The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Kas sukelia vidurių užkietėjimą?

Vidurių užkietėjimas – būklė pasireiškianti įvairaus amžiaus žmonėms. Ji reiškia, kad jūs negalite tuštintis reguliariai ar visiškai ištuštinti savo vidurių. Dėl vidurių užkietėjimo jūsų išmatos gali tapti kietos ir sunkios, arba atvirkščiai – neįprastai didelės ar mažos. Vidurių užkietėjimo sudėtingumas skirtingiems žmonėms skiriasi. Daugeliui žmonių vidurių užkietėjimas trunka trumpą laiką, bet kitiems tai gali būti ilgalaikė, chroniška būklė sukelianti didelį skausmą ir diskomfortą, kuris daro neigiamą įtaką gyvenimo kokybei.

KAS SUKELIA VIDURIŲ UŽKIETĖJIMĄ?

Dažniausiai sunku tiksliai nustatyti kas sukėlė vidurių užkietėjimą. Tačiau yra keletas priežasčių, kurios prisideda prie šios būklės atsiradimo:

  • Nepakankamas skaidulų vartojimas, pvz., daržovių, vaisių ir grūdų;
  • Dienotvarkės ar gyvenimo būdo pasikeitimai, pvz., mitybos įpročių pasikeitimai;
  • Noro tuštintis ignoravimas;
  • Tam tikrų vaistų šalutinis poveikis;
  • Nepakankamas skysčių suvartojimas;
  • Nerimas ar depresija.

Vaikams, prasta mityba, baimė naudotis tualetu ar problemos mokinantis naudotis tualetu gali sukelti vidurių užkietėjimą.

VIDURIŲ UŽKIETĖJIMO GYDYMAS

Mitybos ir gyvenimo būdo pokyčiai rekomenduojami kaip pirminiai vidurių užkietėjimo gydymo būdai. Tai apima rekomendacijas vartoti daugiau maistinių skaidulų, gerti daugiau skysčių ir stengtis būti fiziškai aktyvesniems (pvz., sportuoti). Jei tai nėra veiksminga – jūsų gydytojas gali jums skirti vidurius laisvinančių vaistų, kurie padeda išvalyti žarnyną. Vidurių užkietėjimo gydymas yra veiksmingas, nors kai kuriais atvejais gali užtrukti net keletą mėnesių.

 

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais