The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis, dar vadinama hialuronanu arba hialuronatu, dabar plačiai naudojama įvairiuose grožio ir sveikatos priežiūros produktuose – losjonuose, kremuose, serumuose, maisto papilduose ir net injekciniuose preparatuose. Tačiau ar tai tikrai yra toks stebuklingas ingredientas, kaip mums nori pateikti visų šių produktų gamintojai?

KAS YRA HIALURONO RŪGŠTIS?

Hialurono rūgštis yra gelio tipo, lipni ir skaidri medžiaga, kurios pagrindinė funkcija – vandens sulaikymas, kad organizmo audiniai išliktų gerai sutepti ir drėgni. Hialurono rūgštis apsaugo sąnarius, nervus, drėkina odą ir plaukus, padeda palaikyti tinkamą akių drėgnumą.

Nors ši medžiaga buvo atrasta dar 1934 m., didesnio susidomėjimo sulaukė tik 2000 metais, kai ABC Television Network žurnalistai apsilankė Japonijos Yuzurihara kaime. Vizito tikslas buvo išsiaiškinti, kodėl čia gyvenantys žmonės gyvena tokį ilgą ir produktyvų gyvenimą, jų oda atrodo jaunatviškai, sąnariai išlaikę lankstumą, o patys retai susiduria su tokiomis ligomis kaip diabetas, širdies ligos ir vėžys. Be to, daugelis žmonių gyvena 85 ir daugiau metų. Nustatyta, kad vietinių gyventojų mityboje yra dideli kiekiai hialurono rūgšties ir tai yra pagrindinė jaunatviškumo priežastis.

Vidutinio žmogaus kūne yra apie 15 gramų hialurono rūgšties ir ji aptinkama beveik kiekvienoje organizmo dalyje. Organizme ji atlieka keletą funkcijų. Moksliniai tyrimai rodo, kad hialurono rūgštis pagerina odos hidrataciją, stimuliuoja kolageno gamybą, veikia kaip antioksidantas ir laisvųjų radikalų sugėrėjas, palaiko odos elastingumą, saugo sąnarius ir nervinius audinius. Taip pat palaiko tinkamą akių audinių drėgnumą ir tokiu būdu gali padėti apsaugoti nuo daugybės galimų akių susirgimų.

Žmogaus organizme yra apie 15 gramų hialurono rūgšties, iš kurių maždaug trečdalis yra suskaidoma ir susintetinama kiekvieną dieną. Štai kur prasideda problemos. Kiekvieno apsauginio agento gamyba su amžiumi organizme mažėja, o hialuronanas nėra išimtis. Manoma, kad sulaukus 40 metų žmogaus organizmas susintetina tik apie pusę jam reikalingo hialurono rūgšties kiekio.

Hialurono rūgšties kompleksas

Hialurono rūgšties kompleksas, 60 kapsulių

  • Hialurono rūgštis 50 mg
  • Jūrinis kolagenas 500 mg
  • Biotinas, natūralus jodas, vitaminai E ir C
  • Pakuotėje yra 60 kapsulių (2 mėnesiams)

HIALURONO RŪGŠTIES NAUDA

Oda. Beveik pusė organizme esančios hialurono rūgšties aptinkama odoje. Hialurono rūgštis padeda išlaikyti daugiau kaip 1000 kartų didesnį vandens kiekį odos ląstelėse nei sveria pati, todėl tai yra puikiai drėkinanti medžiaga. Jokia kita biologinė medžiaga negali išlaikyti tiek vandens kiek hialurono rūgštis. To rezultatas – lygesnė ir skaistesnė oda, sumažėjęs raukšlių kiekis. Taip pat, hialurono rūgštis padeda šalinti atliekas iš ląstelių, įskaitant ir tas, kuriose yra maža kraujo apytaka.

Akys. Hialurono rūgštis aptinkama akių audinių skysčiuose ir suteikia joms formą bei kitas savybes. Pirmasis hialurono rūgšties pagrindu pagamintas medicininis produktas buvo naudojamas akių chirurgijoje, po kataraktos operacijų, gijimo proceso pagreitinimui. Kadangi hialurono rūgštis sutepa akių audinius, ji yra naudinga žmonėms kenčiantiems nuo sausų akių. Manoma, kad hialurono rūgšties maisto papildai taip pat gali padėti regėjimui. Kai senstame – akių audiniuose aptinkama mažiau šios rūgšties, todėl organizmui reikia padėti palaikyti akių struktūrą.

Sąnariai. Dauguma esate girdėję apie gliukozamino papildus, vartojamus sąnarių problemoms palengvinti. Gliukozaminas priklauso junginių, žinomų kaip glikozaminoglikanai, grupei. Šie junginiai padeda sukurti stipresnius, sveikesnius ir lankstesnius sąnarius. Hialurono rūgštis yra viena aktyviausių glikozaminoglikanų formų, kuri veikia kaip amortizatorius ir stabilizatorius sąnariuose. Ji taip pat padeda pašalinti atliekas, kurios įprastai susidaro dėvintis kremzlėms, ir tokiu būdu palengvina sąnarių skausmą. Be to, hialurono rūgštį galima suleisti tiesiai į sąnarius, tačiau toks gydymas gali būti labai brangus, nes jį reikia dažnai pakartoti.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais