The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Kambodžinė Garcinija

Kambodžinė Garcinija

Kambodžinė Garcinija (Garcinia Cambogia) – tropinis, ant medžių augantis vaisius, kilęs iš Pietų ir Pietryčių Azijos džiunglių. Vaisius atrodo kaip mažas moliūgas, būna žalios, geltonos arba raudonos spalvos.

Šis rūgštus vaisius šimtmečiais naudojamas (Ajurvedos specialistų) virškinimo sveikatai ir apetito kontrolei palaikyti. Ne taip seniai Kambodžinė Garcinija buvo pristatyta Vakarų pasauliui, kur sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio dėl jos galimo poveikio lieknėjimui ir dabar yra dažnai naudojama lieknėjimui skirtuose maisto papilduose ir kituose produktuose.

Susižavėjimas lieknėjimu greitai ateina ir praeina – kiekvieną mėnesį atsiranda dar viena „stebuklinga“ priemonė, žadanti padėti sulieknėti minimaliomis arba iš vis be jokių pastangų. Taigi kaip atskirti veiksmingus produktus, kurie gali padėti kontroliuoti svorį (skatindami natūralius žmogaus organizmo procesus) nuo produktų ar ingredientų kurie turi labai mažą arba neturi jokio poveikio?

Tai yra sudėtingas klausimas. Geriausia ką galite padaryti – savarankiškai ieškoti visos įmanomos informacijos apie produktus, būti skeptiški ir galiausiai patys nuspręsti ar galite vienu ar kitu produktu pasitikėti. Taip pat, prieš pradedant vartoti naujus papildus arba nusprendus pradėti laikytis naujos lieknėjimo programos, naudinga pasitarti su savo šeimos gydytoju. Žinoma, net jei lieknėjimui skirti produktai veikia gerai – jie visada turi būti derinami kartu su subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu. Jei koks produktas teigia priešingai – laikykitės nuo jo atokiau.

KAMBODŽINĖ GARCINIJA LIEKNĖJIMUI

Kambodžinė Garcinija išgarsėjo, kai žymusis daktaras Ozas Amerikos TV laidoje pavadino ją „revoliucine priemone riebalų naikinimui“. Nors toks teiginys buvo šiek tiek per stiprus, tačiau yra įrodymų, kad Kambodžinė Garcinija gali padėti lieknėjantiems.

Pavyzdžiui, 2003 metais „Current Therapeutic Research“ žurnale paskelbtame tyrime mokslininkai naudojo Kambodžines Garcinijas su 60% HCR (veiklioji medžiaga) siekdami išsiaiškinti jų įtaką žmogaus kūno svoriui. Nustatytas sumažėjęs riebalų kaupimasis žmonėms turintiems polinkį kaupti visceralinius riebalus.

Taigi yra teigiamų rodiklių, kad Kambodžinė Garcinija gali padėti kontroliuoti kūno svorį. Tačiau užuot ją vertinus kaip stebuklingą piliulę, kuri gali padėti sumažinti svorį nekontroliuojant mitybos ir visiškai nesportuojant – verčiau ją vertinti kaip pagalbinį įrankį, kuris gali sustiprinti jūsų pastangas siekiant atsikratyti papildomų kilogramų, tuo pačiu laikantis subalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo režimo.

HCR – VEIKLIOJI MEDŽIAGA

Kambodžinės Garcinijos veiklioji medžiaga – HCR (hidroksicitrininė rūgštis) randama vaisiaus žievėje. Mokslininkai nustatė, kad HCR slopina perteklinių angliavandenių ir baltymų vertimą į riebalus.

Kai suvartojame daugiau kalorijų nei organizmas jų sudegina, perteklių glikogeno pavidalu saugome kepenyse ir raumenyse, kurį sunaudojame, kai organizmui reikia energijos. Tačiau organizmas gali saugoti ribotas glikogeno atsargas. Pasiekus tam tikrą ribą, kai glikogeno atsargos užpildytos – kalorijų perteklius yra verčiamas riebalais.

Manoma, kad HCR padeda kepenų ir raumenų gebėjimui saugoti glikogeną tokiu būdu mažinant riebalų gamybą. Teorija yra tokia, kad kuo daugiau kalorijų sudeginame energijai, mažiau jų paverčiama į nereikalingus kilogramus.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais