The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Klinikiniai kolageno tyrimai.

Herbavel produkto gamyboje naudojame aukščiausios kokybės Naticol® kolageną, kurį gamina pasaulinė tokio tipo produktų gamybos lyderė – įmonė WEISHARDT (įkurta 1839 metais. Šiuo metu valdanti gamyklas Prancūzijoje, Kanadoje ir Slovakijoje). WEISHARDT jau investavo daugiau kaip 2 mln. USD į žuvinės kilmės kolageno peptidų tyrimus.

Herbavel „Collagen Formula“ produkto formulė sukurta ir gaminama Jungtinėje Karalystėje. Gamyboje naudojamas Naticol® kolagenas, hialurono rūgštis, vitaminas C ir B grupės vitaminų kompleksas – didesniam veiksmingumui pasiekti.

Žemiau pateikiame klinikinio tyrimo rezultatus.

DVIGUBAI AKLAS ATSITIKTINIŲ IMČIŲ KLINIKINIS TYRIMAS

Tyrimu buvo siekiama nustatyti konkretų Herbavel žuvinės kilmės kolageno peptidų poveikį odos senėjimo požymiams moterims. Tyrimo metu kolageno poveikis buvo įvertintas keliose skirtingose odos vietose, įskaitant pilvo odą. Pilvo oda įprastai aktuali moterims po gimdymo bei vyrams ir moterims po didelio antsvorio numetimo.

1 paveikslas. Odos deformacijos kreivė kaip laiko funkcija.

Tyrimas buvo atliktas laikantis etikos principų, remiantis Helsinkio deklaracija ir jos pakeitimais, ICH geros klinikinės  praktikos (GKP) gairėmis, kurios galioja šiuo metu, ir laikantis vietinių reguliavimo reikalavimų.

Prieš pradedant tyrimą buvo gautas visų tiriamųjų sutikimas. Tyrimas buvo atliktas kaip amono-centrinis, dvigubai aklas, atsitiktinių imčių, placebu kontroliuojamas papildų tyrimas dėl Herbavel kolageno peptidų poveikio odos elastingumui, odos raukšlėms ir odos drėgmei po 8 savaičių vartojimo. Į tyrimą buvo įtrauktos sveikos moterys, atitinkančios konkrečius įtraukimo/neįtraukimo kriterijus. Jos buvo atsitiktinai paskirtos CPCAD (Dermatologijos klinikinės farmakologijos centre) Nicos universitetinėje ligoninėje, Prancūzijoje gauti Herbavel žuvinės kilmės kolageno peptidų 5g paros dozę arba placebą (maltodekstriną), 8 savaites.

2 paveikslas. Liekamosios deformacijos (Uf5-Uf) raida ant veido (vidurkis ± SEM, *: p <0,01).
3 paveikslas. Dilbio odos tamprumo (Uf) raida. Healthylife kolagenas lėmė reikšmingą Uf sumažėjimą, rodantį odos stangrumo padidėjimą (vidurkis ± SEM, *: p <0,05).

ODOS STANGRUMO PAGERĖJIMAS IR RAUKŠLIŲ VIZUALINIS SUMAŽĖJIMAS PO KOLAGENO VARTOJIMO

Odos biometrijos rezultatai

Odos biometrijos matavimai (1 paveikslas) buvo atlikti specialiu matuokliu (CUTO-METER) trijose kūno vietose:

  • Ant veido (kaulinė skruosto dalis);
  • Ant dominuojančio dilbio;
  • Ant pilvo.

Reikšmingi biomechanikos parametrų rezultatai buvo pastebėti 4 ir 8 savaitę kolageno, o ne placebo grupėje. Matavimo ciklo pabaigoje likutinė deformacija buvo sumažėjusi (2 paveikslas). 10% sumažėjęs dilbio odos tamprumas (Uf) rodo tvirtesnę dilbio odą (3 paveikslas).

Klinikinis vertinimas

Klinikinį periorbitinių raukšlių įvertinimą tyrėjas atliko naudodamas 10 balų fotografavimo skalę. Palyginti su pradiniu, kolageno grupės raukšlių balas 8 savaitę buvo žymiai sumažėjęs (4 paveikslas).

Apibendrinant galima teigti, kad šis 2 mėnesių tyrimas įrodo, kad Herbavel kolagenas turi teigiamą poveikį brandžių (vyresnių nei 25 metų) moterų odos kokybei. Kolagenas turi teigiamą poveikį odos biomechanikai ir raukšlių sumažėjimui. Visi čia pateikti klinikinio tyrimo rezultatai yra paskelbti Journal of Ageing Clinical and Research practice JARCP.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais