklis veiksmingai nepašalins visų riebalinės kilmės odos nešvarumų. SPF, makiažas ir natūralus kūno riebalinis sluoksnis efektyviausiai pašalinami naudojant aliejinį prausiklį.

2. Prausiklis vandens pagrindu

Paprastai tai yra putos ar muilas, kuris pašalina po aliejinio prausiklio likusius nešvarumus, pavyzdžiui, prakaitą ir purvą.

3. Eksfoliantas

Eksfoliantai – tai tokios priemonės kaip šveitikliai, pilingai ir tamponai. Šie produktai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir jų sankaupas. Šią procedūrą daryti saikingai – ne daugiau kaip kartą ar du kartus per savaitę.

4. Tonikas

Kai pereisite prie šio žingsnio, jūsų odos pH gali būti išsiderinęs, todėl reikia jį subalansuoti. Tonikai padeda atkurti pusiausvyrą ir grąžina odai drėgmę.

5. Esencija

Korėjiečių odos priežiūros priemonėms būdingos esencijos yra sukurtos iš fermentuotų ingredientų ir skirtos odai drėkinti bei apsaugoti. Įsivaizduokite esenciją kaip kažką tarpinio tarp toniko ir serumo.

6. Procedūra (gydymas)

Korėjietiškoje odos priežiūroje gydymas – tai bet kas, kas skirta konkrečiai problemai spręsti, paprastai tai yra serumas. Juose yra labai koncentruotų ingredientų, skirtų konkrečioms problemoms, pavyzdžiui, raukšlėms ar spuogams, spręsti.

7. Lakštinė kaukė

Lakštinės kaukės – tai serume įmirkyti lakštai, kuriuos dedate ant veido maždaug 20 minučių. Kaip ir šveitikliai, lakštinės kaukės nėra tai, ką reikėtų daryti kiekvieną dieną.

8. Paakių kremas

Paakių geliai, kremai arba aliejai yra skirti plonai ir jautriai odai aplink akis, padedantys mažinti patamsėjimus, paburkimą ir smulkias raukšleles.

9. Drėkinamasis kremas

Drėkinamasis kremas veikia kaip hermetikas, užtikrinantis, kad viskas įsigertų į odą.

10. SPF

Atrodo, kad pastaruoju metu žmonės vis dažniau pripažįsta saulės daromą žalą. Vis daugiau produktų, pavyzdžiui, makiažo pagrindo ir drėkinamojo kremo, parduodama su integruotu SPF. Net jei naudosite kitą produktą su SPF, vis tiek svarbu įtraukti šį žingsnį.

5 ŽINGSNIŲ RUTINA

Ši lengvesnė versija perpus sutrumpina populiarią 10 žingsnių procedūrą. Šie penki žingsniai puikiai tinka tiems, kurie taupo laiką ir pinigus, yra svarbiausi ir pagrindiniai, kuriuos reikia atlikti kiekvieną dieną.

 • Aliejaus pagrindo prausiklis
 • Vandens pagrindo prausiklis
 • Tonikas
 • drėkinamasis kremas
 • SPF

7 ŽINGSNIŲ RUTINA

Palyginti su 10 žingsnių rutina, šioje procedūroje nėra šveitiklio, lakštinių kaukių ir SPF.

Atsižvelgiant į tai, kad ne visas 10 žingsnių procedūras reikia atlikti kiekvieną dieną, 7 žingsnių rutina yra tinkamiausia daugumai vakarų.

 • Aliejaus pagrindo prausiklis
 • Vandens pagrindo prausiklis
 • Tonikas
 • Esencija
 • Procedūra (gydymas)
 • Paakių kremas
 • Drėkinamasis kremas

12 ŽINGSNIŲ RUTINA

Taip, yra dar daugiau žingsnių. Jei įveikėte 10 žingsnių ir jaučiate, kad norite tęsti, dar vienas dažnas pasirinkimas yra 12 žingsnių rutina.

Pirmiausia atlikite 10 žingsnių procedūrą ir įtraukite šiuos du papildomus žingsnius:

11. Dulksna

Jei pamėgote tą “stiklinės odos”, dėl kurios taip sunkiai stengėtės, skaistumą, periodiškas purškimas dulksna padės išlaikyti odos būklę.

12. Veido procedūros

Korėjiečiams ir tiems, kurie ištikimai laikosi korėjietiškų odos priežiūros procedūrų, neretai kas savaitę atliekami veido masažai.

RYTO IR VAKARO PROCEDŪROS

Ryto ir vakaro procedūros neturi būti vienodos.

Rytinės procedūros gali būti daug paprastesnės, daugiausia dėmesio skiriant drėkinimui ir apsaugai nuo saulės.

Ilgesnės procedūros gali būti atliekamos vakarais, įskaitant šveitimą, paakių kremus, kaukes ir kt.

SKIRTINGI ODOS TIPAI

Skirtingų tipų odai gali reikėti atsižvelgti į keletą dalykų, kai reikia pasirinkti tinkamus produktus ir procedūras korėjietiškai odos priežiūrai.

Riebiai odai. Nepaisant to, ką galvojate, riebiai odai naudoti aliejinio pagrindo prausiklį nėra priešinga intuicijai. Jei turite riebią odą, nebijokite imtis dvigubo valymo. Tonikui riebiai odai reikės lengvos ir mažiau minkštinančios formulės.

Sausai odai. Turintiems itin sausą odą gali tekti naudoti tik aliejinį prausiklį. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiasi jūsų oda, ir priimkite prasmingiausią sprendimą. Tonikui sausai odai naudingos drėkinamosios medžiagos, pavyzdžiui, hialurono rūgštis.

Mišriai odai. Jei turite mišrią odą, norėsite rinktis produktus, kurie padeda subalansuoti jūsų odą.

Į aknę linkusiai odai. Jei turite aktyvių spuogų protrūkių, galbūt norėsite atsisakyti šveitimo, kol oda išsivalys.

Korėjietiškos odos priežiūros procedūros etapų skaičius gali atrodyti pribloškiantis, bet taip nebūtinai turi būti.

Rūpinimasis oda yra savęs priežiūra, taigi ir meilė sau. Kai įprasite tai daryti, šie žingsniai neužims daug laiko.

Pagrindinis dalykas, kurį reikia išsiaiškinti apie korėjietišką odos priežiūros rutiną, yra jūsų tiksliniai odos priežiūros poreikiai. Tada galėsite švelniai juos spręsti naudodami tinkamus produktus.

Be to, ne mažiau svarbus ir tinkamas jų naudojimas – tiek būdas, tiek tvarka. Pirmiausia tepami skysti arba lengvesni produktai (pavyzdžiui, prausikliai ir tonikai), o paskui tęsiami sunkesni ir sodresni žingsniai (pavyzdžiui, drėkinamieji kremai ir SPF).

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais