Herbavel Matcha žalioji arbata iš Japonijos

Herbavel Matcha produktams naudojami tik Tencha žaliosios arbatos lapai iš Kagoshima ir Aichi prefektūrų Japonijoje

14,98 €

Matcha Culinary 100g

24,99 €

Matcha Daily 100g

36,46 €

Matcha Traditional 100g

Matcha arbata yra žaliosios arbatos rūšis. Gamintojai naudoja specialius auginimo ir perdirbimo būdus, kad Camellia sinensis lapus paverstų Matcha. Arbatos augalai auginami pavėsyje paskutines kelias savaites prieš derliaus nuėmimą. Tai apsaugo augalus nuo saulės spindulių ir sulėtiną augimą, o arbatos lapeliai įgauna išskirtines savybes.

Matcha vertinama, nes

Matcha yra labai maistinga, joje yra itin daug chlorofilo ir amino rūgščių (ypač L-teanino), susidarančių dėl specialaus auginimo būdo.

Rinkdamiesi Matcha suvartojate visą arbatos lapą, todėl organizmas įsisavina visas Matcha arbatoje esančias maistingąsias medžiagas. Vartojant įprastą užpilamą arbatą organizmas įsisavina tik iki 10%-20% medžiagų, nes dauguma jų netirpsta.

Žaliasis kofeinas

Dėl kofeino ir taninų sąveikos, organizmas žaliąjį kofeiną absorbuoja palaipsniui. Žaliasis kofeinas švelniai stimuliuoja skrandį ir tinka žmonėms, kuriems kavoje esantis įprastas kofeinas sukelia nerimą.

Kofeino kiekis
Matcha arbatos viename grame paprastai yra 19-44 mg kofeino
Tirpios kavos viename grame paprastai yra 32,5 mg kofeino
Įprastos kavos viename grame paprastai yra 13,5 mg kofeino

Kavoje yra apie 96 mg kofeino viename 240 ml puodelyje, o matcha – 19–44 mg / grame – tai yra 38–88 mg viename 80 ml puodelyje, jei paruošta standartiniu būdu.

Susiję Straipsniai

Prekė įtraukta
Prekių krepšelyje produktų nėra
Tęsti prekių paiešką