The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Prekių grąžinimas

Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, kokybiški maisto papildai nėra grąžinama prekė.

Prekės yra laikomos nekokybiškomis, jeigu pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo pirkėjui yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų prekių kokybės trūkumų.

Jūs turite teisę grąžinti mums nekokybiškas prekes, atsisakydami sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise, informuokite apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą:

  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių perdavimo Jums dienos elektroninio pašto adresu labas@healthylife.lt pateikdami laisvos formos pasirašytą prašymą, kuriame išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti sutarties;
  • su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl prekių grąžinimo būdo. Nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengsime mes.

14 dienų grąžinimo garantija

Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, kokybiški maisto papildai nėra grąžinama prekė. Tačiau mes taikome 14 dienų grąžinimo garantiją.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Norėdami pasinaudoti prekių grąžinimo garantija, ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių perdavimo jums dienos, elektroninio pašto adresu labas@healthylife.lt informuokite apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą. Su jumis susisieksime ir susitarsime dėl prekių grąžinimo būdo.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais