Klinikiniai kolageno tyrimai

Klinikiniai kolageno tyrimai

Healthylife produkto gamyboje naudojame aukščiausios kokybės Naticol® kolageną, kurį gamina pasaulinė tokio tipo produktų gamybos lyderė – įmonė WEISHARDT (įkurta 1839 metais. Šiuo metu valdanti gamyklas Prancūzijoje, Kanadoje ir Slovakijoje). WEISHARDT jau investavo daugiau kaip 2 mln. USD į žuvinės kilmės kolageno peptidų tyrimus.

Healthylife „Collagen Formula“ produkto formulė sukurta ir gaminama Jungtinėje Karalystėje. Gamyboje naudojamas Naticol® kolagenas, hialurono rūgštis ir 9 odai, plaukams ir nagams naudingi vitaminai – didesniam veiksmingumui pasiekti.

Kolagenas yra jungiamuosiuose odos audiniuose aptinkama medžiaga (sudaro iki 80% odos masės). Jis atsakingas už odos stangrumą ir lygumą. Tačiau dėl vidinių (hormonų, genetikos) ir išorinių (mitybos, rūkymo, streso, UV taršos) veiksnių kolageno struktūra gali būti dezorganizuota ir sunaikinta. Iš tikrųjų visi šie veiksniai generuoja oksidacinį stresą gamindami reaktyvias deguonies formas (ROS). Šis oksidacinis stresas sukelia įvykių kaskadas, įskaitant uždegimus ir kokybinį bei kiekybinį kolageno praradimą.

Žemiau pateikiame klinikinio tyrimo rezultatus.

DVIGUBAI AKLAS ATSITIKTINIŲ IMČIŲ KLINIKINIS TYRIMAS

Tyrimu buvo siekiama nustatyti konkretų Healthylife žuvinės kilmės kolageno peptidų poveikį odos senėjimo požymiams moterims. Tyrimo metu kolageno poveikis buvo įvertintas keliose skirtingose odos vietose, įskaitant pilvo odą. Pilvo oda įprastai aktuali moterims po gimdymo bei vyrams ir moterims po didelio antsvorio numetimo.

Tyrimas buvo atliktas laikantis etikos principų, remiantis Helsinkio deklaracija ir jos pakeitimais, ICH geros klinikinės  praktikos (GKP) gairėmis, kurios galioja šiuo metu, ir laikantis vietinių reguliavimo reikalavimų.

1 paveikslas. Odos deformacijos kreivė kaip laiko funkcija.

Prieš pradedant tyrimą buvo gautas visų tiriamųjų sutikimas. Tyrimas buvo atliktas kaip amono-centrinis, dvigubai aklas, atsitiktinių imčių, placebu kontroliuojamas papildų tyrimas dėl Healthylife kolageno peptidų poveikio odos elastingumui, odos raukšlėms ir odos drėgmei po 8 savaičių vartojimo. Į tyrimą buvo įtrauktos sveikos moterys, atitinkančios konkrečius įtraukimo/neįtraukimo kriterijus. Jos buvo atsitiktinai paskirtos CPCAD (Dermatologijos klinikinės farmakologijos centre) Nicos universitetinėje ligoninėje, Prancūzijoje gauti Healthylife žuvinės kilmės kolageno peptidų 5g paros dozę arba placebą (maltodekstriną), 8 savaites.

2 paveikslas. Liekamosios deformacijos (Uf5-Uf) raida ant veido (vidurkis ± SEM, *: p <0,01).
3 paveikslas. Dilbio odos tamprumo (Uf) raida. Healthylife kolagenas lėmė reikšmingą Uf sumažėjimą, rodantį odos stangrumo padidėjimą (vidurkis ± SEM, *: p <0,05).

Healthylife kolageną sudaro unikalus kolageno peptidų profilis (įskaitant di ir tripeptidus), gaunamas hidrolizuojant 1 tipo kolageno α1 ir α2 grandines. Kolagenas išgaunamas atliekant specifinį baltųjų biotechnologijų procesą – fermentinę proteolizę. Ši biotechnologija leidžia pasiekti unikalų kolageno peptidų pasiskirstymą ir amino rūgščių sekas. Peptidų unikalumas ir specifiškumas prisideda prie biologinių funkcijų, kurias patvirtina in vitro / in vivo modeliai ir klinikiniai tyrimai su žmonėmis.

ODOS STANGRUMO PAGERĖJIMAS IR RAUKŠLIŲ VIZUALINIS SUMAŽĖJIMAS PO KOLAGENO VARTOJIMO

Odos biometrijos rezultatai

Odos biometrijos matavimai (1 paveikslas) buvo atlikti specialiu matuokliu (CUTO-METER) trijose kūno vietose:

  • Ant veido (kaulinė skruosto dalis);
  • Ant dominuojančio dilbio;
  • Ant pilvo.

Reikšmingi biomechanikos parametrų rezultatai buvo pastebėti 4 ir 8 savaitę kolageno, o ne placebo grupėje. Matavimo ciklo pabaigoje likutinė deformacija buvo sumažėjusi (2 paveikslas). 10% sumažėjęs dilbio odos tamprumas (Uf) rodo tvirtesnę dilbio odą (3 paveikslas).

Klinikinis vertinimas

Klinikinį periorbitinių raukšlių įvertinimą tyrėjas atliko naudodamas 10 balų fotografavimo skalę. Palyginti su pradiniu, kolageno grupės raukšlių balas 8 savaitę buvo žymiai sumažėjęs (4 paveikslas).

Apibendrinant galima teigti, kad šis 2 mėnesių tyrimas įrodo, kad Healthylife kolagenas turi teigiamą poveikį brandžių (vyresnių nei 25 metų) moterų odos kokybei. Kolagenas turi teigiamą poveikį odos biomechanikai ir raukšlių sumažėjimui. Visi čia pateikti klinikinio tyrimo rezultatai yra paskelbti Journal of Ageing Clinical and Research practice JARCP.

4 paveikslas. Peribitalinių raukšlių klinikinio balo skirtumai nuo pradinio lygio (*: p <0,05).

HEALTHYLIFE ``COLLAGEN FORMULA``

Healthylife „Collagen Formula“ tai hidrolizuoti jūrinės kilmės kolageno milteliai (kolageno peptidai) su hialurono rūgštimi ir esminiais vitaminais (įskaitant vitaminą C ir biotiną).

  • I ir III tipo kolagenas
  • Net 10.000 mg kolageno vienoje porcijoje!
  • Su hialurono rūgštimi ir esminiais vitaminais
  • Odai, plaukams ir nagams
MUMIS PASITIKI
Prekė įtraukta
Prekių krepšelyje produktų nėra
Tęsti prekių paiešką